Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Malitowski już znalazł NOWĄ MIŁOŚĆ? "Moi bliscy szybko ją polubili"

51
Podziel się:

We wrześniu tancerz zakończył 17-letni związek z Joanną Leunis. Teraz w jego życiu pojawiła się tajemnicza instruktorka pochodząca z Australii.

Michał Malitowski już znalazł NOWĄ MIŁOŚĆ? "Moi bliscy szybko ją polubili"
bESITVTp

Michał Malitowski i Joanna Leunis jeszcze do niedawna uchodzili za udane małżeństwo. Para spędziła ze sobą 17 lat, a 3 lata temu na świat przyszła ich córka Lia Michele. Choć Michał i Joanna ściśle współpracowali zarówno zawodowo, jak i prywatnie, to we wrześniu ogłosili światu swoje rozstanie. Ich decyzję jako pierwsza przekazała Joanna za pośrednictwem oświadczenia na Facebooku.

Rozstanie Michała Malitowskiego i Joanny Leunis wzbudziło spore zainteresowanie. Po tym, jak ich drogi bezpowrotnie się rozeszły, tancerz oznajmił publicznie, że przez długi czas cierpiał na depresję. To właśnie przez chorobę trudno było mu się odnaleźć w rzeczywistości i ostatecznie zdecydował się na rozstanie z partnerką po 17 latach wspólnego życia.

bESITVTr

Dziś Michał Malitowski przyznaje, że sama rozłąka nie było dla niego najtrudniejszym aspektem rozstania z Joanną. Dużo ważniejsze jest dla niego teraz dobro ich córki.

Od jakiegoś czas oboje już chcieliśmy zakończyć związek, dlatego nie postrzegam tego jako tragedii. Czuję raczej ulgę. Trudniejszym tematem są moje relacje z córką i jej szczęście w nowej sytuacji - powiedział tancerz w rozmowie z Fleszem.

Co ciekawe, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mediów, w życiu Malitowskiego rzeczywiście pojawiła się też nowa kobieta. Jak sam twierdzi, ma ona na imię Julia i pochodzi z Australii.

bESITVTx

Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też się poznaliśmy wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Moi bliscy szybko ją polubili - stwierdził.

Czego mu życzycie?

bESITVTy
bESITVTS
KOMENTARZE
(51)
Gość
2 lata temu
Ach, jakże często faktycznym powodem rozstania jest jakaś Julia...
Gość
2 lata temu
Z tego nic nie bedzie, po 17 latach zostawil partnerke, nowa kobieta pod przykrywka depresji, szkoda gadac, dobry tancerz, ale nic poza tym.
gość
2 lata temu
czy to z facetami jest coś nie tak, że tak szybko po rozstaniu mają następną, czy to baby taki głupie i włażą do łóżka takim facetom...
bESITVTT
gość
2 lata temu
wyszło szydło z worka, zdrada, historia o depresji pod publiczkę i coming out z nową dziewczyną. Przecież chorego i cierpiącego nikt krytykować nie będzie
wanda
2 lata temu
Klasyka, rozstaniom często towarzyszy nowy związek lub relacja. Znalazł zrozumienie u innej kobiety...
Najnowsze komentarze (51)
jancio wodnik
2 lata temu
on taki brunet jak majdan ma dredy
gość
2 lata temu
a tak był zauroczony Aneta Zajac 4 lata temu w TZG
gość
2 lata temu
po 17 latach jest mało namiętności , więc w połączeniu z depresja i ciągłymi wyjazdami- nic dziwnego, ze woli nowa dziewczynę..
Gość
2 lata temu
Ale wstyd
gość
2 lata temu
niedawno pisał,że nikogo nie ma a teraz już nową damę rodzina zdążyła polubić
Gość
2 lata temu
Zmiany fryzjera
gość
2 lata temu
Malitowski czy Wiśniewski.... zawsze nowe ciało okazuje się być przyczyną... tylko po co gadka do ciemnego ludu o depresji?
Gość
2 lata temu
Rozumu...
bESITVTL
gość
2 lata temu
Żałosne...i wszystko trzeba klepać w necie??? Takie to niemęskie!!! Picuś glancuś na czarno i sporo pasty!
gość
2 lata temu
zazdroszcze takich szybkich decyzji. ja po depresji stracilam wiare w ludzi i szczescie, on mial fanaberie a nie depresje.
koko
2 lata temu
on farbuje włosy
gość
2 lata temu
On nową miłość znalazł już dawno !
Gość
2 lata temu
Chyba Julian...
Gość
2 lata temu
Chyba faceta ....
Oferty dla Ciebie
bESITVUE
bESITVUF
bESITVUG
bESITVUH
bESITVUI
bESITVUn