Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kusznierewicz cierpi publicznie

88
Podziel się

Niedawny romans Mateusza Kusznierewicza ze starszą od niego o 12 lat wdową po założycielu Radia Zet dobiegł końca. Jak pisaliśmy, to Dorota zakończyła ten związek.

Kusznierewicz cierpi publicznie
bCHUYMSZ

Niedawny romans Mateusza Kusznierewicza ze starszą od niego o 12 lat wdową po założycielu Radia Zet dobiegł końca. Jak pisaliśmy, to Dorota zakończyła ten związek. Mimo że w trakcie jego trwania Mateusz i Dorota niewiele o sobie mówili, nie afiszowali się w gazetach z uczuciem, to teraz Kusznierewicz udzielił wywiadu Gali i obszernie opowiedział o swoich uczuciach do byłej przyjaciółki, a także o sobie i swoich osiągnięciach. Po pierwsze, sportowiec przyznaje, że jego uczucia się nie zmieniły:

To wszystko, co mówiłem wtedy na temat naszego związku, jest nadal aktualne: było wspaniale, interesująco, przyjemnie, ciekawie. Ale jednocześnie był on trudny, zbyt skomplikowany.

Ponieważ te słowa też brzmią dość skomplikowanie, Kusznierewicz uściśla:

bCHUYMTb

Wydawało się, że wszystko jest przemyślane i obgadane, a jednak potem okazywało się, że te nasze różne światy kolidowały ze sobą. I w rezultacie nie stwarzało to takiej lekkości, jakiej w miłości się oczekuje.

Kusznierewicz dementuje też pogłoski, jakoby fakt, że Dorota jest starsza od niego, w czymś mu przeszkadzał:

Może się wydawać, że kiedy kobieta jest o dziesięć lat starsza od mężczyzny, to jest problem. Ale w naszym przypadku tak nie było. Ta różnica nie miała żadnego znaczenia.

Mimo tych czułości pod adresem byłej, Kusznierewicz daje też upust swoim prawdziwym uczuciom, opowiadając o sobie i o kolegach z branży:

bCHUYMTh

Jestem wolnym ptakiem. Uwielbiam wracać z regat do domu i spędzać czas z osoba, którą kocham. Kiedy wracam, jestem cały dla niej. Ale po pewnym czasie znów muszę wyjechać. Niektórym kobietom taka sytuacja może odpowiadać, innym nie. (...) Prawie wszyscy moi rywale mają normalne związki. Są zawodowymi żeglarzami, którzy jeżdżą po całym świecie, ale - z wyjątkiem kilku singli - każdy ma żonę, dzieci. To tylko kwestia zaakceptowania przez partnerkę wyboru, jakiego dokonał jej ukochany mężczyzna.

Kusznierewicz wykorzystuje też artykuł do zareklamowania siebie:

Dla mnie zawsze najważniejsze jest szczęście najbliższej mi osoby. Troszczę się o nią i dbam. Jestem pełen miłości, oddania, tolerancji, szacunku i troski o nią. Usłyszałem to wiele razy i wiem, że dzięki temu, jakim jestem człowiekiem, jakim mężczyzną, mogę mieć nadzieję na udany związek. Widocznie ten, który się zakończył, nie był właśnie tym. (...) Jestem mężczyzną, który potrzebuje miłości. Jestem do niej stworzony. Ten stan jest dla mnie niesamowicie przyjemny. (...) Nie szukam przygody, mnie interesuje tylko stały związek.

Miłość miłością, ale interesy trzeba załatwiać. Kusznierewicz nie zapomina o skrupulatnym wyliczeniu swoich sponsorów:

bCHUYMTi

Dziś mogę się pochwalić, że osiągnąłem to, co zamierzałem: podpisałem umowę z naszym głównym sponsorem - siecią telefonii komórkowej Era, przedłużyłem umowy z Mercedesem i z firmą Omega produkującą zegarki, i pozyskałem kolejnych sponsorów: karty kredytowe Diners Club International proaz producenta ubiorów żeglarskich firmę Henri Lloyd.

Podsumujmy: Kusznierewicz nadal darzy wielkim uczuciem swoją starszą przyjaciółkę (o której dziennikarz przeprowadzający z nim wywiad mówi z szacunkiem "pani Dorota", mimo że nie jest to forma przyjęta w wywiadach), ale ma jej za złe, że nie wspierała go wystarczająco. Chętnie by kogoś poznał, ale nie na krótko, tylko na zawsze. A na koniec pozdrawia sponsorów. Powinien jeszcze podać numer telefonu, na wypadek gdyby ktoś chciał się z nim umówić. Albo go zasponsorować.

Mateuszu, opowiadanie o rozstaniu na łamach prasy jest niemęskie. Popraw się, zawsze mieliśmy cię za osobę, której nie brakuje klasy.

bCHUYMTC
KOMENTARZE
(88)
gość
14 lat temu
podobny do Matthew McConaughey
gość
14 lat temu
kozera by sie patrzył!
gość
14 lat temu
ale on jest brzydki
bCHUYMTD
Ewesiaaa
14 lat temu
TEN KUSZNIEREWICZ JEST ZALOSNY..MIAL WSPANIALA KOCHAJACA DZIEWCZYNE..STRACIL JA JEDNAK ..NIE TLUMACZY GO FAKT BYCIA WOLNYM PTAKIEM,KOBIETA POTRAFI TO ZAAKCEPTOWAC,JAK BYLO ZRESZTA WIDAC,BO Z AGNIESZKA BYLI DOBRYCH PARE LAT..CO DOPROWADZILO DO ROZSTANIA?MI TO WYGLADA NA ROZNICE CHARAKTEROW ...JEDNAK PO TAK DLUGIM CZASIE ? :/ KUSZNIEREWICZ COS TU SCIEMNIASZ .. CO SIE STALO ZE CI SIE TAK W GLOWIE POPRZEKLADALO..PO TYLU LATACH ..:/ :| ?###?????~# ????
gość
14 lat temu
żałosnee!
Najnowsze komentarze (88)
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
on wcale nie jest taki fajny
gość
14 lat temu
Byście się wstydziły, przecież Mateusz Kusznierewicz bardzo się przysłużył do sukcesów polskiego żeglarstwa. O czym niech świadczy złoto na Olimpiadzie i reaktywacja klasy Star w Polsce. Gdyby nie on i Dominik Życki nikt w naszym kraju nie pływałby w tej klasie na światowych regatach. A wy tu takie rzeczy piszecie. Szkoda gadać.
gość
14 lat temu
ZOBACZCIE PREZYDECIKA http://indianie.net/klik.php?id=prezydent
gość
14 lat temu
fajne ciach, fajne
Ela Maj
14 lat temu
Nic tylko szuka nowej Towarzyszki!
bCHUYMTv
Ela Maj
14 lat temu
No cóż, SIGIEL do wzięcia i już!!
gość
14 lat temu
no i dobrze mu tak
gość
14 lat temu
wyszedł jakby miał downa....
gość
14 lat temu
ale k****n :) proszę was...już takie dno z niego :) żadna młoda i mądra go nie chce to za stare d***y się łapie :)
gość
14 lat temu
Pozdrowienia Mateuszu i wszystkiego dobrego na drodze poszukiwania tej jednej jedynej baj baj
gość
14 lat temu
Dorotka miała dość roli sponsorki i pognała chłoptasia w końcu?Bogate (starsze i nieurodziwe również)zgłaszajcie się!
...
Następna strona
bCHUYMTX