"Pederastów trzeba wytykać palcami, bo BUDZĄ OBRZYDZENIE!"

6870
Podziel się

Cejrowski przegina? Nawołuje do tępienia gejów. Kiedy w końcu go zwolnią?

"Pederastów trzeba wytykać palcami, bo BUDZĄ OBRZYDZENIE!"

Wojciech Cejrowski odgrażał się niedawno, że wyjedzie na zawsze z Polski i zrzenie się naszego obywatelstwa. Niestety, zmienił zdanie. Ostatnio zajął się nauczaniem młodzieży. Odwiedził Akademicki Klub Społeczno-Polityczny Vade Mecum w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Dziennik donosi, że odbył się tam wykład, podczas którego Cejrowski mówił między innymi o tym, że homoseksualiści są odrażający, oraz że nie należy płacić podatków, bo... przeznacza się je "na zabijanie dzieci w Chinach" (!). Przewodnią myślą odczytu było jednak stwierdzenie, że gejów należy tępić:

- Chodzi o stałe i uporczywe potępianie grzechu sodomskiego, którego oni się dopuszczają - ogłosił Cejrowski. U zdrowego mężczyzny pederasta wzbudza obrzydzenie. Ale także obrzydzenie w oczach Boga. A my mamy obowiązek wytykać ich palcami, jeżeli to im uratuje duszę wieczną przed potępieniem.

Jak daleko powinno sięgać, zdaniem Cejrowskiego, to "uporczywe potępianie pederastów"? Jak uporczywie należy ich "wytykać"? Jak daleko takim hasłom od nawoływania do nienawiści?

Naprawdę dziwimy się, że TVN promuje takiego człowieka, i to w kanale dla kobiet! Jak sądzicie, czy również takie poglądy powinny być reprezentowane w telewizji? To wciąż otwarte pytanie.

KOMENTARZE
(6870)
gość
11 lat temu
chłop ma rację
pudelkoholicz...
11 lat temu
ni i co z tego:) i tak jest wporzo gosc:) a geje to brudasy hahahahahahahai smierdziuchy!!!!!!!!
gość
11 lat temu
mądrze gada
gość
11 lat temu
Całkowicie popieram. Jest to nienaturalność i nie ma co się dziwić że tak jest traktowana. Czy heteroseksualiści obnoszą się ze swoją orientacją, wiece, telewizja itp. Niech nie narzucają nam swojej inność tylko zachowają ją dla siebie. I nie wmawiają że to jest zdrowe. Wojciech Cejrowski super facet. I ma odwagę mówić o tym o czym na pewno myśli zdecydowana większość. Brawo Panie Wojciechu!
gość
11 lat temu
to istnieje od starozytnosci nikt tego nie wymyslil, geje to czesto bardzo madrzy i inteligentni ludzi, nawet nie masz pojecia ilu wokol ciebie jest gejow, ktorych cenisz!!!!!
Najnowsze komentarze (6870)
seweryn
6 lat temu
Ktoś cię wreszcie odda do sądu za szerzenie nienawiści do tych bogu ducha winnych ludzi.Wejdż w ich życie ,ich cierpienia w społeczeństwie uwielbiających żeńskie narządy płciowe.To jest dopiero obrzydliwe jakby rżnąć swoją matkę,siostrę,córkę.
gość
6 lat temu
cejrowski jako osoba uposledzona umyslowo, i rozwojowo, nie powinien byc dopuszczany do glosu przez szanujace sie tzw polskie media.- i ile tam sa jakies media. - dopuszczanie takiego do glosu publiczne dewaluuje polske , i tak postrzegana jako kupe gnoju w Europie srodkowej, zyjacej ze zlodziejstwa,. zebractwa i z prostytucji. o czym uposledzony cejrowski zapomnial.
gość
7 lat temu
zacofany i****a
gość
7 lat temu
hitller wiedział co zrobić z pedałami i to było najlepsze rozwiązanie
gość
7 lat temu
Ilekroć słyszę tego mędrca katolickiego to się zastanawiam czy nie pozwać go do sądu , bo ile można słyszeć inwektyw i nie reagować .
lSIByf <a hr...
8 lat temu
lSIByf <a href="http://mwyicqnrzzau.com/">mwyicqnrzzau</a>, [url=http://quxohhnuvxfm.com/]quxohhnuvxfm[/url], [link=http://dpobxwceaczz.com/]dpobxwceaczz[/link], http://bawxidpgsbdu.com/
D8PTk8 <a hr...
8 lat temu
D8PTk8 <a href=" [url= [link=
Agata
8 lat temu
bycie gejem pedałem jest nieracjonalne i zwyczajnie niekorzystne dla prokreacji. Każdy kto wybrał taką ścieżkę życia sam na tym traci i MUSI mieć coś co najmniej POWALONE w głowie.
njiicn
8 lat temu
9HewvU <a href=" [url= [link=
cruptfz
8 lat temu
D0fG9g <a href="http://sthvvxgmscbs.com/">sthvvxgmscbs</a>, [url=http://dvnptirkgvxi.com/]dvnptirkgvxi[/url], [link=http://xbfxyvxpxguj.com/]xbfxyvxpxguj[/link], http://mvsivrnfzdyo.com/
gość
9 lat temu
Przynajmniej mówi to co myśli ... a przecież jest wolność wypowiedzi ! To homoseksualiści mogą robić parady w dużych miastach, a komuś się nie podoba, że facet się wypowie - hipokryzja !
gość
9 lat temu
Tych p********w i innych ktorych ci niby "normalni"nazywaja innymi,stworzyl ten sam Bog,ktorego Pan Cejrowski,tak bardzo uwielbia. Uwaza sie za chrzescijnina wiec powinien uwielbiac rowniez produkty jakie Bog zeslal na ziemie!
gość
9 lat temu
~MA RACJE !
k.glemp
9 lat temu
najlepsza wypowiedź roku!!!!!
...
Następna strona