Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Usterka". Na planie programu interweniowała... POLICJA! Mężczyznę wyprowadzono w kajdankach

170
Podziel się:

Sytuacja miała miejsce na planie odcinka, w którym wzięły udział Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z programu Gogglebox. Przed telewizorem.

"Usterka". Na planie programu interweniowała... POLICJA! Mężczyznę wyprowadzono w kajdankach
bECQTCOJ

Gogglebox. Przed telewizorem to jeden z tych programów, które dały początek medialnej egzystencji wielu domorosłych celebrytów. Jednymi z osób, którym udało się wypromować na udziale w show, są Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska. Zdobyta w formacie popularność przekonała najwyraźniej producentów do jednorazowego zaangażowania ich do innego programu TTV, Usterka.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska wystąpiły gościnnie w jednym z odcinków show. Choć program zazwyczaj traktuje o remontach mieszkań, to celebrytki postanowiły wykorzystać swój udział w formacie do znalezienia niani dla dziecka. Kandydatów oczywiście podglądały przez kamery ukryte w mieszkaniu, jednak w pewnym momencie wezwały na plan... policję.

bECQTCOL

O ile dwóch pierwszych kandydatów nie sprawiało żadnych kłopotów, o tyle problem pojawił się przy trzecim z nich. Celebrytki zauważyły bowiem, że mężczyzna zaczął się podejrzanie zachowywać w stosunku do dziecka. Na początku jedynie droczył się z chłopcem, jednak wkrótce doszło do przytulania, klepania czy łaskotania. Sylwia i Ewa z Gogglebox. Przed telewizorem długo nie czekały i postanowiły poinformować odpowiednie służby.

Jak się okazuje, ich reakcja nie była bezpodstawna. Jak donosi Fakt, sprawą zajęła się prokuratura.

Na podstawie zawiadomienia z dnia 26 sierpnia 2019 r. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów w Warszawie w dniu 27 sierpnia 2019r. wszczęła śledztwo w sprawie dopuszczenia się w dniu 26.08.2019r. w Warszawie przez ustaloną osobę wobec małoletniego poniżej lat 15 innej czynności seksualnej, tj. o czyn z art. 200 § 1 kk - brzmi treść komunikatu.

W tym momencie wyrok w sprawie jeszcze nie zapadł, jednak mężczyźnie grozi do 2 do 12 lat więzienia.

bECQTCOR
bECQTCPm
KOMENTARZE
(170)
Zenek z dst
2 lata temu
Szukanie taniej sensacji
skorpion
2 lata temu
Jestem dziadkiem.Po wygranym meczu podbiegł do mnie wnuczek przytulił się ciesząc się z strzelonej bramki.Stojąca obok mnie kobieta stwierdziła,że nie powinienem dopuszczać do takich przytulanek bo mogą być złym dotykiem.Już nie wiem czy to świat zwariował czy ja?
Herb
2 lata temu
Glupie ku.....i
bECQTCPn
wak
2 lata temu
Czy te dziewczyne nie maja jakiegoś stanu zapalnego warg lub nie poparzyły sie np. goraca zupą? Wygladają jak by potrzebowały pomocy medycznej.
gość
2 lata temu
Widzę następne siostry Godlewskie 😜
Najnowsze komentarze (170)
🍓🍓🍓
rok temu
Fajna jest Ewą naturalna swojska Sylwia niby też ale trochę kaprysna
Gość
2 lata temu
Ale przecież każdy taki program to ustawka . Czemu ludzie to przeżywają ? Zapewne jest to zrobione , żeby zwrócić uwagę na problem ale to nie jest spontaniczna sytuacja
Gość
2 lata temu
Brawo dla dziewczyn za reakcje
Mb
2 lata temu
Co to za gwiazdy których ja nie znam !!!!
Gośćtocoja
2 lata temu
Brunetka mogłaby zainwestować w aparat na zęby,bo ma uśmiech jak alien
Gość
2 lata temu
Która jest która?
Gość
2 lata temu
Jedna sepleni, druga sepleni i nie wymawia r, obie sztuczne, krzywe i mało knteligentne.
GośćAlex
2 lata temu
A to te dwie z wadą wymowy..
bECQTCPf
tati
2 lata temu
Kto bierze faceta na nianie?Jaki facet chce zatrudnić się jako niania.?Wyreżyserowane
Gość
2 lata temu
Jakie zrobione pasztety, fuj
gość
2 lata temu
wydają się takie fajne,a tu chodzi tylko o kasę
Zorba
2 lata temu
Dwie napompowane botoksem lampucery dopiero swego. Teraz mówi się o nich.
Młody
2 lata temu
Czyje to dziecko? Przecież na pewno nie ich, grama podobieństwa. Kto narażał życie i zdrowie tego dzieciątka dla kasy za udział w programie? Gdzie są instytucje? Gdzie sądy?
Brzydka jest
2 lata temu
W ich środowisku za dobry ton uznaje się bycie molestowanym w dzieciństwie... Brzydka ta córka, to w ten sposób wpycha ją do mediów?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECQTCPY
bECQTCPZ
bECQTCQa
bECQTCQb
bECQTCQc
bECQTCPH