Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krawczyk: "Nie miałem zawału!"

83
Podziel się:

"To były tylko powikłania po grypie."

Krawczyk: "Nie miałem zawału!"

Niedawno tygodnik Świat i Ludzie doniósł, że Krzysztof Krawczyk w stanie przedzawałowym znalazł się w szpitalu (zobacz: Krawczyk miał stan przedzawałowy)
. Mimo że łatwo w to uwierzyć biorąc pod uwagę dotychczasowy tryb życia piosenkarza oraz jego figurę, Krawczyk zaprzecza, jakoby miał problemy z sercem:

Przywykłem już do rozpowszechnianych co jakiś czas sensacji na mój temat - mówi Twojemu Imperium. Ale kiedy czytam informacje, że wylądowałem w szpitalu, bo miałem zawał, to na moich współpracowników pada blady strach, ponieważ ja ich utrzymuję. Zapewniam wszystkich, że nic takiego się nie wydarzyło, poza tym, że spędziłem dwa dni w warszawskim szpitalu jedynie na corocznych badaniach. Widocznie ktoś mnie tam zobaczył i poszła fama, że Krawczyk jest ciężko chory. Lekkie zaburzenia pracy mojego serca, które były powikłaniem po grypie, zostały już usunięte farmakologicznie.

Przy okazji zapewnia, że nie ma problemów finansowych. Dlaczego? Czy ktoś go o nie posądzał?

To prawda, że wziąłem kredyt, aby wydać moja ostatnią płytę "Warto żyć". Zastawiłem dom, działkę, polisy ubezpieczeniowe, gdyż chciałem pracować w najlepszych warunkach i z najlepszymi ludźmi. Niestety przewalutowałem kredyt, co spowodowało, że urósł ze 140 tysięcy do 250 tysięcy złotych. Już go spłaciłem. Z czystym sumieniem ruszam w trasę koncertową. Gdyby było ze mną źle, nie podjąłbym się tego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(83)
gość
14 lat temu
Pan Krzysztof to fajny gość, co tak smutno
gość
14 lat temu
Wspanialy glos i swietny facet, zycze mu duzo zdrowie.
Versus
14 lat temu
Krawczyk miszczu!
gość
14 lat temu
Na bogów co Ty wypisujesz. Feel przeciez ma inne gardło człowieku. To zupełnie inny spiew. Nie masz pojęcia o czym piszesz, a piszesz raczej o swoim guście, o tym kogo wolisz słuchać. Osobiście mnie żaden nie fascynuje, ale jesli juz to wolę potęgę głosu niż miałczenie, tyle, że w Krawczyku ciągle czegoś brakowało i brakuje.
gość
14 lat temu
Dlugi, jak trasa W-Z ;))))) Ale bzdura!
Najnowsze komentarze (83)
gość
12 lat temu
jaki on brzydki !
gość
14 lat temu
A ja słyszałam,że właśnie dziś 20 VI nie będzie go w Kluczborku na koncercie,bo miał zawał. Kolejna plotka czy tym razem prawda?
gość
14 lat temu
Robert fajnie wyglądasz;)
gość
14 lat temu
Pan Krzysztof to fajny gość, co tak smutno
Versus
14 lat temu
Krawczyk miszczu!
gość
14 lat temu
CZemu nic nie mówi o wnuczku przecież życie jest za krutkie aby nic po sobie nie zostawic
AntyKra
14 lat temu
Ktoś napisał, że to gwiazda roka :D Śmiech na sali, do piachu z nim... Dobrze mówiła o nim Pani Chylińska "Zlepiny troll z mordy"
gość
14 lat temu
Najjaśniejsza panienka dawno go już opuściła.
gość777.777
14 lat temu
szkoda by było gdyby nie było jego nowych piosenek!no,patrzeć na Krawczyka już raczej nie można,ale słuchać piosenek w jego wykonaniu to pociecha dla ucha!
gość
14 lat temu
dobrze śpiewa ale jaki cham??? i ile bierze??jakie ma wymagania??a jak poniza ludzi..to szokk!!!
szczęśliwy em...
14 lat temu
Panie Krawczyk, w pana wieku ludzie korzystają z uroków emerytury i kapitału zgromadzonego przez całe życie. Tylko wyjątkowe niedojdy muszą harować do grobowej deski. Jak widać jesteś pan niedojdą, więc zdrowia nie życzę, bo z pańskiej pracy i tak żadnego pożytku nikt nie ma - nawet pan sam.
gość
14 lat temu
to różaniec który krzysztof nosi zawsze przy sobie.
gość
14 lat temu
NAJWIĘKSZY DYSKOPOLOWIEC POLSKI.OSTATNI RAZ ZATAŃCZYSZ ZE MNĄ NAGRAŁ Z BOLTEREM.JAK KAYA NAGRAŁA PRAWY DO LEWEGO TO POLECIAŁ DO BREGOWIĆA.JAK DYSKO POLO PRZEŻYWAŁO BUM TO POLECIAŁ DO DYSKO RELAKS.TAKI GŁOS TO ARCHAIZM
kUrU
14 lat temu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie