Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szyc znów zerwał kontakty z ojcem!

134
Podziel się

Nie zaprosił go nawet na premierę.

Szyc znów zerwał kontakty z ojcem!
bCzraPsl

Relacje Borysa Szyca z ojcem Jerzym Michalakiem nigdy nie należały do łatwych. Ojciec aktora sam jest artystą, zajmującym się scenografią, malarstwem i rzeźbą, o raczej luźnym podejściu do życia. Starcie tych dwóch temperamentów nie zawsze kończyło się dobrze.

Kontakty Szyca z ojcem były dość chaotyczne. Po kilku latach unikania się, nagle zaczęli spotykać się bardzo często, a ostatnio z niewiadomych przyczyn znów zerwali ze sobą kontakt.

Michalak podobno bardzo nad tym boleje: Cały czas zabiega o kontakt z synem - mówi znajomy aktora tygodnikowi Na żywo. Nie jest mu jednak łatwo, bo Borys jest wiecznie zajęty, a jeśli już poświęca czas komuś z rodziny to córce albo mamie Karinie, która wiele lat temu rozstała się z jego ojcem.

bCzraPsn

Szczególnie przykre jest dla ojca aktora to, że ma ograniczony kontakt ze swoją jedyną wnuczką.

Uwielbia Sonię, szanuje niedoszłą synową Annę Bareję i wciąż zaprasza je z Borysem do swojego letniego domu w górach. Liczy na to, że syn wykona w końcu jakiś przyjazny gest.

Niestety, Szyc nie pamiętał nawet o tym, by wysłać ojcu zaproszenie na premierę Wojny polsko-ruskiej, w której gra główną rolę.

bCzraPsO
KOMENTARZE
(134)
gość
11 lat temu
no to nieciekawie. ;]
gość
11 lat temu
Fajne Ray-Bany.
gość
11 lat temu
ja rozumiem ze SZYC musi robić szum wokół siebie bo na ekrany wchodzi jego film ale ku***a bez przesady takie durnoty wypisywać!
bCzraPsP
DESIRE
11 lat temu
To jego prywatna sprawa jakie ma kontakty z ojcem . Nic mnie to nie obchodzi . Bardziej interesują mnie jego dokonania jako aktora .
gość
11 lat temu
Jest znakomitym aktorem i nie ma obowiązku utzymywac kontaktów z tatą który rzucil jego matkę a teraz za pomocą durnych tabloidów usiluje zaistniec medialnie. Może np za trudny charakter Borysa odpowiada Tata.i jego trudne wychowywanie
Najnowsze komentarze (134)
gość
11 lat temu
W pełni popieram :)
gość
11 lat temu
o co chodzi?
gość
11 lat temu
szyc to pic i więcej nic...
gość
11 lat temu
Tatusiowie przypominają sobie o dzieciach na starość. Pomyślcie co ojciec zrobił mu w dzieciństwie za świństwo, że dziś syn nie chce go znać.
gość
11 lat temu
menforum.tv - zobacz Encyklopedie seksu !!! menforum.tv - zobacz Encyklopedie seksu !!! menforum.tv - zobacz Encyklopedie seksu !!! menforum.tv - zobacz Encyklopedie seksu !!! menforum.tv - zobacz Encyklopedie seksu !!! menforum.tv - zobacz Encyklopedie seksu !!! menforum.tv - zobacz Encyklopedie seksu !!!
gość
11 lat temu
BRZYDKI FACET
gość
11 lat temu
Jak nie Doda, to już nie wiadomo kto, prawda? Lekcje odrobione?
gość
11 lat temu
Powiem tak:to już kolejny przypadek osób znanych które zrywają kontakty z rodzicami np.Angelina Joli,Edyta Górniak,Tomasz Kammel.Myślę że znalazło by się więcej przykładów dotyczących gwiazd lub gwiazdek.Koniec kropka.
bCzraPsH
gość
11 lat temu
Przeciez to jest p***c!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Małaosobowość mniej niz zero
gość
11 lat temu
nie dziwie sie ze szyc taki skoro ma michalaka za ojca.
gość
11 lat temu
Szyc? a co to za gostek? nie kojarzę jego marnej kariery filmowej (!)
gość
11 lat temu
koksu za duzo
gość
11 lat temu
brzyyydal
...
Następna strona
bCzraPtj