Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda nie lubi, gdy się z niej śmieją

2443
Podziel się:
Doda nie lubi, gdy się z niej śmieją

Dorota Rabczewska znana też jako Doda uważa się za inteligentną, piękną i seksowną kobietę. Wielu uważa ją jednak za wulgarną i plastikową lalę. W programie satyrycznym Szymona Majewskiego regularnie pojawia się sobowtór Dody, odgrywany przez 32-letnią aktorkę Kasię Kwiatkowską.

"Fakt" donosi, że Doda nie doceniła pracy, jaką Kasia i charakteryzator włożyli w stworzenie własnej jej wersji i wyzywa aktorkę od „chamskich gówniar”. Dorotko - nie rozumiemy o co ta awantura. Wszyscy się dobrze bawimy oglądając ten program, a że twoim kosztem? W końcu ty promujesz sie w telewizji naszym kosztem. W ten sposób jest remis. A brak dystansu do siebie i do innych świadczy o braku poczucia humoru i klasy. Bez przesady - nie można traktować się tak serio, szczególnie kiedy jest się Dodą Elektrodą.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2443)
gość
18 lat temu
Doda chwali sie na kazdym kroku swoim nieprzeciętnie wysokim IQ. Niestety tylko z tego źródłą wiemy o jego istnieniu, bo patrząc na jej zachowanie tego ABSOLUTNIE NIE WIDAĆ. Z pewnością nie spotykałoby jej tyle przykrości, gdyby się jakoś ogarnęła i zapanowała nad swoim buraczanym temperamentem... no ale w końcu czego sie spodziewać po dziewczynie z Ciechanowa...
Patka
18 lat temu
Och!Doda zadużo się oceniasz.Przecierz jesteś tylko "plastikową lalą".A po co się okłamywać ja naprzykład nie lubię kłamst ze strony gwiazd i nie lubię jak kłamstwe o swoim wyglądzie,a ty właśnie tak robisz!!!Ale my mamy oczy!!!!
gość
18 lat temu
Hmmm...."chamska gówniara".To smieszne ze strony Dody.Pani Katarzyna Kwiatkowska ma 32 lata, jest po studiach aktorskich i nie wypada jakiejśtam Dodzie ( co prawda z dobrym głosem ) wypowiadac sie tak o starszej od niej osobie, bo sama ma dopiero 20 latek z ogonkiem i to raczej ona jest gówniarą.Wstyd Dodka Elektrodka! Pokazałaś teraz, że jednak nie Jesteś inteligentna.Przecież brałaś udział w programie Szymona i tam trzeba było dac pokaz, że nie w smak Ci parodiowanie Ciebie.Oj oj oj !
ta ja
17 lat temu
d
gość
16 lat temu
chyba przestane was czytać
Najnowsze komentarze (2443)
Gość
4 lata temu
Kocham dodę! Jest taka UwU
Doda darux
6 lat temu
Doda darux
gość
8 lat temu
Doda jest atrakcyjną kobietą, dobrą piosenkarką, artystką z pomysłem na siebie, osobą bardzo długo utrzymującą się na rynku. Musi mieć więc głowę na karku i zapewne wiele pozytywnych cech osobowości. Osoby przypadkowe nie utrzymują się tak długo na szczycie. Trzeba mieć do tego predyspozycje i ciężko pracować.
gość
8 lat temu
pedel jakie zakończenie!
http://www.in...
11 lat temu
good articles
http://www.ch...
11 lat temu
You Can Try This Out
JsPJoi crwxp...
12 lat temu
JsPJoi <a href=" [url= [link=
gość
12 lat temu
aha
4 pretty girl
14 lat temu
doda masz sztuczne cycki
olgusz
15 lat temu
heh
gość
16 lat temu
POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
16 lat temu
Ale ta Doda się rozpasła. jak gruba beka. jak cielok, którym zresztą zawsze była. ale teraz to lebera z niej całkowita.
Angela&reg;
16 lat temu
do Dody :hahaha xD
gość
16 lat temu
Diodą Elektrownią chyba
...
Następna strona