Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Czuję się wokalistką, artystką"

870
Podziel się

Gośka znów mówi o "Gosiomaniakach"... Jej stan się pogarsza.

"Czuję się wokalistką, artystką"
bDfDZhCd

Myśleliśmy już, że Gosia "zawsze dziewica" Andrzejczuk/Andrzejewicz ostatecznie zakończyła karierę. Po ośmieszeniu się w Gwiazdy tańczą na lodzie zniknęła na kilka miesięcy z mediów. Niestety, właśnie wraca.

Gosia boi się, że zupełnie o niej zapomnimy, więc udzieliła wywiadu tygodnikowi Na żywo. Opowiada w nim jak zwykle - o "Gosiomaniakach" i "antyfanach". To już nawet nie jest śmieszne. Dzielenie wszystkich ludzi na swoich wielbicieli i wrogów to jakieś ostateczne stadium zagubienia. Oto co obecność w mediach może zrobić z nieprzygotowanym na to móżdżkiem.

Czuję się wokalistką, artystką. Sama tworzę własne teksty i piosenki, kocham to, co robię. Jeśli ktoś mnie nazywa gwiazdą to jego sprawa - mówi skromnie Gosia. Najwięcej zawdzięczam swoim fanom, Gosiomaniakom. Wbrew wszystkim fałszywym osobom, które produkują kłamstwa na mój temat, oni są ze mną na dobre i na złe. Gdyby nie oni, nie byłoby mnie.

bDfDZhCf

W domu było mi bardzo dobrze - wspomina złote czasy, gdy mieszkała u taty i nagrywała w piwnicy. Teraz mam trochę gorzej, więcej obowiązków. Muszę sama gotować, prać, sprzątać. Wcześniej zajmowałam się tylko muzyką. A teraz jeszcze muszę wziąć pod uwagę, że są korki. Jestem dorosła i czuję to na sobie.

Przypomnijmy, Gosia tuż przed kryzysem kupiła 60-metrowe mieszkanie za 1,5 miliona złotych! Zobacz: Czy Gosia kupiła najdroższe 2 pokoje w Warszawie? Pocieszcie się tym, jeżeli wzrosła Wam rata kredytu. Ona dopiero przegrała...

bDfDZhCG
KOMENTARZE
(870)
gość
12 lat temu
goska wyjdz stad
gość
12 lat temu
Żal tłuste d****o ściska?? Gosia jest spoko i koniec. a jej "LUSTRO" jest super. i piszcie co chcecie!! w dupce z wami:-)
gość
12 lat temu
ona wygląda jak Hogata ze smerfuf hihi...brzydka i g****a!!!!!!!!
bDfDZhCH
gość
12 lat temu
"...oni są ze mną na dobre i na złe. Gdyby nie oni, nie byłoby mnie..." - ona nie czuje jak rymuje... talent !! :P Gosiu przykre jesteś po prostu g****a!!
gość
12 lat temu
kto ją lubi 100 fanów i koniec była kiedyś ładniejsza teraz jest obleśna fe no i g****a byłam jej fanką i kupowałam jej płyty nawet za 10 zł nie chcą o de mnie ich odkupić i się nie dziwie Gośka spadaj na drzewo !
Najnowsze komentarze (870)
gość
11 lat temu
'wspomina złote czasy, gdy mieszkała u taty i nagrywała w piwnicy' hahaahahah
gość
11 lat temu
pusta lala
Karolcia1991
11 lat temu
Dokładnie.
gość
11 lat temu
Hah ... Gosiamaniaczka/gosiomaniak się znalazł! Pewnie tylko jedna/jeden, bo reszta jej nie słucha. Żałosne jest to, co napisałaś
gośćTosia
11 lat temu
MOZESZ CZUC SIE CZYM CHCESZ ALE GWIAZDA I WOKALISTKA Z CIEBIE ŻADNA .........
gość
11 lat temu
Naprawdę żal mi tej kobiety, kiedy na nią patrzę. Ona długo się nie utrzyma, ta garstka ośmiolatek które jej słuchają przejży na oczy, a Gośka pójdzie na dno.
gość
11 lat temu
cuudownie Gosienko:) nie sluchaj ty baranów !!
gość
11 lat temu
O JEZU JA TO JUZ Z NIEJ NIE MOGE SAMA SIE KOMPROMITUJE NA KAZDYM KROKU A POTEM OSKARZA LUDZI ZE CHCĄ JA ZNISZCZYC SMIECH NA SALI
bDfDZhCz
gość
11 lat temu
czy lubisz dodę
gość
12 lat temu
ona nie jest brzydka? no może racja brzydka nie jest. jest WSTRĘTNA
gość
12 lat temu
ma morde jak kalafior a mózg... mózgu to ona nie ma
Koralikk GOS...
12 lat temu
Gosia rullez hahha:D:D
gość
12 lat temu
Żal mi Cię Gosiu...
gość
12 lat temu
Gosiu, bardzo zle sie czujesz...
...
Następna strona
bDfDZhDb