Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Kocham moich fanów. Bez nich byłbym nikim!"

867
Podziel się

Wielką gwiazdę poznaje się również po tym, jak traktuje swoich fanów.

"Kocham moich fanów. Bez nich byłbym nikim!"
bDfaNeHp

W trakcie pracy nad filmem Public Enemies Johnny Depp jak zawsze bardzo sumiennie pracował nad rolą. Aktor dokładnie zgłębił historię swojej postaci, znanego gangstera Johna Dillingera. Gwiazdor, zafascynowany niespotykaną osobowością przestępcy, zaczął zbierać wszelkie związane z nim pamiątki. Bez wahania wydawał tysiące dolarów, aby wzbogacić swoją kolekcję o kolejny wyjątkowy eksponat.

W trakcie zdjęć w Crown Point w Indianie gwiazdor poznał potomka szeryf Lillian Holley, która w 1934 zamknęła Dillingera w areszcie. Rodzina od pokoleń przekazywała sobie odznakę stróża prawa i opowiadała historię o jej starciu z gangsterem. Depp zapragnął za wszelką cenę zakupić gwiazdę po legendarnej kobiecie, której jako jedynej udało się zatrzymać niebezpiecznego przestępcę. Właściciel pamiątki odmówił i nie przekonała go nawet suma 10 tysięcy dolarów.

Pod koniec kręcenia scen w Crown Point gwiazdor jednak otrzymał upragniony przedmiot w prezencie. Powód? Depp przez cały okres pobytu w miasteczku przechadzał się jego uliczkami bez ochroniarzy, jadał w miejscowych knajpkach, pił wieczorami z mieszkańcami i wszystkim chętnie rozdawał autografy. W ramach podziękowań za tak normalne i serdeczne zachowanie aktor otrzymał bezcenną gwiazdę szeryfa.

bDfaNeHr

Kocham moich fanów. Bez nich byłbym nikim! – powiedział później Johnny Depp w wywiadzie dla jednej z amerykańskich gazet. To dzięki nim mam za co utrzymać rodzinę i mam wspaniałe życie. Nigdy nie odmówię spotkania z nimi, jeśli jestem w pracy. Dziwię się tym, którzy nie szanują swoich fanów.

Szkoda, że takie podejście mają najczęściej tylko te największe gwiazdy. Im ktoś mniej wartościowy i mniej znany, tym bardziej gardzi fanami.

bDfaNeHS
KOMENTARZE
(867)
gość
11 lat temu
kocham tego gościa :)
armeno
11 lat temu
johnny jest spoko gosc.
gość
11 lat temu
Lubię go ;) Fajne "ciacho" ;) i oczywiście dobry aktor :) ;P
bDfaNeHT
gość
11 lat temu
kocham : D
gość
11 lat temu
Super! Johnny jest wporządku ;)
Najnowsze komentarze (867)
gość
9 lat temu
Ciacho kocham
gość
9 lat temu
Ciacho kocham
gość
9 lat temu
Ahh Johnny to spotkaj się ze mną. kocham cie najbardziej na świecie.
gość
9 lat temu
my tez cie kochamy****
Batory1
9 lat temu
a ja Ciebie kocham:D
gość
9 lat temu
bardzo go kocham
gość
10 lat temu
Ja zamiast tych 10tys. zaproponowałabym... 'coś innego' :P jeśli wiecie o czym mówię... wkońcu to najseksowniejszy facet na świecie :P
gość
10 lat temu
Kocham Go! Jest zajeb**** Kooocham
bDfaNeHL
Flootssy
10 lat temu
To bardzo miło z jego strony, on jest ideałem. x d Cieszę się, że myśli o fanach. Nie jest taki rozkapryszony jak to np. Miley Cyrus... Selena Gomez tak samo jest naturalna, mądra i uśmiechnięta jak Johnny. Myślę, że oni na długo pozostaną sobą! I love Johnny!
gość
11 lat temu
gdybym na mnie spojrzal to chyba bym z podniecenia padla:P
zaddepowana:*
11 lat temu
I love you johnny depp!!!!! i cmok cmok
gość
11 lat temu
AAAAAa kocham Cię ! ;D
gość
11 lat temu
koffam go!!
I love Johnny...
11 lat temu
Johnny nie dość że jesteś cudowny, to jeszcze utalentowany i serdeczny. Takich ludzi na świecie jest mało. Zazdroszczę Vanessie ! ;**
...
Następna strona
bDfaNeIn