Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znów żali się, że za mało zarabia!

483
Podziel się

Jakie to męskie...

Znów żali się, że za mało zarabia!
bDfyOOth

Jakie to męskie... Żalić się na swoje niskie zarobki w tabloidach. Nawet poniżająca rola w serialu z Foremniak nie odebrała Lindzie tyle, co jego własne biadolenie.

Ludziom się może wydawać, że jeśli aktor bierze 10 tysięcy złotych za dzień na planie to zarabia tak przez 360 dni w roku - żali się pokrzywdzony przez los Bogusław Linda, cytowany przez Świat i ludzie. Tymczasem liczba płatnych dni na planie waha się od czterech w roku do maksimum 24 dni jeśli to jest główna rola. W praktyce pieniądze za 24 dni wypłacane są po upływie 6 miesięcy.

bDfyOOtj

Przyzwyczajony do luksusów aktor przekonuje, że że obecnie jego życie niczym się nie różni od życia każdego "zwykłego" człowieka. Jakie to dla niego poniżające. Być zwykłym człowiekiem...

Chciałbym się nudzic i bawić, bo zawodowo i rodzinnie jestem spełniony - wyznał w jednym z wywiadów. Ale nic z tego, bo są terminy, zobowiązania, szara rzeczywistość. Pogoń za utrzymaniem rodziny.

A niedawno jeszcze chwalił się, że pracując przez kilka miesięcy zarobił na cały rok życia... Teraz skamle, że mu źle. To jest ten ideał męskości?

bDfyOOtK
KOMENTARZE
(483)
gość
11 lat temu
FRANC JEST THE BEST
lilka kossak
11 lat temu
Bachleda - Curus mowila w wywiadzie, ze aktorzy w USA zarabiaja tyle samo co w Polsce, a nawet troche...mniej. Oczywiscie, poza najwiekszymi gwiazdami Hollywood, ktorzy sa milionerami, wiec nie chrzan, ze aktorzy w Polsce malo zarabiaja.
gość
11 lat temu
ta, a na jego szkołe za wpisowe 200zł wrrr
bDfyOOtL
gość
11 lat temu
Sam wybrał taki zawód,a w polskiej wytwórni filmowej niestety jest coraz gorzej,czas sie przyznać że nasze filmy sa dość kiepskie,nawet komedie już nie bawią tak jak kiedys,
gość
11 lat temu
NIech nie nażeka, i tak za jakieś podrzędne role utrzymuje jak mówi dom i to na pewno nie tak hjak przeciętny, wykształcony Polak znający języki, jest to żenada, płacić za darmi, przecież to jeszcze chyba nie wiek emerytalny.
Najnowsze komentarze (483)
gość
11 lat temu
Wstyd i hańba Panie Bogusławie!!! Jestem zdruzgotana!!!!!! Niech Pan się wreszcie weźmie do roboty! Całe życie spał Pan do 14tej i nie chodził do pracy! I to z naszych pieniedzy!! Z abonamentu!!!
---gosia---
11 lat temu
dajcie sobie spokój jak tak można marudzić daj sobie trochę spokoju fakt jesteś przystojny ale czym się różnisz od zwykłego człowieka np. mnie daj na luz skarbie i nie psuj reputacji
gość
11 lat temu
i tak jest cudowny i meski
gość
11 lat temu
skamli bo skamli ale mimo to go lubie
nie gość
11 lat temu
jaki żal ;/
gość
11 lat temu
co do Foremniak to podejrzewałam,że ona nie za dobra i wszędzie się pcha,a serial Lindy z F.Z.to mnie się w ogóle nie podobał,ot chała.
PiSi
11 lat temu
kórzy ludzie? nie znam? a jakim kraju? to chyba straszne lenie muszą być skoro są w stanie zarobić AŻ 800 zł!
gość
11 lat temu
zawsze wydawał się niemęski i dupkowaty
bDfyOOtD
gość
11 lat temu
No nieźle!!....ale przy łopacie zarobi się zawsze!!!
gość
11 lat temu
To do maka, albo do marketu na kasę, pracusiu.
pawww
11 lat temu
linda do garów stary dziadu, dobry nigdy nie byłeś
gość
11 lat temu
no co kur.. czego kur... P R O S T A K
gość
11 lat temu
Boguś nie poddawaj sie!!!Bedzie dobrze!!!!KOcham Cie!!!!
gość
11 lat temu
zniszczony obsrany k****n
...
Następna strona
bDfyOOuf