Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie reality show z Dodą, Górniak, Jusią i Marylą...

682
Podziel się:

Nastroje złagodził... kryzys.

Będzie reality show z Dodą, Górniak, Jusią i Marylą...

Podobno to dlatego Edyta Górniak spotkała się z Rinke Rooyensem. Zresztą w ogóle od kilku dni dają się zaobserwować jakieś dziwne podchody w show-biznesie. Edzia rozmawia z Mają Sablewską, Doda z Dariuszem Krupą, Krupa z Rooyensem, a Rinke z Edytą... Tak, my też się pogubiliśmy.

Być może rzeczywiście jak sugeruje Na żywo, prowadzi to do realizacji wielkiego marzenia Rinke Rooyensa, programu znanego pod roboczą nazwą Divy. Szef Rochstara miał pomysł by w jednym reality show pokazać Edytę Górniak, Dodę, Marylę Rodowicz i Justynę Steczkowską. Problem w tym, że Doda jest skłócona ze wszystkimi oprócz Maryli. Podobno Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, który miał emitować show, wystraszyła się konfrontacji na żywo Dody i Edzi.

Nina wycofała się, żeby mieć spokój - zdradza tabloidowi pracownik stacji. Nastroje złagodził... kryzys ekonomiczny. Z czegoś przecież trzeba przecież żyć.

Edyta chce pokazać mężowi, że sama może zadbać o własna karierę - mówi informator tabloidu. Kusi ją niebotyczna stawka, ale boi się konfrontacji z Dorotą, która już obiecała swój udział. Ale nie powinna się stresować. Może zawrzeć sojusz z Justyną Steczkowską, która też wystąpi w "Divach", a z którą kiedyś się przyjaźniła. Od programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" Jusia i Doda nie mogą na siebie patrzeć.

Jakoś nie chce nam się wierzyć, że te dwie wariatki wygrają z Dodą wspieraną przez Marylę.

W każdym razie szykuje się bardzo wesoły program.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(682)
gość
13 lat temu
WIDAĆ CIEBIE NIE WYDUPCZYŁ I RZUCIŁO CI SIE NA P**E
gość
13 lat temu
Trzeba będzie oglądać ;) Pewnie będzie z*******y program. Doda i tak pewnie wygra.
gość
13 lat temu
o matko, to będzie straszne. żnowu będę się wstydziła przed tv i będę co chwila przełączała na inny program. i jeszcze ten tytuł hahahahaha DIVY
gość
13 lat temu
diva is a female version of a hustla
gość
13 lat temu
Kosmici są wśród nas na zdieciu pierwszy od prawej. Nowa gwiazda Star Treek-Steczkowska.
Najnowsze komentarze (682)
gość
9 lat temu
Ja ten program będe oglądać dla Justymy Steczkowskiej, nie dla dosi.
gość
13 lat temu
ktoś obrazi Maryle to dostanie spam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość....
13 lat temu
gnoje daj wam Bóg w tym wieku wyglądać jak Maryla
gość
13 lat temu
Trzeba będzie oglądać ;) Pewnie będzie z*******y program. Doda i tak pewnie wygra.
sweterek0
13 lat temu
Edzia i Justka spox (wartościowe kobity z wartościową muzyką), Dront Dodo i Maryla ble (dwa klałny z dałnem).. Do widzenia.
gość
13 lat temu
Justyna coś ty ze sobą zrobiła?!?!Wyglądasz jak byś wpadła pod pociąg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
moze byc ciekawei. ja jestem za Doda oczywiscie:) czekam na program.
gość
13 lat temu
kolejna elewizzyjna porażka... :?
gość
13 lat temu
tylko to to obejrzy?
gość
13 lat temu
nie lubilam Dody ,aż do momentu kiedy zobaczyłam z nią nieautoryzowany wywiad.Edzia ma głos ale powinna mieć więcej dystansu do siebie i szacunku do innych gwiazd.To ona zaczęła "wojnę"z Dodą.Poza tym już dawno robi z siebie pośmiewisko!!
gość
13 lat temu
Boze,Jusia wyglada jak trupica cmentarna!!!A ta cala Edzia chce się zrobić na malą ,niewinną dziewczykę??Edzia!!!Ściągnij ten ponton z twarzy!!!!
gość
13 lat temu
Nie rozumiem jak mogą tak pisać Jakaś masakra Edyta i Justyna to wielkie gwiazdy Maryla jeszcze większa A Doda??? Doda jest jeszcze młoda i uważa się zajebistą l***ę, a wcale ją nie jest nienawidzę takich osób P.s Ogółem uważam, że Doda ma dobry głos, ale żeby skakać do takich wielkich gwiazd Jak Edyta to trzeba mieć tupet....
gość
13 lat temu
To będzie totalne dno! DNO!
gość
13 lat temu
Muszę to zobaczyć!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie