Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pudelek pozdrawia Empik!

633
Podziel się

Nie zamówili płyty Rubika. Brawo!

Pudelek pozdrawia Empik!
bCyYkeMR

Do sklepów właśnie trafiła od dawna zapowiadana płyta Piotra Rubika. Projekt „Rubikone” powstał przy współpracy kompozytora i wybranych przez niego piosenkarek, m.in. wszechstronnie utalentowanej Joasi Liszowskiej i Isis Gee. Oryginalną nazwę krążka wymyśliła Agatka. Edyta Górniak, którą Rubik zapraszał do udziału w nagraniach ostatecznie przestała odbierać telefony i uniknęła przynajmniej tej kompromitacji.

Co ciekawe, promowanego przy pomocy porodu Paskudzkiej "hita" nie zamówił najważniejszy klient - Empik. Na swojej oficjalnej stronie Rubik informuje fanów, że zaistniały poważne problemy z dystrybucją:

Jak się dowiedzieliśmy, z przyczyn niezależnych od nas, płyty "Rubikone" nie są dostępne w salonach sieci Empik. W tej chwili nie wiadomo czy i kiedy najnowszy album Piotra Rubika pojawi się w tych sklepach.

bCyYkeMT

Jak miło. To się nazywa pełna kultura. Z tej okazji wybieramy się dziś na zakupy. Wam też polecamy. Pudelek pozdrawia Empik!

bCyYkeNu
KOMENTARZE
(633)
gość
11 lat temu
ale on wyglada... masakra
gość
11 lat temu
EMPIK loooove
gość
11 lat temu
Jak się okazuje podobną sytuację mają obecnie wszycy artyści, których płyty wydane zostały przez wytwórnię EMI i nie tylko.
bCyYkeNv
gość
11 lat temu
Pudelek znowu nagina fakty: Jak się okazuje podobną sytuację mają obecnie wszycy artyści, których płyty wydane zostały przez wytwórnię EMI i nie tylko.
gość
11 lat temu
KOCHAM EMPIK!
Najnowsze komentarze (633)
http://pokot....
7 lat temu
Racenja
pejak
10 lat temu
PUDELEK
pejak
10 lat temu
mama ela tata wyslii komentarz..
gość
11 lat temu
Ta strona jest żenująca! Tak samo jak atki na Rubików! Weźcie się ludzie do roboty i przestańcie wypowiadać się na temat osób, które niczego złego Wam nie uczyniły. Ojciec cieszy się, że urodziła mu się córeczka, a czytam komentarze, że Helenka to mała p*****a. Gdzie Wy macie głowę? generalnie zaś strona "Pudelek" jest do bani! Totalne, beznadziejne, zawistne DNO!!!!!!!!
gość
11 lat temu
to jest zalosne.. Empik ma 11mln zadłuzenia i dlatego nie ma plyt.. ani rubika ani wilkow ani zadnych innych wielkich wykonawcow.. co za cwele to pisza!! zal!!
gość
11 lat temu
"Bardzo inteligentny" Pudelek pozdrawia Empik, żenada! Co masz do Rubika?
poznanianka
11 lat temu
co wywszyscy chcecie od tego rubika, swietny kompozytor,dobry czlowiek odwalta sie!!!!
gość
11 lat temu
wygląda jak grzyb...
bCyYkeNn
gość
11 lat temu
Rubikon? Czy to nazwa z gdy "Torment"? Tam było coś takiego.
gość
11 lat temu
to dziwne, ze w empiku nie ma. O gustach się nie dyskutuje. Jeśli empik promuje sie na firmę, w której mozna zamówić kazdą płytę i książke, to brak płyt Rubika jest bezsensowną zagrywką.
gość
11 lat temu
Pan to może być np. Maciej Malenczuk...
gość
11 lat temu
pamiętacie, zdjęcie z empiku z napisem: "pan piotr rubik"? hehe :P
gość
11 lat temu
totalne chamstwo tak postepować z Rubikiem. Życzę powodzenia.
gość
11 lat temu
co za frajer
...
Następna strona
bCyYkeNP