Trwa ładowanie...
Przejdź na

Liam Payne o ojcostwie w wieku 23 lat: "ZNISZCZYŁO MNIE"

61
Podziel się:

Wokalista wyznał również, że mimo rozstania Cheryl nadal jest "najważniejszą osobą w jego życiu". Nowa partnerka muzyka raczej nie będzie zachwycona...

Liam Payne o ojcostwie w wieku 23 lat: "ZNISZCZYŁO MNIE"

Od kiedy w 2015 roku zespół One Direction zawiesił swoją działalność, członkowie grupy rozpoczęli kariery solowe. Najgorzej chyba z postępem tej kariery radzi sobie Liam Payne, który w mediach obecny jest głównie za sprawą burzliwego życia osobistego niż jakichkolwiek muzycznych sukcesów. Wokalista "zasłynął" bowiem między innymi związkiem ze starszą o 10 lat Cheryl, z którą doczekał się syna o oryginalnym imieniu Bear. Jak się dziś okazuje, dla młodego chłopaka, który nie stronił od imprezowego trybu życia, przez co popadł w nałóg alkoholowy, wieść o ciąży ówczesnej partnerki nie była spełnieniem marzeń. Liam Payne w dokumencie Ant Middleton & Liam Payne: Straight Talking z zaskakującą szczerością przyznał, że w wieku 23 lat nie był gotowy na ojcostwo.

Wokalista stwierdził, że zostanie ojcem w tak młodym wieku było dla niego bardzo trudne, a nawet "go zniszczyło". Również jego wyobrażenia o rodzicielstwie okazały się błędne.

_**Wystraszyłem się. Martwiłem się, że nie będę w stanie się nimi zaopiekować**_ - przynaje dziś 26-latek.

Przy okazji Liam, być może ku zaskoczeniu wielu, wyznał, że Cheryl nadal "jest najważniejszą osobą w jego życiu".

Mam szczęście, że mam u boku osobę, która mnie rozumie oraz wie, przez co przechodzę - komplementował w wywiadzie matkę swojego dziecka.

Liam Payne po narodzinach dziecka nie rezygnował z podróży, koncertowania czy nocnych wypadów po klubach. Tym samym rzadko bywał w domu, a Cheryl w pewnym stopniu samotnie wychowywała ich syna. To właśnie nieobecność Liama w początkowym życiu Beara miała być jednym z powodów rozstania pary.

Obecnie Liam Payne ponoć wychodzi na prostą. Spotyka się z 19-letnią modelką, Mayą Herny, z którą chętnie pokazuje się na branżowych imprezach. Znając jednak 26-latka, trudno wróżyć tej relacji pewną długą przyszłość.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(61)
Gość
4 lata temu
Na dziecko nigdy nie ma odpowiedniego wieku do tego trzeba być dojrzałym psychicznie, czasem 18 latek jest bardzo dojrzały
Gość
4 lata temu
Tak najlepiej powiedzieć że się nie dorosło do roli ojca. Zostawić kobietę i swoje dziecko niech sobie sami radzą.
Gość
4 lata temu
Następne niedojrzałe byle co. Od zarania ludzkości to młodzi ludzie zostawali rodzicami i nagle przyszedł XXI wiek i się okazało, że jak nie jesteś zużytym starym prykiem, to nie nadajesz się na ojca i jak nie jesteś przed menopazuzą ,to nie nadajesz się na matkę!!
Gość
4 lata temu
Mnie tez zniszczylo, tylko ze ja nie mam funduszy na pomoc i opiekunki i wszystko robię samodzielnie. A ten to czemu płacze to nie wiem
Gość
4 lata temu
A na co jest gotowy?
Najnowsze komentarze (61)
Nie tylko ty
4 lata temu
chłopie tak miałeś!
Karma
4 lata temu
To niedojrzały dzieciak i nieważne czy będzie miał 20, 30 czy 40 lat on nigdy nie będzie gotowy na ojcostwo. Taki charakter po prostu, a nie wiek.
Gość
4 lata temu
Ja mysle,ze w jego swiecie nie bylby gotowy na dziecko nawet w wieku 40 lat...pojawia sie maly czlowiek dla ktorego rodzic jest wszystkim...
Gość
4 lata temu
NIEPRAWDZIWE INFORMACJE
gość
4 lata temu
i co ,młoda też go zaciągnie i zajdzie w ciążę? ... tak to jest bycie gwiazdą :( Dziecku życzę wszystkiego dobrego, sama mam dwójkę, w dojrzalszym wieku, bo wiem, że ciężko za młodego dać radę.
gość
4 lata temu
ja w wieku 30 lat wiem ze dzieci nie chce, przychodziło to stopniowo a im jestem starsza i widzę rodziców młodych tym bardziej nie mam na to ochoty. Może to też dlatego że sama mam probemy zdrowotne i boję się konsekwencji pociążowych.... lepiej wieć bym matką nie była, jeśłi nie byłabym wstanie skupić się tak bardzo na dziecku jak ono tego wymaga.
Gość
4 lata temu
Trzeba się było zabezpieczyć. Teraz się obudził.
gość
4 lata temu
pewnie miał nadzieję na 500+ ale potem nagle zdał sobie sprawę z tego, że nie mieszka w miodem i mlekiem płynącej Polsce tylko jakimś prowincjonalnym GB
Becca
4 lata temu
na co był jej ten gówniarz? Cheryl nie ma szczęscia w miłości... ja też.
Gość
4 lata temu
Cheryl jest w takim razie bardzo mądra kobietą. Mimo że im nie wyszło, to go wspiera, bo jest ojcem jej dziecka i lepiej by było, żeby sobie dobrze radził w życiu.
Malgosssia
4 lata temu
Ale z niego dzieciak. Faceci to €h¥je
Gość
4 lata temu
Najprzystojniejszy🤩
Elżbieta
4 lata temu
W tym wieku mój tata 3 dzieci miał najstarszy brat miał 5 lat teraz jest nas 5 i dał rady każdy inaczej podchodzi do obowiązków partnersko-rodzinnych😔🤔
Gość
4 lata temu
Co ta Cheryl miała w głowie to je nie wiem... siano siano siano
...
Następna strona