Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zamachowski zdradza żonę?!

503
Podziel się:

I ty Zbyszek?!

Zamachowski zdradza żonę?!

Zbigniew Zamachowski przez wiele lat uchodził za wzór cnót. Wierny mąż i oddany ojciec czwórki dzieci sprawiał wrażenie całkowicie odpornego na show-biznesowe pokusy. A jednak, jak donosi Życie na gorąco, nawet jego dopadł kryzys małżeński.

Jeśli można się doszukiwać jakiś pozytywów w zdradzie małżeńskiej to przynajmniej nie dał sobie zawrócić w głowie jakiejś młodej studentce. Zakochał się w 41-letniej reżyserce teatralnej Agnieszce Glińskiej. Przed laty Glińska rozbiła już małżeństwo aktora Krzysztofa Stelmaszyka, który zostawił dla niej żonę i dwójkę dzieci. Ma więc w tym względzie spore doświadczenie.

Mówi się, że pani reżyser zwróciła ostatnio baczniejszą uwagę na innego kolegę z teatru - Zbigniewa Zamachowskiego - pisze tabloid. W środowisku słychać słowa: "Zbyszku, opamiętaj się". W końcu znane jest jego wielkie poczucie odpowiedzialności za rodzinę.

Problem w tym, że nikt tak dokładnie nie wie, jak daleko zaszły sprawy między Glińska i Zamachowskim. Żadne z nich nie jest, w każdym razie dotąd nie było, obiektem zainteresowania paparazzi.

Warto żeby tak zostało.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(503)
Din
15 lat temu
On juz jeden rozwód za sobą, tak więc nie jest w tym wzgledzie prawiczkiem. Byla zone zostawił dla nowej.
gość
15 lat temu
Zdradzal 1-sza zone zdradza 2-ga zdradzadzi trzecia itd takie typy tak maja :/
gość
15 lat temu
po pierwsze Zamachowski od dawna zdradza żonę, jak się jeździ jako jego kierowca to się wie gdzie i do jakich pań lekkich obyczajów pan Zamachowski lubi co parę dni się wybrać... z tym newsem o zdradzaniu spóźniliście się jakieś parę lat.
gość
15 lat temu
o nie, kolejny facet z kryzysem...
gość
15 lat temu
taki paszkwil???
Najnowsze komentarze (503)
gość
10 lat temu
Zamachowski jest dużym dzieckiem i ciągle ma romanse i zdrady na koncie może lepiej dal wszystkich jak by był sam a Monisia sobie z nim poradzi le jak ktoś ma we krwi takie zdradę to nic nie pomoże nawet moni..........
gość
10 lat temu
Pewnie dzieci mu zapłacą w przyszłości za te wszystkie skoki w bok. Niech więc potem nie płacze, że starzeje się w samotności, bo dzieci rzadko wybaczają.
gość
10 lat temu
"Żadne z nich nie jest, w każdym razie dotąd nie było, obiektem zainteresowania paparazzi. Warto żeby tak zostało" rok 2014, bez komentarza :D
gość
10 lat temu
nooo
gość
10 lat temu
Tyle dzieci kobiecie narobić i zostawić, to c**l a nie facet. Pieniądze to nie wszstko,szkoda mi tych dzieci.
gość
10 lat temu
Drogie panie, pochwa po 4 porodach naprawdę do niczego już się nie nadaje. Wrzask dzieci też nie sprawia, że mężczyzna chętnie wraca do domu.
Marylin
12 lat temu
Boże drogi, szkoda tych małych dzieci, przecież to jeszcze takie "groszki"
gość
14 lat temu
Jaka ona podobna do...
gość
14 lat temu
Fuj - obrzydliwe są wasze komentarze.
gość
14 lat temu
Panie Zamachowski! Ma Pan przecież czwórkę dzieci do wychowywania. Oprzytomnij Pan!!
gość
14 lat temu
ta Glińska poskacze jeszcze trochę, .... ale niedługo bo to stara gropa się robi!! a potem sama na starość zostanie!!mamy już takie w show-biznesie!! nikt jej nie będzie chciał, to dobre na chwilę!!
gość
14 lat temu
obyś Zbyniu nie został potraktowany jak twoi poprzednicy,a wtedy rodzina się na ciebie wypnie.
gość
14 lat temu
chłopy to durnie lecą na babę ujeżdzoną przez kolegów i się tym chwalą,a śmieją się z tych co grzebią w śmietnikach,to na jedno wychodzi!!!!!!!!!
gość
14 lat temu
świętę słowa, żeby s**a nie dawała to pies by nie wziął
...
Następna strona