Trwa ładowanie...
Przejdź na

ZWOLNIENIA W TVN! Gwiazdy ucierpią?

850
Podziel się

Kto powinien się już bać?

ZWOLNIENIA W TVN! Gwiazdy ucierpią?
bDgQNmdN

Zła wiadomość dla pracowników TVN - stację również dotknął kryzys finansowy. Jak podaje serwis wirtualne media, zaczęły się już zwolnienia. W Biurze Reklamy pracę straciło 10 osób, a kolejne na liście mają być dział PR i redakcja Faktów (oszczędźcie Rurka!).

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy przegląd kadrowy wszystkich działów firmy. Miał on na celu optymalizację naszej pracy - mówi Wirtualnym Mediom rzecznik prasowy TVN, Karol Smoląg.

Zamknięto też nierentowny kanał TVN Lingua. Poza tym problemy ma też "duży TVN", którego oglądalność mocno spadła. W porównaniu z zeszłym rokiem stracił sporo zasięgu, dużo więcej niż Polsat (kto by pomyślał...).

bDgQNmdP

Fakt, że telewizje zaczynają wreszcie oszczędzać nie jest bez znaczenia dla gwiazd. Z pewnością wiele osób zastanawia się teraz, co będzie, gdy dojdzie do renegocjacji kontraktów. O podwyżkach już dawno zapomnieli. Teraz myślą o obniżkach. Kto? O ile?

Dobrą stroną kryzysu jest to, że oczyści trochę to środowisko, zweryfikuje aspiracje niektórych "gwiazd", którym już wydawało się, że mogą dyktować warunki. Naszym zdaniem (i zdaniem szeregowych pracowników telewizji!) poziom ich zarobków to czysta patologia. I coś zupełnie niepotrzebnego. Dziwimy się, że dyrektorzy programowi TVN i Polsatu (Miszczak i Terentiew) nie napiją się jak ludzie wódki i nie dogadają, że obniżają pensje o połowę. Oczywiście stopniowo, bez jakichś drastycznych ruchów. Kto wie, może w końcu tak zrobią. Po co płacić komuś 60 tysięcy miesięcznie, skoro można 30-35? I tak nie odejdzie. To by było dopiero "spuszczenie powietrza" z idoli. Kibicujemy.

Jak sądzicie, kto dostanie, albo dostał już obniżkę? My mamy kilka typów.

bDgQNmdV
bDgQNmeq
KOMENTARZE
(850)
gość
12 lat temu
Lisy do zwolnienia.
gość
12 lat temu
Niech TVN da jakieś dobre filmy a nie te posrane durne programy z pseudogwiazdami
gość
12 lat temu
wreszcie
bDgQNmer
gość
12 lat temu
Górnik naraża życie ?? tak , ale na budowach też narażają , policjanci, oraz wiele innych osób , a górnicy zawsze zarabiali dużo więcej od całej reszty więc o co ten krzyk???
gość
12 lat temu
dlaczego uwzielisciesie na skrzynecka lub rusin to kobiet klasa i samotne bez zwiazku one potrzebuja niech terentew nie zatrudnia hakiela ktory juzma doscpo co nam jego ogladac jak on malo copotrafi zrobic a juzmalo co pogadac z ni niemozna.
Najnowsze komentarze (850)
EmÓóApatatka
11 lat temu
łó xD;pp Wiecie co to EmOo, xD Jou nie !!! EmciOo LoVe EmÓó
Terentiew won
11 lat temu
Pani Terentiew powinna w końcu wypaść na emeryturę z powodu lasowania m*****t jak Górniak I to od lat. Dno!!!
gość
11 lat temu
Trochę botoksu i mamy małpią mordę
gość
12 lat temu
Katarzyna Skrzynecka jest 100 razy ładniejszą kobietom od Kingi Rusin
gość
12 lat temu
na pewno ze stacji TVN wyleci Kinga Runi nie trawię tej kobiety
gość
12 lat temu
Takimi "gwiazdami" jak one mogą być wszystkie z nas:))Niestety...kryzys na talenciaków.Króluje m******a w cichopkowym stylu:(((((
gość
12 lat temu
myślę że najbardziej przydałoby się to Rusinowej bo trzeba przyznać rewelacyjnie śmieje się ze swoich dowcipów to niech pośmieje się w swoim domu z córeczkami a nie na moim telewizorze aż dziw bierze że nikt tego nie widzi i toleruje
Stan/Lux
12 lat temu
Na razie zwolnienia nie dotyczą "twarzy", na tym stacja zarabia i długo pracowała nad profilem facjat. Ale prawdą jest że już tak lukratywnych kontraktów nie będzie.
bDgQNmej
gość
12 lat temu
niech zwolnią skrzynecką jest zbyt brzydka do telewizji... Kinga przynajmniej jest ładna i nie wygląda tak staro
gość
12 lat temu
Pani Skrzynecka bardzo ladnie prowadzi program,,Taniec z gwiazdami
gość
12 lat temu
skrzyneczko zakladaj jakies eleganckie ciuchy jak wystepujesz w tancu z gwiazdami bo wygladasz koszmarnie Czy ty nie masz lustra?
gość
12 lat temu
Oooooooooo!!!!! Wreszcie zwolnią Pieńkowską.!!!!!!! I Prokopa z Grubą !!!!!! Dziękuję ci TVN !!!!!
gość
12 lat temu
niech zwalniają tyle kasy zarabiają a taki prosty człowiek musi charować cały miesiąc za 1000zł
gość
12 lat temu
to prawda
...
Następna strona
bDgQNmeL