Ewa Minge zachwyca się urodą Mariny Łuczenko: "Eteryczna romantyczka, krucha, delikatna"

199
Podziel się

Projektantka uważa, że żona Wojtka Szczęsnego jest łudząco do pewnej polskiej piękności...

Ewa Minge zachwyca się urodą Mariny Łuczenko: "Eteryczna romantyczka, krucha, delikatna"

Ewa Minge należy do grona nielicznych polskich projektantów, którym udało się zaistnieć za granicą. 52-latka w branży modowej działa już kilka dekad, a jej projekty doceniają osoby ze świata show biznesu.

Od jakiegoś czasu projektantka regularnie udziela się również w sieci, gdzie ochoczo komentuje otaczającą ją rzeczywistość. Minge ma na swoim koncie między innymi wywód na temat tuszy Dominiki Gwit czy medialną kłótnię z Michałem Figurskim.

W piątek pokusiła się o kolejną publikację. Na jej instgramowym profilu pojawiło się zdjęcie Elżbiety Starosteckiej w zestawieniu z fotografią… Mariny Łuczenko. Ewa poświęciła żonie Wojtka Szczęsnego obszerny wpis, za którego pośrednictwem wyraziła swój zachwyt nad jej urodą:

Można ją lubić bądź nie, ale ile razy widzę tę dziewczynę, stwierdzam, że jest tak zjawiskowo piękna jak Elżbieta Starostecka - zaczyna projektantka. Kochała się w niej cała męska cześć Polski, a kobiety współczuły jej w "Trędowatej" okrutnego losu.

Minge uważa, że gdyby zdecydowano się na odtworzenie produkcji z 1976 roku, mama Liama byłaby idealną kandydatką do roli Stefci. Według niej do pewnych ról nie potrzeba dobrego warsztatu aktorskiego, a wystarczy jedynie ładna buzia:

Gdyby ktoś chciał zrobić ten film na nowo i potrzebował aktorki, to polecam @marinaofficial. Nie znam osobiście, więc nie wiem jak aktorsko, ale są pewne role, gdzie trzeba patrzeć, patrzeć, patrzeć i wzdychać. Nie macie wrażenia, że uroda tej dziewczyny jest niezwykle podobna do urody Pani Elżbiety z młodych lat i budzi jakiś ponadczasowy romantyzm?_ - nie kryje zachwytów nad celebrytką.

W dalszej części postu Ewa zagaja fanów i pyta, czy posiadają swoje typy pięknych kobiet w rodzimym kinie:

Macie swoje typy najpiękniejszych kobiet w naszej kinematografii? Kogo byście chcieli mieć obok siebie na kolacji? A do kogo się przytulić? - wypytuje. Bez podtekstów! Chodzi o sympatię i tę magię. Dziewczyn ze zdjęcia bym bała się przytulić, z wyglądu eteryczne romantyczki, kruche, delikatne. Mogłabym uszkodzić tym moim energetycznym charakterem - kończy osobliwy wywód.

KOMENTARZE
(199)
gość
3 miesiące temu
marina fakt, ma bardzo ładną buzię, tylko szkoda że w głowie pusto....
gość
3 miesiące temu
No bo Piekna jest Marina kto twierdzi inaczej ciekawe jak sam wyglada
gość
3 miesiące temu
Od P. Starosteckiej bije piękno, mądrość i delikatność, przeczytajcie lub posłuchajcie Jej wypowiedzi.... od Mariny jednak to samo nie bije, więc porównywać tych dwóch kobiet wręcz nie wypada.
gość
3 miesiące temu
Jest jedna zdecydowana różnica. Starostecka ma piękne, duże i wyraziste oczy, natomiast Marina małe szparki. Gdyby jeszcze zdjąć jej sztuczne rzęsy i zmazać grubą krechę z powiek , to wyszłoby że jej oczy to małe guziczki. Ale twarz ogólnie ładna, bez zastrzeżeń - gdyby nie te oczy.
Gugv
3 miesiące temu
E tam, może jest ladna ale nie ma tego czegoś. Mnie jest obojętna i zachwytu nie wzbudza
Najnowsze komentarze (199)
gość
3 miesiące temu
zawsze to pisałam ze podobna do Starosteczkiej ale gimby nie znają
pseudon
3 miesiące temu
nie
Gość
3 miesiące temu
Rośnie konkurencja dla Lady Rozmajdanej .
Gość
3 miesiące temu
Ewa Wazelina
gość
3 miesiące temu
Minge powinna sobie oczy zoperować bo na resztę nie ma nikt już wpływu. Gdzie ona do aktorki z Trędowatej podobna? Usta, nos, kształt oczu zupełnie inne. Jedyne co to włosy proste i też inny kolor. Gdzie Marina eteryczna. O eterycznym wyglądzie mówi się w przypadku bardzo delikatnego wyglądu jak Saoirse Ronan , albo Tildy Swinton czy Mia Wasikowska lub Elle Fanning. Marina eteryczna jak spadała ze schodów chyba.
Mój nick
3 miesiące temu
Ja to bym chciała spotkać się z Szapołowską, odkąd sięgnie pamięcią, wszyscy mi mówią że jestem do niej podobna, chodzi oczywiście o Grażynę z młodszych lat.
gość
3 miesiące temu
Przyjemnie patrzy sie na Pania ŁUCZENKO -sZCZĘSNĄ Jednak powtorze za PANIĄ PM- WYGLĄD MA, ALE NIE MA POGLĄDU/wybory !!!/. Ale musi je mieć ???
gość
3 miesiące temu
Ma rację, Marina ma coś ze Starosteckiej!
Gość
3 miesiące temu
Stara babka budzi się z operacji warg sromowych pxpki i pyta pielęgniarki z kąd te dwa bukiety kwiatów pielęgniarki odpowiadają jeden bukiet od męża bo jest szczęśliwy drugi od Michałka z pediatrii dziękuję za nowe uszka
Gość
3 miesiące temu
A dla mnie to ona jest podobna do Ariany Grande
Gość
3 miesiące temu
Na wszystkich fotach Marina wygląda super i możecie mnie hejtować ha ha w pxpke pocałować damy i wieśniaczki
Gość
3 miesiące temu
Bo to prawda i jedna i druga absolutne pieknosci....
gość
3 miesiące temu
Ale bzdury, po co ona to pisze... Choć Marina faktycznie jest ładną dziewczyną.
Oj daleko jej
3 miesiące temu
Nie zgadzam się, Starostecka była delikatna i niesamowicie subtelna, szlachetna uroda, to wnętrze wychodzi na twarz, Marina mimo regularnych rysów twarzy ma taki ciosany szlif , to taka cwana, chytra kuna, daaaleko jej do starosteckiej
...
Następna strona