Trwa ładowanie...
Przejdź na

Amber Heard złożyła wniosek o poddanie Johnny'ego Deppa BADANIOM PSYCHIATRYCZNYM

90
Podziel się:

Aktorka twierdzi, że nadużywanie narkotyków, alkoholu i leków wywołało zmiany w psychice aktora, co miało skutkować napadami agresji.

Amber Heard złożyła wniosek o poddanie Johnny'ego Deppa BADANIOM PSYCHIATRYCZNYM

Ponad trzy lata temu, po zaledwie rocznym małżeństwie z Johnnym Deppem, Amber Heard oskarżyła aktora o stosowanie przemocy. Twierdziła, że notorycznie urządzał awantury pod wpływem używek, wyzywał ją i bił.

Choć wydawało się, że po rozwodzie i korzystnym dla Heard podziale majątku batalia pomiędzy byłymi małżonkami się zakończy, niespodziewanie Depp oskarżył Amber o zniesławienie i domaga się od niej 50 milionów dolarów zadośćuczynienia. W sądzie aktor przedstawił dowody, które skrupulatnie zbierał przez ostatnie lata: nagrania z monitoringu i zeznania świadków, którzy potwierdzają, że aktorka mogła wszystko upozorować.

Jakby tego było mało, Johnny twierdzi, że to Amber znęcała się na nim - miała ponoć rzucić w niego butelką, kalecząc go w palec, a także zgasić papierosa na jego policzku. W efekcie tego starcia aktor trafił do szpitala.

Amber do niczego się nie przyznaje i dalej stoi na stanowisku, że to ona jest ofiarą. Teraz aktorka złożyła wniosek o poddanie byłego męża... badaniom psychiatrycznym. Jak podaje serwis The Blast, Amber domaga się przeprowadzania Niezależnej Oceny Psychicznej, tzw. badań IME.

Heard uważa, że nadużywanie narkotyków, alkoholu i leków przez Johnny'ego wywołało w jego psychice zmiany, których następstwem miały być napady agresji.

Kontakt Johnny'ego z rzeczywistością zmienia się w zależności od interakcji z alkoholem i narkotykami - czytamy w dokumentach sądowych. W miarę jak paranoja, omamy i agresja Johnny'ego narastały w trakcie trwania naszego związku, rosła także moja świadomość tego, że nadużywa on substancji psychoaktywnych.

Prawnik Johnny'ego Deppa odpowiedział na wniosek Amber, argumentując, że przeprowadzenie takich testów obecnie nie ma sensu, bo chodzi o sprawy sprzed kilku lat.

To jest sprawa o zniesławienie, w której pan Depp nie twierdzi, że cierpi na jakiekolwiek zaburzenia psychiczne lub chorobę, tak więc stan psychiczny pana Deppa nie jest przedmiotem sporu, zatem nie ma podstaw do wykonania badań. To niedorzeczne sądzić, że wykonane obecnie badania IME rzuciłyby jakiekolwiek światło na kondycję psychiczną pana Deppa z czasów małżeństwa z panią Heard w 2016 roku - mówi adwokat.

Pani Heard usilnie forsuje wersję o byciu ofiarą, zasłaniając się rzekomymi problemami psychicznymi pana Deppa. Zgodnie z logiką forsowaną przez panią Heard, badania IME trzeba by przeprowadzić również wobec kilkunastu świadków, którzy potwierdzili, że jej działania sprzed lat były zaplanowaną mistyfikacją mającą pogrążyć mojego klienta.

Jak myślicie, kto tak naprawdę jest ofiarą w tej sprawie?

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(90)
MASH
3 lata temu
Cieżko mi jej wierzyć po tych uśmiechach na zdjęciach z czasu małżeństwa. Mogę sie mylić ale lasia chce zostać gwiazda w taki sposób.
Gość
3 lata temu
Czy to nie ona miała wcześniej sprawę o znęcanie się nad partnerką? I czy to nie ona go doradzała miesiac po ślubie z kolejnym miliarderem?
Gość
3 lata temu
Ehh trzeba było zostać z Vanessą
Gość
3 lata temu
Myślę że badanie byłoby wskazane bo fakt że Deep związał się z Hard świadczy że rzeczywiście nie był w dobrej kondycji psychicznej.
Ana
3 lata temu
To jest przykład panowie jak sie wymienia na nowszy model !!!!
Najnowsze komentarze (90)
Aneta
3 lata temu
On jest fatalny.
Aneta
3 lata temu
On jest fatalny.
Anete
3 lata temu
On jest fatalny.
Gość
3 lata temu
Trzeba było siedzieć przy Vanessie.
gość
3 lata temu
Ofiarami są Vanessa i jej dzieci i tylko oni. Ani Amber, ani Depp.
gosc
3 lata temu
jejku jak on zbrzydl podczas tego zwiazku zupelnie jakby sukcesywnie wysysala z niego sily witalne...
olki
3 lata temu
niech faceci mają nauczkę zanim zmienia na młodszy model...
gość
3 lata temu
............ może mu na nią nie staje .... taka decha ..
Zocha
3 lata temu
Kazdy koles co zdradza zone powinien byc ukarany taka wlasnie psychopatka. Kara musi byc
shadowhunters...
3 lata temu
to ją powinno się podać takiemu badaniu a nie johnego to wspaniały aktor miałam okazje o go osobiście poznać wiele miesięcy temu jak był w Polsce to wspaniały mężczyzna chociaż w życiu prywatnym nie umie sobie znaleźć miłości ale po za tym to fantastyczny mężczyzna jego fani na pewno go cenią i kochają
Gosc
3 lata temu
Widać że gość od lat sam się wykańcza......
Gość
3 lata temu
U mnie tez wszyscy myślą że jest sielanka. A jest bagno
gość
3 lata temu
Ona go zniszczyła
gość
3 lata temu
Jakos jej nie wierze.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie