Trwa ładowanie...
Przejdź na

"PEDERASTA, zboczeniec skazuje się na WIECZNE POTĘPIENIE!"

2406
Podziel się

"W Polsce panuje heterofobia!" - żali się Cejrowski. Zgadzacie się?

"PEDERASTA, zboczeniec skazuje się na WIECZNE POTĘPIENIE!"
bCwZkrrF

Wojciech Cejrowski nie zamierza się uciszyć po skandalach, jakie wywołał (zobacz: * *"Pederastów trzeba wytykać palcami, bo BUDZĄ OBRZYDZENIE!")
*. Nie zgadzamy się z jego opiniami, ale w jakiś sposób cenimy go za konsekwencję. Przynajmniej nie zmienia poglądów, walczy o coś, na czym mu zależy. Szkoda tylko, że poświęca tyle energii na *obrażanie "pederastów"
. Naprawdę warto?

Tym razem udzielił wywiadu w publicznym Polskim Radiu Olsztyn. W audycji Łukasza Adamskiego długo opowiadał o znienawidzonych gejach oraz... heterofobii w polskiej telewizji. I to mimo że pozwalają prowadzić w niej program takiemu radykałowi jak on.

Chwali też Amerykę, w której "nie ma tego co w Europie, że miejscu kościołów stawia się meczety". Przyznaje jednak, że nie przepada za Barackiem Obamą. Twierdzi, że wybrał go ciemny lud.

bCwZkrrH

- Jak przyjadę do Europy, bardzo często spotykam się z heterofobią - skarży się podróżnik. W programach telewizyjnych gdzie się ustawia gości w taki sposób, że są dziennikarze z tej opcji środkowej, którzy sprzyjają dewiacjom, są przedstawiciele dewiacji i do tego dla ozdoby się wstawia jednego dziennikarza typu Cejrowski, który nie może się na to wszystko zgodzić bo jest wyznawcą religii rzymskokatolickiej z definicji. I wtedy jest trzech na jednego. Ja się nie boję taki sporów, ale to nie jest uczciwe jeśli chodzi o zasady zdrowego dziennikarstwa.

- A teraz geje domagają się, aby spadł Pana program z TVN Style ponieważ, "Dziennik" napisał, że Pan powiedział, że gejów należy tępić? Czy to prawda? - pyta prowadzący.

- Miałem wystąpienie rekolekcyjne na KUL-u i tam przytoczyłem wykładnię Kościoła Katolickiego. Powiedziałem, że sodomitów należy wytykać palcami, jeśli uznamy, że to może uratować im duszę. Przywołałem też taki obrazek. Ktoś leży na torach i chce się zabić. I my mamy wtedy obowiązek ustawowy, nie tylko moralny, ściągnąć go przemocą z tych torów. Mamy zastosować przemoc fizyczną wobec drugiego obywatela, żeby uratować komuś życie.

Wyjaśnia też przejrzyście, że mamy prawo prześladować "sodomitów" (czyli gejów, ale chyba również pary mieszane uprawiające seks oralny), jeżeli robią coś niezgodnego z naszym światopoglądem:

bCwZkrrN

Myślenie poprawne katolika jest następujące: sodomita, zboczeniec skazuje się na wieczne potępienie. I w związku z tym my mamy dobierać środki stosowne. Żeby go uratować przed wiecznym potępieniem możemy się dopuścić aktów działania wbrew jego woli. Bo oczywiście pederasta chce być pederastą, i uważa że nie ma w tym nic złego. Natomiast my mamy obowiązek dokonywać takich przekroczeń, że na przykład będziemy wytykać go palcami, jeśli uznamy, że to mu pomoże wrócić na niezboczoną drogę.

Jaka miła, prosta wizja świata. Pytanie tylko, kto ma decydować o tym, jaki światopogląd jest obowiązujący. Idąc za radą Cejrowskiego, jakie środki przymusu bezpośredniego podjęlibyście, żeby nawrócić go na bardziej tolerancyjną drogę?

bCwZkrsi
KOMENTARZE
(2406)
gość
11 lat temu
wolnosc slowa!
Anusiakowa
11 lat temu
czarnuchy to najwięksi rasiści na świecie, nie wiesz? tacy sami jak p****y. Spróbuj powiedzieć c******h, natomiast BIAŁAS to normalka. Dzięki za uznanie.
gość
7 lat temu
homoseksualizm to ewidentnie zboczenie to wynika z prostej logiki. Teraz mamy tylko do czynienia z sofistyką i eufemizmami stosowanymi w Dewiacyjnej propagandzie.
bCwZkrsj
gość
11 lat temu
Ech wy pacany z pudelka: sodomici to także "wielbiciele wdzięków zwierzęcych" (w sumie chodzi o podobną ohydę) a nie pary uprawiające seks oralny.No chyba że chodziło wam o owieczkę czy inną kózkę...
gość
11 lat temu
po pierwsze- jakie to denne jak 10 osób pisze PIERWSZA/Y!! i sie tym podnieca a wcale nie jest pierwszy/pierwsza, bo ktoś w tym czasie pisze to samo.......... po drugie ehh tak to własnie jest z osobami medialnymi, tak naprawde muszą sie hamować w swoich wypowiedziach..
Najnowsze komentarze (2406)
alfonsu
6 lat temu
Brawo Wojciech Cejrowski
Gość
6 lat temu
p.Cejrowski ma tutaj rację.
gość
7 lat temu
homoseksualizm to ewidentnie zboczenie to wynika z prostej logiki. Teraz mamy tylko do czynienia z sofistyką i eufemizmami stosowanymi w Dewiacyjnej propagandzie.
Brak mi słów....
10 lat temu
I to w 21 wieku, publiczna osoba takie BZDURY mówi... Tragedia człowieka...
gość
10 lat temu
I dobrze mówi, a was uszy świeżbią! "Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom" 2 Tm 4,3-4
gość
10 lat temu
Cejrowski dobrze gada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
na prawde istotny problem - moralnosc homoseksualistow...... niech sie lepiej zajmie swoja i zrobi cos dobrego dla swiata! skoro tak lubi podroze to moze cos dla srodowiska? no juz! a nie szukac problemow gdzie ich nie ma!
gość
10 lat temu
wg mnie sa wazniejsze problemy ktorymi ten pan powinien sie zajac niz dbanie o moralnosc gejow. Kto zadba o dzieci w sierocincach, o zwierzeta w schroniskach, o biednych, o srodowisko? to są prawdziwe problemy!!!!
bCwZkrsb
gość
10 lat temu
bycie homo to nie choroba, udowodniono naukowo ze jest to skutek przeludnienia. Natura broni sie w ten sposob - test robiono na grupach myszy i rowniez pojawialy sie osobniki homo w wiekszych skupiskach. Swiadczy to ze geje sa zdrowi i normalni i stworzeni przez nature w celu jej ochrony. Nie nalezy ich wiec w zaden sposob tepic, tak samo jak nie tepi sie ludzi ze urodzili sie blondynami, czarnymi czy tez kalekami.
la nińa
10 lat temu
idąc tym tokiem rozumowania tych ludzi co się rozwiedli po ślubie kościelnym i wzięli ponowny ślub cywilny też należy szkalować, bo to grzech śmiertelny wg KK. czemu o tym nie mówi, skoro takich przypadków jest więcej?
gość
10 lat temu
on jest spoko! I ma racje pedałów trza tępić ;)
gość
10 lat temu
no i dobrze ja tam uwielbiam jego programy i całkowicie go popieram chociaż mógł swoją opinie wypowiedzieć łagodniej nie obrażając homoseksualistów
gość
10 lat temu
on ratuje dusze ktore brna w bagnie i ida na wieczne zatracenie
-.-
10 lat temu
jezu, co za p*****l...
...
Następna strona
bCwZkrsD