Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejne reality-show Wiśniewskiego

232
Podziel się

Michał Wiśniewski nakręci kolejną część Jestem jaki jestem. Trzecia edycja programu ma ruszyć wiosną.

Kolejne reality-show Wiśniewskiego
bDKtPEOJ

Michał Wiśniewski nakręci kolejną część Jestem jaki jestem. Trzecia edycja programu ma ruszyć wiosną.

Reporterzy „Faktu” zwracają uwagę na to, że Ania Świątczak będzie podczas kręcenia programu w piątym miesiącu ciąży – podobnie jak Mandaryna podczas pierwszej edycji w 2003 roku. Widać historia lubi się powtarzać. Oby tylko nie skończyła się tak jak poprzednio. Niech ci państwo się już nie rozchodzą. Pamiętajcie – każda kolejna dziewczyna Michała to kolejna wokalistka boleśnie raniąca nasze uszy i poczucie estetyki.

W związku z tym życzymy Michałowi więcej szczęścia tym razem. I oczywiście dobrej oglądalności. Chociaż o to akurat może być ciężko – nowa edycja będzie emitowana w TV4, a więc zgromadzi o wiele mniejszą publiczność niż poprzednie. Być może więc uda nam się nawet nie być na bieżąco z życiem gwiazdora.

bDKtPEOL

„Fakt” podlicza też telewizyjne zarobki Wiśniewskiego. Na drugiej edycji Jestem jaki jestem miał on zarobić aż 300 tysięcy złotych. To i tak mało w porównaniu z milionem dolarów o którym mówiło się przy okazji pierwszej części. Według „Faktu” tym razem Michał nie może liczyc nawet na kilkaset tysięcy. Cóż, naszym zdaniem ile by nie dostał i tak będzie sporo. W końcu zarabia za bycie „jakim jest” – nie jest to zbyt ciężka praca.

bDKtPEPm
KOMENTARZE
(232)
gość
9 lat temu
www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl - sex forum www.nienasyceni.pl - forum o seksie www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - seks forum www.nienasyceni.pl
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
bDKtPEPn
gość
13 lat temu
Michał ten program nie przetrfa były przedtrfał gdybys był z "mandaryna""!!!!!!!!!!!!!!!!pamietaj o tym twoje dzieci i Mandaryny były dla wszystkich twoich fanów waszymi dzieci ,a dzieci Ani!!!!!!i twoje sa tylko Jej!!!!mandaryna mimo tego ,ze moze dobrze nie spiewała naprawde Cie kochała!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
Wisnieski powinien nadal byc z mandaryna!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
Szczerze to w tym programie powinna byc dalej mandaryna a nie ania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
matyldzia
14 lat temu
Nie wiem co autor chciał powiedzieć mówiąc ze "każda kolejna dziewczyna Michała to kolejna wokalistka boleśnie raniąca uszy i poczucie estetyki". Chciałam zaznaczyć, ze Anna Świątczak jest laureatką Szansy na sukces, wieć śpiewać to ona umie:] nie zgodze też co do szufladkowania w ten sposób Magdy Femme..ona też ma bardzo ładny głos i dobrze śpiewa..a o poczuciu estetyki lepiej sie nie wypowiadać, bo to przecież kwestia indywidualna a nie powód do wyśmiewania.
tess
15 lat temu
Trzego ty sie chwytasz facet.myslisz ze wzrosnie twoja popularnosc,ale jestes durny.jak se poscielesz tak sie wyspisz.
gość
15 lat temu
Wiśniewski to stary głaz
biedroneczka
15 lat temu
wiśnia a może cie podnieca takie upokażanie kobiet. nierozumiem tylka aniuni że godzi się na takie życie i skandale bo przecież i tak oniej wszyscy zapomną za jakiś czas .
chris from us...
15 lat temu
mada faca od naszego super Polaka-jakim jest michal , do zobaczenia na koncercie w usa, clifton, nj, I don't know 14march 2006
sevi
15 lat temu
Ludzie mają naprawde n*****e we łbach skoro nadal podniecają się tym idiotą.
R_U_M_I
15 lat temu
Kiedy będzie 3 edycja
bDKtPEPf
BLACK ANGEL
15 lat temu
ŻYCIE 'P.WIŚNI" TOCZY SIĘ ZMIENNIE JAK W TELENOWELI AŻ TRUDNO BYĆ Z TYM NA CZASIE.CIEKAWE JAK DALEJ POTOCZY SIE JEGO ŻYCIE.NANEM NIE JESTEM ALE MU ŹLE NIE ŻYCZE NIECH TYM RAZEM MU SIE UDA UTRZYMAC ZWIAZEK.A KARIERA ESTRADOWA?HM JAK DLA MNIE NIGDY NIEBYŁ PRAWDZIWYM MUZYKIEM....
...
Następna strona
bDKtPEPH