Trwa ładowanie...
Przejdź na

SKIBA: "Figurski chce być radiową Jolą"

551
Podziel się

"Próbuje naśladować Kubę. Kompletnie nie jest sobą." Ma rację?

SKIBA: "Figurski chce być radiową Jolą"
bCXxwGmt

Michał Figurski bardzo się stara, aby postrzegano go jako błyskotliwego showmana, młodszego Kubę Wojewódzkiego. Niestety, jakoś nie wychodzi. Jego program wygląda jak parodia show Kuby, także pod względem oglądalności. Tak to jest jak próbuje się być "drugim kimś". Nieważne - drugim Pudelkiem, czy drugim Wojewódzkim. Wypada to zwykle słabo i mało autentycznie.

Bardzo krytycznie o wczorajszym wybryku Figurskiego wypowiedział się Skiba. Przypomnijmy: Michał obraził prezydenta nazywając go "niedorozwiniętym" i "głupim". Lider Big Cyca mówi wprost: Michał niewiele potrafi i próbuje podłączyć się pod sukces bogatszego kolegi.

Radio Eska Rock okazało się niewypałem, ma mizerną słuchalność - pisze w Dzienniku. Michał Figurski robi więc wszystko ze swoimi kolegami, żeby o radiu było głośno. Myślę, że Michał Figurski ma ciężką sytuacje zawodową. Próbuje naśladować Kubę Wojewódzkiego. Chce być ostrzejszy, ale kompletnie nie jest sobą. Liczy na to, że po tych słowach będzie o nim głośno. Trzeba go zrozumieć: takie mamy czasy. Żeby ludzie o nas mówili, musimy komuś wylać na głowę kubeł pomyj. Figurski chce być radiową Jolą Rutowicz.

bCXxwGmv
bCXxwGmW
KOMENTARZE
(551)
gość
12 lat temu
Panie Skiba , ma Pan rację. Ci dwaj to tylko pierdzące, podstarzałe capy, które na siłę próbują utrzymać się na rynku. Durnotki myślą, że skandale utrzymają ich przy korycie . Żałosne, dokąd doszliśmy w dyskusji społecznej , bardzo żałosne.
gość
12 lat temu
Każdy w końcu wchodzi na tą drogę, choćby nie wiem,jak bardzo rockowy kiedyś był... te czasy to porażka:/
gość
12 lat temu
Kubus wymiata!
bCXxwGmX
gość
12 lat temu
Skiba nie jest autorytetem ale ma racje;) Figurski nie jest kompletmnie ta osoba z przed kilu lat...zachowuje sie jak idota w tym co teraz robi...z tym ze Kuba to i****a chcociaz czasami smieszny...figur to zenada
gość
12 lat temu
nareszcie się doigrały te dwa p****y...
Najnowsze komentarze (551)
gość
11 lat temu
Mądry z Pana facet, Panie Skiba
gość
11 lat temu
Ale jesyeś Stary
gość
11 lat temu
nie zapomnijmy ze figurski był dyrektorem antyradia, i to właśnie w tym czasie radio sie rozwinęło i stało sie popularne, jest on także producentem kilku programów telewizyjnych, więc może nie jest lepszym prezenterem od wojewodzkiego, ale łep do interesów to on musi mieć ..
gość
11 lat temu
Figurski os samego poczatku nasladuje Kubę we wszystkim.Tylko że Kuba ma pomysł na siebie a pomysłem Michała jest kopiowanie i naśladowanie.Stara sie ale mu nie wychodzi niestety.Dla mnie jest sztuczny i zgadzam sie ze Skibą w 100%
gość
11 lat temu
"Radio Eska Rock okazało się niewypałem, ma mizerną słuchalność - pisze w Dzienniku." JEST NAPISANE! kto to w ogole pisze ze takie takie bledy robi??
gość
11 lat temu
Chwila, ale niby jakim prawem Skiba, który regularnie kpi sobie z polskich władz ma prawo krytykować Figurskiego? Smutne to czasy, kiedy tacy ludzie poczuwają się do patriotycznego moralizowania.
gość
11 lat temu
podzielam zdanie skiby ale zastanawiam sie coz takiego robi skiba ze jest go teraz tak duzo wszedzie dla mnie jest to gosc ktory probuje bywac wszedzie a jest z***m chyba wole sto razy jolcie bo sie posmieje niz jego ona jest soba a on??????
gość
11 lat temu
doborowe towarzycho! kałachem wystrzelać i będzie spokój!
bCXxwGmP
gość
11 lat temu
a Skiba wystawil na scenie swoja wielka tlusta obrzydliwa gola d...na premiera. Pochylil sie i rozdziawil otwor w d.... Obrzydlistwo. Wieeelki autorytet ten skiba, oj wielki i tlusty
gość
11 lat temu
Gówno prawda. Wojewódzki jest jeszcze ok, ale Figurski powoduje, że szybko wyłączam tą stację. A szkoda...bo muzyka jest ok. Stacja traci, nie zyskuje.
gość
11 lat temu
Figurski fajny był w anty radiu, lepszy od wojewódzkiego. niestety od jakiegoś czasu równia pochyła. Michać wracaj do anty radia!!!!
gość
12 lat temu
LOVE FIGURSKI!
gość123
12 lat temu
Ej, kim w ogóle jest ten michał bo chyba przegapiłem ten odcinek Jak Oni Śpiewają/Tańczą?
gość
12 lat temu
Krzysiu Skiba jest dobry :D
...
Następna strona
bCXxwGnr