Doda w szpitalu!

665
Podziel się

Niedawny wypadek Dody i operacja kręgosłupa, którą w jego efekcie przeszła, nie zostawiły jej organizmu bez szwanku.

Doda w szpitalu!

Niedawny wypadek Dody i operacja kręgosłupa, którą w jego efekcie przeszła, nie zostawiły jej organizmu bez szwanku. Przypomnijmy - Doda miała, wedle zaleceń lekarza, zwolnić tempo, oszczędzać się i nie chodzić w szpilkach. W butach na płaskim obcasie widziano ją jednak po operacji tylko raz - potem wróciła do starych zwyczajów. Teraz przyszło jej za to zapłacić.

Piosenkarka przebywa obecnie w USA. Podczas pobytu w Chicago, jak donosi Fakt, zmuszona była udać się do szpitala, ponieważ silny ból kręgosłupa prawie uniemożliwiał jej chodzenie. Gazeta pisze:

Obiektyw Faktu przyłapał Dodę, jak ok. godziny 17.30 wchodziła do chicagowskiej kliniki rehabilitacyjnej Vital Rehabilitation. Towarzyszył jej jeden z organizatorów jej trasy koncertowej po stanach oraz ochroniarz. Doda ledwie szła. Tak strasznie dokuczał jej kręgosłup. Ale na szczęście po 45-minutowym masażu z uśmiechem na twarzy odjechała do hotelu.

Naturalnie, masaż przynosi ulgę, ale nie jest lekiem, a zaledwie sposobem na czasowe uśmierzenie bólu. Czy Doda nadal będzie stawiać na szali swoje zdrowie?

KOMENTARZE
(665)
gość
13 lat temu
Dobrze jej tak.
gość
13 lat temu
moja kochana doda!!
artystka
13 lat temu
dbaj o siebie dodziu
gość
13 lat temu
dla mnie doda to chodzący półmuzg,zachowuje się jak ...dziewczyna z pod latarni.żeby nie tapeta i korekta komputerowa to nie wiem czy samce az tak by się nią zachwycali!!!!
gość
13 lat temu
yyyy ''nie kazuje''??
Najnowsze komentarze (665)
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
goœÌ
9 lat temu
7.. OMG! :)
gość
9 lat temu
ale pieknie naprawde
mamauś
10 lat temu
doda teraz wyglądasz nie ładnie wcześniej i teraz wyglądałaś ładniej
gość
10 lat temu
oj ta Doda...
gość
10 lat temu
oj doda doda popraw nam sie lubie cie doda
loooooov ;*
10 lat temu
Hahahahaha !! ; dd ejj ale wy jesteście ludzie ?! nauczcie sie pisać bo niektórzy oceniają ludzie którzy pisać nie umięją .! ale przejdzmy do rzeczy: -po pierwsze to wy jej do pięt nie dorastacie !; D -zazdrościcie jej pieknej figury i pięniedzy które zarobiła sama ! -myślicie ze łatwo jest pracować w showbiznesie??; pp -teraz gdy ma problemy zdrowotne zmyślacie rzeczy nie do pomyslenia !;> zanim cos napiszecie sie zastanówcie czy warto sie ośmieszać i robić z siebe głupka ! ci co jej nie lubia maja jeden problem -"ZAZDROŚĆ" zazdrościcie jej ; DD Macie proooblem ogólnie to zdrowiej DODA ; )
gość
10 lat temu
czas na Natasze !!!
gość;p
10 lat temu
Szkoda dziewczyny..;(
gość
10 lat temu
biedna Dodzia , lepiej niech przestanie chodzić na szpilkach , bo inaczej źle z nią będzie ... Love Dorotka ;* Zdrowiej szybko ! Zdrówka życzę ;*
???????
10 lat temu
łe !
ktośśśś
10 lat temu
zawsze była jet i będzie p*********a !
gość
10 lat temu
pusta jak studnia
gość
10 lat temu
beznadziejnie
...
Następna strona