Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mlynkova chce wrócić do śpiewania

188
Podziel się

"Moją pasją jest muzyka, nie wychowywanie dzieci w domu. Dlatego nie myślę już o drugim."

Mlynkova chce wrócić do śpiewania
bCPBcmmZ

O tym, że nie jest to łatwe, przekonało się już kilka wokalistek np. Justyna Steczkowska czy Tatiana Okupnik, które podobnie jak Halinka Mlynkova próbowały odbudować karierę metodą pokazywania się w telewizyjnych programach rozrywkowych. Mlynkovej poszło wyjątkowo słabo, bo jej udział w Tańcu z gwiazdami omal nie skończył się tragicznie. Na szczęście wylądowała w kołnierzu ortopedycznym a nie na wózku inwalidzkim (zobacz: *Mlynkova mogła skręcić kark!)
*
.

Uznałam, że Piotruś jest już na tyle duży, że znowu mogę zająć się sobą - wyznaje była wokalistka Twojemu Imperium. Poświęciłam synowi bardzo dużo czasu. Nie zatrudniłam niani, wszystkie obowiązki spoczywały na mnie i na mężu - podkreśla. Ale moją pasją jest muzyka, nie wychowywanie dzieci w domu. Dlatego nie myślę już o drugim dziecku. Chcę znowu pokazać światu siebie jako artystkę. Mam pomysły nie na jedną, lecz przynajmniej na kilka solowych płyt. Niestety, jakoś nie mogę się zmotywować by wejśc do studia i zacząć je nagrywać.

My z kolei jakoś nie możemy się zmotywować do słuchania artystki po Tańcu z gwiazdami. Trudno będzie zapomnieć o tym, że jest gotowa na wszystko.

bCPBcmnb
bCPBcmnC
KOMENTARZE
(188)
gość
11 lat temu
Niech śpiewa bo całkiem nieźle Jej to wychodzi. Poza tym jest piękną kobietą bez operacji plastycznych i jak na razie jeszcze nie zmanierowaną.
gość
11 lat temu
AHH... ten kryzys ;)
gość
11 lat temu
Nie zatrudniłam niani, wszystkie obowiązki spoczywały na mnie i na mężu - co za poświęcenie, mały Piotruś będzie wdzieęczny mamusi jak dorośnie...
bCPBcmnD
gość
11 lat temu
Mlynkowa to ogromny talent. Myślę, że jest najlepszą wokalistką w Polsce. Porównywalna do diw np. Celine czy Whitney. Czekam na płytę ;)
gość
11 lat temu
brzydko się zsycha z wiekiem
Najnowsze komentarze (188)
gość
11 lat temu
niech da sobie spokoj ,bo mamy na tony takich piosenkarek,bo to ani ladna ani brzydka taka mdla,a ta niby kariera jej to zasluga jej tescia ,swietnego aktora, bo jak mozna nie klaskac synowej znanego aktora nowickiego bo ten jej maz to niby co przedstawia tez jest synkiem taty nowickiego ,znow kolejny rodzinny klan
gość
11 lat temu
nie posikaj się...
gość
11 lat temu
ja mam wrażenie, że jej małżeństwo ją zgasiło. wcale nie dziecko tylko wszechwiedzący mąż
gość
11 lat temu
no właśne, tego męża to ma tragicznego-wielki mądrala , oby nie zaprzepaściła siebie w tym wszystkim.
gość
11 lat temu
Piotrus zapewne woli zadowoloną mamę niż sfrustrowaną. popieram mlynkową. Nie znoszę wściekłych mamusiek bez własnego życia.
gość
11 lat temu
Bardzo dobrze. Kobiety nie są od wychowywania dzieci! Powinny w równym stopniu jak mężczyźni realizować się zawodowo, prywatnie i w każdym innym sensie, który przynosi im satysfakcję! Taka wypowiedź była potrzebna w naszym polskim ciemnogrodzie.
dobrazona86
11 lat temu
Niestety, ale naszym kobiet obowiązkiem jest wychowanie dzieci i zalożenie rodziny. Kariera-czemu nie, ale najpierw: powinności. Piotrus powien mieć rodzeństwo. A rodzice, zwlaszcza matka powinni sie o nie lda niego postarać. A kariera i wielki spiew zaczekają. Glos nie zając..
gość
11 lat temu
Podziwam ją za to, że zostala w domu i nie wyslugiwala sie nianiami, tym bardziej, że dziadkowie są daleko, mąz przyzwyczajony do skakania przy nim, tesc przed chwilą wziąl slub, a tesciowa artystka nie chce siedziec z wnukiem w piaskownicy
bCPBcmnv
gość
11 lat temu
lubiłam jej piosenki i nadal lubie, ale jej osobiscie nie bardzo.
gość
11 lat temu
Ale egoistka, wypomina ile zajmowała się dzieckiem (sama mam dzieci) ,dziecko to nie zabawka. Jak to usłyszy jej syn to na jego miejscu nie ufałabym jego mamie. Wolałabym jeszcze brata lub siostrę
gość1
11 lat temu
Prawda:) Z drugiej strony Piotrus jest trudnym dzieckiem więc nie dziwmy się, ze ma dosyć
gość
11 lat temu
brzydka jest i to imię wiejskie
gość
11 lat temu
baba ze średniowiecza
gość
11 lat temu
jakos jej nie lubie
...
Następna strona
bCPBcmnX