Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Znajomi Adama się z niej śmieją"

1101
Podziel się

Ma pieniądze, teraz chce być szanowana... Nie za późno na to?

"Znajomi Adama się z niej śmieją"
bDzJtRNh

Wychowujący Dodę bezstresowo rodzice wpoili jej przekonanie, że jest pępkiem świata (zobacz: Nigdy jej nie krytykowaliśmy!) Jej mąż, Radzio Majdan także był daleki od krytykowania, przynajmniej póki miał nieograniczony dostep do jej łóżka i apartamentów. Jak twierdzi tygodnik Gwiazdy, dopiero teraz, przy liderze deathmetalowej kapeli Behemoth Doda odczuła na własnej skórze gorzki smak braku akceptacji.

Doda zdaje sobie sprawę, że znajomi Adama się z niej śmieją - mówi znajomy wokalistki. Jeśli jest królową to chyba kiczu i tandety - mówią o niej. A Dorota chce być doceniana jako artystka.

Jeden z kumpli Adasia Darskiego, Maciej Maleńczuk publicznie skrytykował Dodę za chałturzenie na festynach. Sam Darski także nie wykazuje zbytniego entuzjazmu wobec twórczości swojej dziewczyny: Seksapil Doroty robi na nim piorunujące wrażenie, ale nie ma najlepszego zdania o jej muzyce - twierdzi jego znajomy.

bDzJtRNj

Nie ulega wątpliwości, że mimo iż Behemoth nie nagrywa hitów, odniósł większy sukces niż Dorota. Darski gra koncerty za granicą jako gwiazdor. Ona może o tym tylko pomarzyć. I wydaje się, że głównie to ją w nim kręci. No i oczywiście "to czoło"...

Osoby z jej otoczenia twierdzą, że jest w stanie zrobić wszystko, by zmniejszyć różnicę poziomu między sobą a swoim chłopakiem: Zrozumiała, że poszła na łatwiznę - mówi jeden z jej współpracowników. Jej płyta była zbyt komercyjna. Stała się sławna, ale straciła jako artystka. Ale ona jeszcze *pokaże, na co ją stać. *

Tak, w to akurat nie wątpimy.

bDzJtRNp
bDzJtRNK
KOMENTARZE
(1101)
gość
11 lat temu
BEHEMOTH RZĄDZI!
Paula483
11 lat temu
wizualnie pasują do siebie bardzo . ^^
gość
11 lat temu
....hihihi to on niech zerknie w lustereczko jak wygląda-jest tragiczny!
bDzJtRNL
gość
11 lat temu
W takim razie po co czytasz?
gość
11 lat temu
Ja tam ją lubie... ;P
Najnowsze komentarze (1101)
db2wWt ugslq...
9 lat temu
db2wWt <a href=" [url= [link=
gość
11 lat temu
To jest strasznie typowe:D Znam kilku strrrasznie mrocznych facetów, którzy związali się z pustakami:D. Może to jakaś potrzeba wprowadzenia liczu i słodyczy w ich strrraszny świat:D
gość
11 lat temu
w d***e ich mam,h.j z nimi
gość
11 lat temu
Nergal się ośmieszył Dodą! Może ona liczy, że wykożysta jego światową sławę do swojej Polskiej kariery?
gość
11 lat temu
Kto jak kto, ale Maleńczuk jest ostatnią osobą, która może przypinać łatki Dodzie. Chłopie zastanów się zanim coś głupiego znowu ,,chlapniesz."
gość
11 lat temu
Doda jest świetna, kolorowa, bardzo kobieca, jeśli jakieś dupki śmieją się z niej to ich problem(pewnie kompleksy), na tle polskich koleżanek i kolegów po fach wypada najbardziej profesjonalnie.
gość
11 lat temu
charakter szmaty
gość
11 lat temu
rabczewska to krowa t**a jeszcze trochę i juz 12 latki tez jej nie eda słuchac
bDzJtRND
gość
11 lat temu
ale ją wychowali to jest największ a, c hamka , zdzira
gość2
11 lat temu
gość2
11 lat temu
oboje są siebie warci !!!!!!! ŻENADA
gość
11 lat temu
\\\rypać mu się chce nic więcej porypie i zostawi spełni marzenie nie jednego faceta,bo ikt by nie chciał z nią być na stałe
gość
11 lat temu
Nigdy jej już nikt nie doceni jak artystki za bardzo z siebie zrobila k********a. Kiedyś żeby coś takiego zobaczyć trzeba było zapłacić a ta się afiszyje z goła d**ą za darmo, a teraz chce żeby ją docenić. i*****a. I jaka królowa jak zdechnie to nikt o niej po 2 dniach nie będzie pamiętał.Bo niby o czym.
gość
11 lat temu
....hihihi to on niech zerknie w lustereczko jak wygląda-jest tragiczny!
...
Następna strona
bDzJtROf