Trwa ładowanie...
Przejdź na

Synowie Schwarzeneggera i Robbinsa w jednym filmie. Nowy zwiastun "Daniel Isn't real"

0
Podziel się

W grudniu na ekrany amerykańskich kin trafi thriller "Daniel Isn't real", w którym główne role zagrają synowie hollywoodzkich gwiazd - Arnolda Schwarzeneggera i Tima Robbinsa.

Synowie Schwarzeneggera i Robbinsa w jednym filmie. Nowy zwiastun "Daniel Isn't real"
bDyFKgRh

Fabuła "Daniel Isn't real" przedstawia się następująco. Luke (Miles Robbins), zagubiony student pierwszego roku, prześladowany jest przez rodzinną traumę. Aby sobie z nią poradzić, przywołuje wymyślonego przyjaciela z dzieciństwa. Charyzmatyczny Daniel (Patrick Schwarzenegger) pomaga mu się pozbierać, jednak pomoc ma swoją cenę. Wyimaginowany chłopak powoli przejmuję kontrolę nad Lukiem, popychając go na skraj szaleństwa.

Oprócz Patricka Schwarzeneggera i Milesa Robbinsa, którzy mają już po kilkanaście ról, w filmie występują Sasha Lane, Hannah Marks oraz Mary Stuart Masterson. Reżyserem jest Adam Egypt Mortimer, autor m.in. horroru "W kręgu nienawiści" (2015). Scenariusz oparto na powieści Briana DeLeeuwa "In This Way I Was Saved" (2010).

Amerykańska premiera "Daniel Isn't real" zapowiedziana jest na 6 grudnia 2019 r. Film trafi do kin, na VOD i do dystrybucji cyfrowej.

bDyFKgRj
bDyFKgRK
KOMENTARZE
(0)
bDyFKgSf