Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szantażyści Górniak skazani!

175
Podziel się

Rok i 4 miesiące więzienia! I śmiesznie niska grzywna...

Szantażyści Górniak skazani!
bDfrXNLp

Właśnie zakończyła się głośna sprawa wymuszenia pieniędzy od Edyty Górniak. Jeden z mężczyzn, którzy szantażowali piosenkarkę i jej męża Dariusza Krupę, usłyszał wyrok skazujący. Marek K. został skazany na rok i cztery miesiące pozbawienia wolności oraz 2 tysiące złotych grzywny. Natomiast drugiego oskarżonego uznano za niewinnego i wypuszczono na wolność.

Proces trwał ponad dwa lata i toczył się za zamkniętymi drzwiami z uwagi na ochronę dóbr osobistych Edyty. Wśród dowodów znajdowały się zdjęcia, którymi dwaj mężczyźni szantażowali piosenkarkę. Grozili, że jeśli nie otrzymają 170 tysięcy złotych, ujawnią kompromitujące materiały z młodości gwiazdy.

Szantażyści zostali złapani podczas przekazywania kwoty za zdjęcia w jedynym z hoteli w centrum Łodzi. Pomógł w tym Krzysztof Rutkowski, który ostatnio wspominał, że zaangażowanie Krupy w tę sprawę było tak wielkie, że aż przestraszyło Edytę. Czuła się ponoć bardzo niekomfortowo (zobacz: Krupa stłamsił Edytę?).

bDfrXNLr

Policja aresztowała jednego z mężczyzn w momencie, gdy otwierał torbę z okupem – to właśnie jego sąd uznał za winnego próby wymuszenia. Na Andrzeja G. złapanego w holu budynku nie udało się zebrać wystarczającego materiału dowodowego.

Uzasadnienie wyroku, jak i cały proces, były niejawne, a orzeczenie jest nieprawomocne. Obrona już planuje apelację i podważenie decyzji sądu. W obecnej sytuacji Górniak i Krupa zapewne mieli nadzieję, że rozprawa się zakończy i będą to mieli za sobą. Prawdopodobne bowiem, że już niebawem zaczną spotykać się w sądzie z innego powodu.

bDfrXNLS
KOMENTARZE
(175)
gość
11 lat temu
kretyni ci skazani, gdyby sprzedali te zdjęcia dostaliby kasę i nikt by ich nie sądził Jak widać Edycia nie była cnotką za młodu
KaśŚś
11 lat temu
oho .../ xD
gość
11 lat temu
Co jest każdy portal pisze inną sentencję wyroku ,wszak wyrok w zawiasach to nie więzienie,poza tym wydaje mi się że to raczej była transakcja handlowa ,wymuszona dlatego taki wyrok,może ktoś dokładnie poda werdykt sądu.
bDfrXNLT
misiumiecia
11 lat temu
edzia nie martw sie wszystko bedzie dobrze
gość
11 lat temu
ma fajną kiecke:D gdyby nie piórka...:)
Najnowsze komentarze (175)
gość
11 lat temu
Jak by ie jej mąż Dariusz to by ja palcami wytykali śpiewając hymn Polski zrobiła z soebie pośmiewisko na całym świecie. teraz od nie go odeszła a naj bardziej żłosne jest to że wybrała kariere niż własne dziecko które nosił pod sercem przez 9 miesięcy. to jest matka??? nie!!! to żłosna karierowiczka!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
DARIUSZKU DZIECKO ZRÓB "DNA "SYNKOWI BO SIĘ OKAŻE ZE BĘDZIESZ PŁACIŁ ALIMENTY NA NIE SWOJE DZIECKO.ABY SIĘ NIE SPRAWDZIŁO,MOJE PODEJRZENIE.
gość
11 lat temu
DZIWI SIĘ DEDEKTYW RUDKOWSKI ??ŻE MĄŻ KRUPA BYŁ ZAINTERESOWANY FIKOŁKAMI ŻONY????JA SIĘ DZIWIE DEDEKTYWOWI RUTKOWSKIEMU.BO ON TO BY CHYBA "STARĄ ZASTRZELIŁ"
gość
11 lat temu
EDYTCE KRUPA TO BYŁ POTRZEBNY DO ZATARCIA NIE JEDNEGO SKANDALU.ON BYŁ TYLKO PRZYKRYWKĄ GÓRNIAK.EDYCIA CAŁOWAŁA MU RĄCZKI NIE BEZ POWODU NA ŚLUBNYM KOBIERCU.
gość
11 lat temu
A dlaczego ma siedzieć??? Edytka chodziła na seks do kolegi ojca.Mogła zgłosić na policję,gwałt??.Głupki mogli sprzedać " gazecie za kupe kasy" było by po sprawie.
gość
11 lat temu
http://tnij.se/gola_doda WEJDŹ :)
gość
11 lat temu
ciekawe jakie to sprawy warte były tego szantażu ???
gość
11 lat temu
Jedyny w Polsce serwis z najwieksza bazą filmów i seriali (oglądaj online bez pobierania !!) umożliwiajacy ogladanie filmów online bez pobierania z kilkutysiecznej bazy video CINEMAK. pl
bDfrXNLL
gość
11 lat temu
kochamy cie
gość
11 lat temu
Oczywiście nie obrażając wsi
gość
11 lat temu
A z kim Ty się zgadzasz ????I na co ona (czyli Górniaczka )jest niby chora ?Na to samo co Ty ?
gość
11 lat temu
Tak dobrze się znacie ?????Pewnie bywacie u siebie .Ona u siebie i ty u siebie .
gość
11 lat temu
Cała sprawa jak dla mnie nie jest warta uwagi.Cieszy mnie tylko to że pudel pokazał p.Edytę w bardzo ładnym ujęciu.Nie wiem tylko dlaczego ?Jak sobie na to zasłużyła? Jak chcecie ,jak pasuje wam do jakiegoś durnego komentarza,to pokazujecie jakieś takie idiotyczne zdjęcia.Ona jest bardzo ładna,i tak ją pokazujcie.
gość
11 lat temu
Mam nadzieje, że do odsiadki, a nie w zawieszeniu.
...
Następna strona
bDfrXNMn