Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kupicha znów się chwali...

399
Podziel się

"Mamy zapachany kalendarz koncertowy" - zapewnia w tabloidzie. Propaganda sukcesu?

Kupicha znów się chwali...
bDfBHyVx

Piotr Kupicha zdaje się być ostatnio zwolennikiem zaklinania rzeczywistości. Ponieważ nie potrafi zaakceptowac faktu, że Feel najlepsze czasy ma już za sobą, uprawia propagandę sukcesu, w nadziei, że to, co mówi, się spełni.

Mamy zapachany kalendarz koncertowy - zapewnia swoją ulubioną gazetę, Super Express. Ale w sposób przemyślany i umiarkowany. Nie jest tak, jak rok temu, gdzie nie wiedzieliśmy, jak się nazywamy. To było wariactwo i teraz działamy spokojniej. A kolejną nową płytę chcielibyśmy wydać w 2011 roku i już niedługo będziemy się do niej przygotowywać.

W ubiegłym roku, w szczycie popularności Kupicha nie tylko nie wiedział, jak się nazywa, ale także jak nazywają się miejscowości, w których gra. Okazuje się, że wystarczy kilka odwołanych z braku chętnych koncertów i 20 razy niższa sprzedaż płyty, żeby nabrać odrobiny pokory. Nie można było tak od razu?

bDfBHyVz
bDfBHyWa
KOMENTARZE
(399)
gość
11 lat temu
denerwuje mnie
gość
11 lat temu
w udzielanych wywiadach do TV jest nawet ok
gość
11 lat temu
nie lubię zasrańca
bDfBHyWb
gość
11 lat temu
tu sys
3434
11 lat temu
Ten kalendarz to chyba nie zapchany, ale raczej zasrany gęstą kupichą!
Najnowsze komentarze (399)
gość
11 lat temu
O co chodzi? wiecie coś na ten temat? muzyka.interia. pl/pop/news/feel-skandal-czy-humbug,1411848,50
gość
11 lat temu
jest super i nie czepiajcie się go
gość
11 lat temu
Weźcie Kupicha przez prawie 2 lata sprzedał tyle płyt a ich najnowsza płyta jest na rynku od 2 miesięcy !!! I to nie jest pokora po prostu są już tym wykończeni też byście mieli dośc na ich miejscu !!! Prawda jest taka że im po prostu zazdrościcie.
gość
11 lat temu
Ta, ostatnio byli w moim mieście, znajomy mi mówił że ludzie wychodzili w połowie, bo już im się przejadło. I dobrze!
gość
11 lat temu
ale z niego zall on ma sie za rokowy zespol ZALL
gość
11 lat temu
I ja też się zgadzam. Uwielbiam Feel! Feel rządzi!
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
No racja on nie ma ładnego głosu on ma najśliczniejszy na świecie głos! A wy zazdrościcie mu sławy i kasy ,bo jest najbogatszym piosenkarzem wraz z Dodą!
bDfBHyVT
gość
11 lat temu
ja chcę..i słucham:)
gość
11 lat temu
No racja ubrał się okropnie!
gość
11 lat temu
KUPICHA ZDRADZA ŻONE Z KIM POPADNIE !!!!!po kazdym koncercie ( i przed) du..pi jedna lub dwie l***i. sama bylam swiadkiem jak jego 'kumpel czy kierowca' przywiozl mu panienke do hotelu i czekal az wyjdzie zeby ja odziwsc!!! on juz nawet sam ich nie zarywa tylko bierze co mu przywiozą!zal mi jego żony, pewnie nawet nie wie czym juz sie zarazila od tego je..ba..ki. kumple od ktorych sie odwrocil mowia ze nigdy taki nie byl, rozwydrzyl sie i w taktym roku żadna która chciała sie z nim parzyć nie dostała odmowy. one do niego przychodziły na se..x... wręcz stały w kojelce a kierowca wciąż mu przywoził nowe i odwoził do domu. jestem z katowic, uczylam sie na slaskich tam gdzie on i jestem dziewczyna chlopaka z jego srodowiska znajomych ale to co robi przyprawia mnie o mdlosci.... jego żona powinna sie przebadac na wszystkie mozliwe choroby i wystapic o rozwod. w tamtym roku przespal sie jak faceci liczyli z ponad 360 laskam:/
gość
11 lat temu
ZDRADZA ŻONE Z KIM POPADNIE !!!!!po kazdym koncercie ( i przed) du..pi jedna lub dwie l***i. sama bylam swiadkiem jak jego 'kumpel czy kierowca' przywiozl mu panienke do hotelu i czekal az wyjdzie zeby ja odziwsc!!! on juz nawet sam ich nie zarywa tylko bierze co mu przywiozą!zal mi jego żony, pewnie nawet nie wie czym juz sie zarazila od tego je..ba..ki. kumple od ktorych sie odwrocil mowia ze nigdy taki nie byl, rozwydrzyl sie i w taktym roku żadna która chciała sie z nim parzyć nie dostała odmowy. one do niego przychodziły na se..x... wręcz stały w kojelce a kierowca wciąż mu przywoził nowe i odwoził do domu. jestem z katowic, uczylam sie na slaskich tam gdzie on i jestem dziewczyna chlopaka z jego srodowiska znajomych ale to co robi przyprawia mnie o mdlosci.... jego żona powinna sie przebadac na wszystkie mozliwe choroby i wystapic o rozwod. w tamtym roku przespal sie jak faceci liczyli z ponad 360 laskam:/
gość
11 lat temu
MASZ WSTRĘTNY GUST HAHAHA ALE O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE HAHAHAHAHAH
gość
11 lat temu
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDfBHyWv