Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Halloweenowa "impreza roku" u Majdanów: Antek Królikowski z dziewczyną, Omena Mensah jako wiedźma i Leszek Stanek z lalką (ZDJĘCIA)

384
Podziel się:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaprosili do siebie znanych znajomych. Zobaczcie, jak się bawili.

Halloweenowa "impreza roku" u Majdanów: Antek Królikowski z dziewczyną, Omena Mensah jako wiedźma i Leszek Stanek z lalką (ZDJĘCIA)

Właśnie mija długi halloweenowy weekend. Przez ostatnie dni mieliśmy okazję podziwiać nie tylko kreatywność amerykańskich sław, ale i imprezujących w "upiornych" strojach polskich przedstawicieli show biznesu. Większa część rodzimych gwiazd i celebrytów kultywowała zwyczaje zza oceanu i prezentowała w sieci starannie zrobione makijaże i przemyślane stroje.

Do grona tych, którzy nie zamierzali rezygnować z okazji do pochwalenia się oryginalnymi stylizacjami w sieci, należą oczywiście Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Choć Gonia ku uciesze tych ceniących sobie tradycję fanów pochwaliła się zdjęciem cmentarnej świecy, nie zdołała udobruchać wszystkich. Została skrytykowana nie tylko za obchodzenie kłócącego się z polskim świętem Halloween, ale również zarzucono jej próżność i brak odpowiedniej zadumy w związku z wizytą na cmentarzu.

Zobacz także: Zobacz: <a href="https://www.pudelek.pl/artykul/152515/malgorzata_rozenek_odpowiada_internaucie_na_zarzuty_o_cmentarny_lans_przestan_szczekac/">Małgorzata Rozenek odpowiada internaucie na zarzuty o "cmentarny lans": "PRZESTAŃ SZCZEKAĆ"</a>

Mimo hejtu ze strony internautów Radzio za pośrednictwem Instagrama pochwalił się serią zdjęć z imprezy halloweenowej, którą urządzili z ukochaną u siebie w domu:

To była impreza roku. Dziękujemy z @mrozenek wszystkim gościom za stworzenie tak fantastycznego klimatu i za wyobraźnię oraz kreatywność w wyborze przebrań. Halloween 2019_ - pisze podekscytowany Pysiula.

W obszernej fotorelacji widzimy, że wraz z przebranymi za "Czarownicę" i "Jokera" Gosią i Radkiem świętowali ich inni znani przyjaciele. Na zorganizowanym przez Majdanów przyjęciu pojawił się między innymi Antek Królikowski z dziewczyną, którzy zaprezentowali się przebrani za postaci z popularnego serialu, Omena Mensah jako wiedźma, Leszek Stanek w roli klauna czy ubrany po prostu w białe futro Łukasz Jemioł. W domu pary celebrytów nie zabrakło oczywiście halloweenowych ozdób, takich jak dynie oraz czaszki, a także umilających zabawę napojów z bąbelkami.

Zobaczcie "imprezę roku" Majdanów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(384)
Gość
4 lata temu
Nie popieram Halloween.
Ddddd
4 lata temu
Nie wierzę,dorośli ludzie..mentalność pięciolatka..
obudźcie się
4 lata temu
Nie jestem katolikiem, a mimo to będę głośno grzmiał - w Polsce nie ma halloween!
Kamil
4 lata temu
Ile placi Wam Majdanowa, ze piszecie o Niej co chwile?
matka
4 lata temu
weekend halloweenowy? kto to wymyślił?ludzie! litości! używajcie rozumu....
Najnowsze komentarze (384)
kubeł wody
4 lata temu
co tu komentować, spadam.
kiki
4 lata temu
beznadziejni
.....
4 lata temu
Smutne takie życie. ....
Gość
4 lata temu
Co tam biale nosy! Biale twarze! 😂
to nie zabawa
4 lata temu
"Nie igrać z Halloween " ks Jarosław Cielecki cały tekst na stronie Naszego Dziennika. poniżej fragment. . "Chcę podkreślić, i wciąż to czynię, że szatan nie zna się na żartach. To, co podczas Halloween wydaje się nam z ludzkiego punktu widzenia zabawą, dla złego ducha jest jak dym kadzidła dla jego uwielbienia. Nawet gdy rodzice dla żartów przebierają dziecko za diabełka, to nieświadomie przywołują jego obraz, a on bardzo lubi być przywoływany, bo tylko czeka na takie zaproszenie. Przestrzegam z całą stanowczością, by nie urządzać balu dla szatana, jakim są obchody Halloween, gdyż on raz zaproszony zawsze będzie chciał „tańczyć” wokół osoby zapraszającej. Będzie chciał tak zmęczyć i wyczerpać człowieka, aby nie miał on czasu, siły i ochoty, by pragnął tylko jednego: uwolnić się od tego udręczenia. Halloween jest bardzo niebezpieczne dla dzieci, gdyż w ich podświadomości ciemność, strach urastają do rangi siły, która dominuje nad człowiekiem. Wielokrotnie spotykam i wspólnie modlę się z ojcem Gabrielem Amorthem z Włoch, znanym na całym świecie, jednym z najbardziej doświadczonych egzorcystów, od ponad 50 lat pełniącym tę posługę. Mówił mi, że niejednokrotnie podczas egzorcyzmów szatan uwielbiał dzień Halloween, bo dostarcza mu on wiele radości. Zainteresowanie Halloween często jest podsycane z racji komercyjnych, to kolejny dzień, na którym można zarobić. Zarabiają sprzedawcy dyń i różnych gadżetów, zarabiają właściciele kin, którzy proponują tzw. upiorne filmy, tylko najwięcej tracą najmłodsi. Nie zdają sobie sprawy, że ktoś im bardzo bliski wystawia ich do wielkiej bitwy, która może trwać wiele lat. Szatan łatwo nie rezygnuje, zwłaszcza z tych, którzy chcą go po zaproszeniu świadomie odrzucić. Dlatego też Ojciec Święty Franciszek zwrócił się ze szczególnym apelem do kapłanów, którzy w tych dniach spotkali się w Rzymie z racji obrad Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. Papież poprosił wszystkich księży, aby więcej miłości Kościoła okazywali wobec tych, którzy cierpią na skutek działania złego, gdyż według najnowszych badań liczba opętanych znacznie wzrosła. Trzeba więc zachować znaczący dystans do tego, co proponuje społeczna demagogia, a także kino, telewizja i media, które w pogoni za sensacją rozbudzają w ludziach, zwłaszcza młodych, zainteresowanie okultyzmem i satanizmem, do czego wstępem jest Halloween. "
gość
4 lata temu
ta impreza roku hahahahahahaha wyglada bardzo nudnie...rety rozenki majdany wezcie juz dajciel ludzia spokoj a nie w kadym kacie majdany i rozenki
gość
4 lata temu
żenada jak małe dzieci
ALICIJA9
4 lata temu
NIE MA CO JEŚĆ TYLKO WIELKIE CHLAŃSKO....
gość
4 lata temu
DNO SIĘGNĘŁO DNA
nn
4 lata temu
wszystko okey tylko po co wrzucać to do sieci? typowe Majdany i Rozenki......
ktoś
4 lata temu
Wielcy Polscy Celebryci żałosne
Asem
4 lata temu
Starzy a glupi ...zenada
DTOM
4 lata temu
pojebusy
Red
4 lata temu
Alkoholu nie brakło
...
Następna strona