Kuba Wojewódzki ekscytuje się plotkami o związku z Anną Muchą (FOTO)

0
Podziel się

"Nie można wchodzić dwa razy do tej samej rzeki" - piszą internauci. "Ale wykąpać się można" - odpowiadział Kuba. Zabawny?

Kuba Wojewódzki ekscytuje się plotkami o związku z Anną Muchą (FOTO)

Kilka tygodni temu, zachęcając do pójścia na wybory, Kuba Wojewódzki napisał obszerny tekst, który opublikował w social mediach. Dziennikarz między wierszami wspomniał o osobie, która była jego "największą miłością", nie zaznaczając jednak o kogo może chodzić.

Być może to z uwagi na wiek Kuba stał się ostatnio bardziej sentymentalny i przestał żartować głównie z randkowania z 20-latkami, niemniej internet zalała fala podejrzeń, czy w wyznaniu Kuby nie chodzi aby o najbardziej znaną dotychczas partnerkę Kuby, Annę Muchę.

Byli (?) kochankowie nie zaprzeczają ani medialnym doniesieniom, ani dociekaniom fanów. Zapytana przez magazyn Party o to, czy znów łączy ją coś z Wojewódzkim, odpowiedziała, że nie potwierdza, ale też nie zaprzecza.

Dziennikarzowi najwyraźniej też spodobała się ta zabawa. Opublikował on sondę dotyczącą doniesień na temat odnowienia romansu i ochoczo udziela się w sekcji komentarzy:

Jak mężczyzna bierze starsze panie to znaczy, że konar już nie płonie, bierze do opieki - napisał fan.

Te konar, wracaj na swoje drzewo - odpisał Wojewódzki.

Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki - napisał ktoś inny.

Ale wykąpać się można - rzucił Kuba.

Chcielibyście zobaczyć ich znowu razem na warszawskich salonach?

KOMENTARZE
(0)