Zły narzeczony?

46
Podziel się

Rodzina Kylie Minogue staje sie coraz bardziej niespokojna i niecierpliwa.

Zły narzeczony?

Rodzina Kylie Minogue staje sie coraz bardziej niespokojna i niecierpliwa jeśli chodzi o związek piosenkarki z Olivierem Martinezem.

Już od dawna mówi się o ich planach matrymonialnych, ale rodzinę Australijki niepokoi fakt, że musi ona latać przez pół globu tylko po to, by zobaczyć się ze swoim narzeczonym. Podobno ostatnio, po tym jak w prasie pojawiły się plotki o rzekomym romansie Martineza z modelką Sarai Givati, Kylie wsiadła w samolot i wyruszyła z rodzinnej Australii prosto do Paryża, by porozmawiać z Olivierem w cztery oczy.

Inna sytuacja była związana z jej wielkim, pierwszym po chorobie, koncertem w rodzinnym Melbourne. Kylie była w Australii, gdzie miała w spokoju spędzić święta i uczcić powrót na trasę koncertową Showgirl, poza tym miało to być pierwsze Boże Narodzenie jej bratanka.

Miało być wielkie przyjęcie po koncercie "Showgirl Homecomming" w Melbourne. Wszyscy byli zaproszeni... ale Kylie opuściła natychmiast koncert, by pojechać się spakować - mówi znajomy piosenkarki. Rodzina Minogue była bardzo zasmucona faktem, że Kylie nie będzie obecna na świętowaniu jej własnego powrotu. Mają dość tych wszystkich podejrzeń o romanse. Mieli nadzieję, że spędzą prawdziwe, rodzinne święta.

KOMENTARZE
(46)
liliana
13 lat temu
Buon Natale
gość
13 lat temu
wesołych!!
Meme
13 lat temu
wesołych Wam wszystkim :)
as
13 lat temu
ja to nie wiem mogłaby miec wielu normalnch facetow to ma takiego dupka ktory nie jest nic wart.... wspolczuje jej...a z tym romansem to napewno prawda
vinga
13 lat temu
co ja tu robie?
Najnowsze komentarze (46)
gość
11 lat temu
Fajny jest ten babiarz, sama bym sie z nim puściła hehe :P
gość
13 lat temu
fajny jest :D (przynajmniej na tej fotce) :P
gość
13 lat temu
LEONARDO DA VINCI-WEGETARIANIN "WYRZEKŁEM SIĘ MIĘSA-PRZYJDZIE CZAS,I LUDZIE BĘDĄ PATRZEĆ NA MORDERCĘ ZWIERZĄT TAK JAK NA MORDERCĘ LUDZI."
gość
13 lat temu
:P
jen
13 lat temu
Rodzina zawsze ma racje!A przynajmniej w wiekszosci przypadkow.Potrafia widziec to czego zaslepione miloscia oczy nie zauwazaja.Tak wiec moim zdaniem powinna ich posluchac!
joaninka
13 lat temu
I już się p*****y. Tylko czekałam. Monogamia nie jest stworzona dla gwiazd.
gość
13 lat temu
ale z was kretyni, zamiast pisac na temat to skladacie zyczenia żałosne
gość
13 lat temu
jak mozesz ty oliver ty s****o meczyc nasza biedna kylie wstydz sie p******u
szu
13 lat temu
Należy jej się. Nikt już nie pamięta wokalisty INXS M. Hatchence? czyż to właśnie nie z jej powodu i jej romansów skończył ze sobą? teraz wielka pokrzywdzona.
gość
13 lat temu
co ona ma z tym okiem????
M@rlenk@
13 lat temu
fajna fura, chociaż jej w całości nie widziałam!!!!!! ;)
gość
13 lat temu
wow...MOJA C**A PRAGNIE JAKIEGOS FIUTA
smutasek;(
13 lat temu
LOST !!!!!!!
gość
13 lat temu
OO;)