Trwa ładowanie...
Przejdź na

Richardson zbankrutuje?

298
Podziel się

Nie chce jej już żadna telewizja! Polsat ją olał. Z czego będzie spłacać raty?

Richardson zbankrutuje?
bDgjMesB

Po odpadnięciu z Tańca z gwiazdami Monika Richardson ma problemy ze znalezieniem kolejnej "fuchy". Trudno się dziwić - kobieta trochę się ośmieszyła swoimi opowieściami o tym, w jakim języku rozmawia z mężem podczas seksu (zobacz: Podczas seksu rozmawia tylko po angielsku!)
i użalaniem się, że jest *zadłużona po uszy
(na 3 drogie nieruchomości!)*.

Swoim udziałem w Tańcu z gwiazdami zraziła do siebie pracodawcę czyli TVP. Chociaż ciężko orzec, czy decyzja o zawieszeniu programu Richardson Orzeł czy reszta została podjęta za karę czy dlatego, że program był niemiłosiernie nudny. Obie możliwości wydają się równie prawdopodobne.

Jak donosi tygodnik Gwiazdy, prezenterka próbowała się wkręcić do Polsatu, była nawet na rozmowach, ale nikt nie był nią zainteresowany. Jeśli liczyła na to, że TVN się nią zajmie, to raczej się przeliczyła.

bDgjMesD

Stacja woli inwestować w gwiazdy, które już ma - twierdzi anonimowo pracownik TVN. Poza tym jest kryzys, który bardzo mocno dotknął większość telewizji. Władze robią więc wszystko, by ciąć koszty .

W tej sytuacji możliwe, że Richardson pójdzie się poskarżyć mamie. Barbara Trzeciak-Pietkiewicz jest już wprawdzie na emeryturze, ale po wieloletniej karierze w mediach zostało jej zapewne kilku znajomych. Pietkiewicz była przez wiele lat dyrektorką Radia i Telewizji Wrocław, potem przeszła do Polsatu na stanowisko dyrektor programowej, a karierę zakończyła jako prezes zarządu TV 4.

To właśnie ona 14 lat temu załatwiła córce pracę w TVP 2 - przypomina tygodnik Gwiazdy.

Czyli zaczynała podobnie jak Hania Kedaj/Smoktunowicz/Lis. Na ich przykładzie widać, jak niewiele trzeba, żeby odnieść sukces.

bDgjMesJ
bDgjMete
KOMENTARZE
(298)
gość
11 lat temu
przeciez ona jest b.bogata- mąż pilot to zarabia krocie ale takim paniusiom to ciągle jest za mało forsy- g****a i zachłanna na forse - brzydzic sie nia trzeba
gość
11 lat temu
g****a baba,ja żyję przeciętnej pensji i nie narzekam
gość
11 lat temu
to jej problem bo jest g****a
bDgjMetf
gość
11 lat temu
ma meza niech b****o utrzymuje !
gość
11 lat temu
tyle lat miała załatwioną fuchę za ciężkie pieniądze, póki była młoda OK, ale b****o się fatalnie starzeje - pysk jak u mopsa
Najnowsze komentarze (298)
gość
11 lat temu
ale znajomości po rodzicach to w każdej dziedzinie,popatrz na lekarzy,architektów itd.geniusz z rodziców spłynął na dzieci,acha jeszcze branża muzyczna.
gość
11 lat temu
Program był ok.ale prowadząca niezbyt przeze mnie lubiana,taka zarozumiała,lodowata,wyszła za mąż za angola,to niech prowadzi dom i zajmuje się dziećmi,nudno jej nie będzie.
gość
11 lat temu
I bardzo dobrze ,że będzie bankrutem, bo to żadna gwiazda
gość
11 lat temu
NEPOTYZM
gość
11 lat temu
ma meza niech b****o utrzymuje !
gość
11 lat temu
g****a jak sanki!!! i prymitywna ubrana zwsze jak do magla ! nie szkoda mi jej ani troche przegwiazdorzyla ! i ok
gość
11 lat temu
jakaś sztuczna mi się wydaje.
gość
11 lat temu
a ty płacisz abonament!!! bo mi mama nic nie załatwiła
bDgjMesX
gość
11 lat temu
mlynarskie torbicka krasko richardson lisica i cala armia starych aktoow damieccy kto jeszcze poda nazwiska cudownych dzieci po mamusiach z telewizji?
gość
11 lat temu
kiedy studiowalam prawo na uw to polowa byla dzieci prawnikow z duzych miast polski wystarczylo w ksiazce tel.sprawdzic kancelarie glaby jedne tak samo w tv rodzice posadki zalatwiali a dzieci tluki nieuki tryumfowaly czas na zasilki
gość
11 lat temu
teraz czas na kuzyna piotra krasko ze zgryzem i belkotemna lisice i tych wszystkich co z pzpr rodzice zalatwiali posadki
gość
11 lat temu
Nie cierpię jej .jest zadufana w sobia,A jak widzę jej sztuczny uśmieszek to mnie mdli ,Niech zniknie z wizjii,
gość
11 lat temu
Jak komornik zabierze majątek to morze zacznie mówić podczas seksu po polsku pora żyć za swoje a nie na krechę
gość
11 lat temu
najwyzszy czas aby zobaczyla jak zyja wiekszosc polakow a nie lasnsowanie sie tylko...
...
Następna strona
bDgjMetz