Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie zaprosiła na ślub chorego ojca!

1369
Podziel się

O ślubie ze starcem dowiedział się z gazet... "Kamila wstydzi się ojca kaleki" - mówi smutny tata.

Nie zaprosiła na ślub chorego ojca!
bDyZWvNN

Ojciec Kamili Mścichowskiej, świeżo poślubionej żony Andrzeja Łapickiego, żali się Super Expressowi, że o ślubie córki dowiedział się z gazet... 66-letni mężczyzna od lat choruje na akromegalię, chorobę, która deformuje kości i stawy, powoduje powiększanie się narządów zewnętrznych i pogrubianie skóry.

Wojciech Mścichowski z trudem porusza się na wózku inwalidzkim. Jest przekonany, że przez tę straszną chorobę jego dzieci Kamila i o rok młodszy Jan, zupełnie o nim zapomniały. Pomimo, że, jak donosi tabloid, ciężko chory mężczyzna wciąż wspiera córkę finansowo.

Mam żal do Kamili - wyznaje szczerze Mścichowski. Żeby chociaż zawiadomiła mnie o ślubie. Pewnie i tak bym nie przyjechał, bo nie mam jak. Nie potępiam tego małżeństwa, ale to jest dla mnie bolesne. Szczególnie to, że o ślubie córki dowiedziałem się z prasy. Był okres kiedy Kamila przychodziła i mi pomagała. Ale zawsze chciała pożyczyć chociaż ze 20 złotych. Z żoną rozwiodłem się, gdy Kamilka miała rok. Przez wszystkie te lata moje relacje z córka były bardzo dobre.

bDyZWvNP

W utrzymaniu więzi rodzicielskiej na pewno pomagał fakt, że Mścichowski mimo rozwodu nadal mieszkał z rodziną. Jego żona z dziećmi wyprowadziła się dopiero 5 lat temu.

Staram się nie załamywać - deklaruje teść Łapickiego. Jestem człowiekiem pełnym humoru. Piszę, komponuję. Twórczość jest siłą motoryczną. W swoim życiu napisałem i skomponowałem 26 utworów o Warszawie. Wiele stworzyłem dla Stasia Wielanka i Kapeli Czerniakowskiej.

Znów jednak wraca do przykrości jaką sprawiła mu jedyna córka, która nawet nie wpadła przedstawić swojego wiekowego narzeczonego: Wypada złozyć wizytę. Zwykła kultura nakazuje odwiedzić przyszłego teścia. Najwyraźniej Kamila wstydzi się ojca kaleki.

Widzicie? Od razu było widać, że coś z nią nie gra...

bDyZWvNV
bDyZWvOq
KOMENTARZE
(1369)
gość
12 lat temu
Z gęby i z oczu jej źle patrzy, wydaje się być wredna
gość
12 lat temu
tej dziewczynie źle z oczu patrzy
gość
12 lat temu
ona się wydaje jakaś niestuprocentowa
bDyZWvOr
gość
12 lat temu
a czy to wazne czy byl chory czy zdrowy?
gość
12 lat temu
ja bym sie wstydzila takiej córki... to ja!! paulo i paulurze!
Najnowsze komentarze (1369)
Unc
10 lat temu
G****a s**a...
gość
11 lat temu
A Andrzej jej mói wtedy: "on nie ma stać, on ma być czysty!" :D
gość
11 lat temu
Ona jest nienormalna - to, ze tak traktuje ojca i że ma męża, który mógłby być jej dziadkiem samo za siebie świadczy. Oby Andrzej się nie rozchorował, bo jego też zostawi. A to, że z nim jest to tylko taka strategia, byćzostać sławną...
gość
11 lat temu
ryj ma taki ze pewno dobrze o*****a, inny sex niemozliwy bo dziadzia sie meczy
gość
11 lat temu
powinna sie wstydzic
gość
11 lat temu
To jest jasne ze zagarnela starszego pana dla kasy i slawy!!!!Gardze takim postepowaniem!!!Zycie sie kiedys odplaci !!!Karierowiczka!!!
gość
11 lat temu
ale ma zebicha
gość
11 lat temu
11:29 [16-07-2009] gość fajną ma córkę.: fajną!! weź ty sie zastanów 3razy zanim cos napiszesz!! serca tzreb anie miec, chyba że już nie masz
bDyZWvOj
gość
11 lat temu
karierowiczka i tyle....
gość
11 lat temu
jak mozna być tak żałosnym i krytykować kogos na podstawie tego co p[udel przedstawił ?
gość
11 lat temu
a może znalazła właśnie ojca , ktorego nie miała i nia sie nie zajmował
gość
11 lat temu
t**a lufa
gość
11 lat temu
s**a
gość
11 lat temu
tragedia oczywiscie , pisze o tej sytuacji , dziadek - wnuczka
...
Następna strona
bDyZWvOL