Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski nadal kocha Mandarynę

412
Podziel się

Życie na Gorąco donosi, że być może Wiśniewscy jeszcze się zejdą. Dlaczego?

Wiśniewski nadal kocha Mandarynę
bDSEMCzp

Życie na Gorąco donosi, że być może Wiśniewscy jeszcze się zejdą. Dlaczego?

Po pierwsze, Michał Wiśniewski śledzi karierę Mandaryny - wypytuje o nią zaufanych znajomych, komentuje jej plany. Po drugie, prawie nigdy nie odmawia, kiedy Mandaryna prosi go o pieniądze. Po trzecie, sam mówi:

Zobaczycie, Mandarynę opuszczą wszyscy jej pseudoprzyjaciele. Zostanę tylko ja i wtedy podam jej rękę.

bDSEMCzr

To wszystko jest zrozumiałe, jeśli pomyśleć, że Mandaryna urodziła Wiśniewskiemu dwójkę dzieci, chociaż kosztowało ją to zdrowie (podczas ciąży zachorowała na cukrzycę).

Z drugiej strony, Ania Świątczak, obecna żona Wiśniewskiego, przechodzi z jednej skrajności w drugą. Najpierw starała się upodobnić do Marty. Tygodnik pisze:

Kiedy zaczęli być parą, Ania przedłużyła sobie włosy. U tej samej projektantki obuwia, Soni Malinowskiej, zamówiła kilka par wysokich, skórzanych butów. Kacper - stylista Wiśniewskich - uszył dla niej skąpe i obcisłe kreacje.

Teraz dla odmiany Świątczak usiłuje upodobnić się do męża. Obcięła włosy i przefarbowała je na jaskrawy odcień czerwieni.

bDSEMCzx

Gołym okiem widać, że [Michał] trochę za nią [Mandaryną] tęskni - mówi znajomy pary. Ciągle nie pogodził się z tym, że to ona od niego odeszła, że zostawiła dom i drogie prezenty, które jej podarował. Zawsze, czy to się Ani podoba, czy nie, będą ich też łączyć dzieci.

Jak by tego było mało, zejście się pary przepowiada też wróżka:

Niedawno Mandaryna była u wróżki. Ta powiedziała jej, że Michał będzie chciał do niej wrócić.

Pytanie brzmi: czy Mandaryna nadal chce być z mężczyzną, który ją zdradził, który wypisywał o niej oszczerstwa i który ma problemy z alkoholem?

bDSEMCzS
KOMENTARZE
(412)
gość
14 lat temu
Mandaryna-nie wracaj do tego Pojebusa ,TY jestes Super a on nie siega CI do piet!!!!!!!!!
gość
14 lat temu
przecież on bierze z Anką slub,a z mandaryną ma dzieci ,więc zawsze będzie ich coś łązcyło.Nie rubcie sensacjii ,bo niema z czego.
gość
14 lat temu
niech robią co chcą, byleby byli szczęśliwi. jeśli chcą być razem to niech będą, wiadomo, że o każdym ruchu media będą mówić..
bDSEMCzT
gość
14 lat temu
A dlaczego do Mandaryny ?? Niech wraca do MAGDY FEMME, ona go przynajmniej kocha !!!!!!
gość
14 lat temu
1. gratulacje w takim razie dla głupiej Ani, jeśli to prawda to ma za swoje, 2. myślę że nawet jeśli Michał będzie chciał wrócic do Mandaryny, to ona go raczej nie ze chce. Mam taką nadzieję przynajmniej.
Najnowsze komentarze (412)
gość
10 lat temu
a co mnie to
gość
12 lat temu
jezeli chodzi o dlugosc penisa to duzo czy malo ? ha ha a jesli chodzi o piniadze zarabiam 1000zl wiec graw pokera itd to dla bogaczy ktorzy lubia tracic pieniadze chyba sie nie rozplacze z powodu utraty fortuny ego pna
gość
12 lat temu
żalllllllll
gość
12 lat temu
artka ty cwelu
gość
12 lat temu
artka ty cwelju
gość
12 lat temu
He ciekawe.bo Mandarynka pisała,że to Michał się na nią wypiął,choć próbował obrócić kota ogonem dla mediów.Mandarynka taka obrażona i samodzielna,ale coś ambicje coraz mniejsze ma i te płacze i załamka ?nie odeszłaby z dzieciakami ,wyczuła romans i dostała prowiant na drogę tyle
gość
12 lat temu
michał wroc do marty a nie badz z dzwka anka skakanka
kocham ich tr...
12 lat temu
Tak daleko nam do prawdy choć wyciąga do nas dłoń nie musimy za nią płacić a i tak gardzimy nią a może by tak każdy przestał się jej w końcu wstydzić podniósł dłoń do góry spojrzał twarzą w twarz uwierz mi zobaczysz mądrość której jeszcze dziś nie widzisz że to bóg jest miłością twą mój bóg jest milością kocha mnie prodadzi mądrością swą on i tylko on mój bóg jest miłością Mą !
bDSEMCzL
gość
13 lat temu
on niech się zajmie tą swoją brzydką anką a marcie da spokój swietlnie sobie radzi bez niego i ma super nowego faceta
gość
13 lat temu
Michal niewiesz co straciles!! Wlcz o nia byliscie taka piekn para
gość
13 lat temu
Ja na Michala miejscu wrucilbym do Mandaryny!!! Sory a tak wogule poco z ta Anka dziecko robil !! Galupi byl ma piekne dieci i piekna zone a nie to co Anna. wziolbym rozwud z Anna,lecz szkoda tego dziecka lecz mandaryny dzieci uja na wiecej i wruc do niej ona jet ladna anka ochydna. lecz ZLE zrobiles ze ja zdradziles
949494
13 lat temu
super ci z mandaryna
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
...
Następna strona
bDSEMCAn