Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krawczyk: "Żona goni mnie do ćwiczeń!"

113
Podziel się

"Mam 4-kilogramowe hantle, siadam sobie na ławeczce i macham."

Krawczyk: "Żona goni mnie do ćwiczeń!"
bDHOsjud

Wyniszczony latami "rozrywkowego trybu życia" (pod tym medialnym terminem kryje się uzależnienie od alkoholu, leków przeciwbólowych i - zapewne - narkotyków) organizm Krawczyka wymaga specjalnego traktowania. Niestety, piosenkarz sam z siebie jakoś nie mógł się przekonać do diety i ćwiczeń.

Faktycznie siedział trochę we mnie leń - przyznaje w rozmowie z Super Expressem. Czasu wolnego dużo nie mam, więc po powrocie z koncertów, gdybym tylko mógł, najchętniej spocząłbym na kanapie przed telewizorem albo poczytał książkę. Ale żona goni mnie do ćwiczeń. Mam 4-kilogramowe hantle, siadam sobie na ławeczce i macham nimi.

Krawczyk ćwiczy także w plenerze. Przez godzinę pływa w przydomowym basenie i uprawia nordic walking, przynajmnniej 3 kilometry dziennie. Podobno widać już efekty. Krawczyk twierdzi, że poprawiła mu się kondycja. A przecież poł roku temu potrzebował pomocy by przejść kilka metrów do samochodu (zobacz: Krawczyk poważnie chory?!).

bDHOsjuG
KOMENTARZE
(113)
discount uggs...
5 lata temu
discount uggs boots discount uggs online
fitflops sale...
6 lat temu
fitflop singapore store fitflops sale singapore
gość
12 lat temu
Mowia ze do 3 razy sztuka, a to juz jego 3-a zona i chyba najgorszy wybor.
bDHOsjuH
gość
12 lat temu
Oboje wygladaja fatalnie. Oboje powinni cwiczyc i biegac, pani Ewcia tez nie grzeszy nadwaga.
jasaw
12 lat temu
Panie Krzysztofie,jest Pan cudowny,mimo upływu lat,zmiany wyglądu/to dotyczy wszystkich, na szczęście ,złośliwi recenzenci!!!/. Dla swoich fanów będzie Pan zawsze wspaniałym artystą,mistrzem nastroju i kontaktu z publicznością..życzę dużo zdrowia i wytrwałości w osiągnięciu marzeń i celów!!!!!
gość
12 lat temu
TO P****O,a ta żonka to tylko przykrywka!
gość
12 lat temu
Ta żona jest straszna .
gość
12 lat temu
Bardzo lubię Pana piosenki.Uroda przemija. Moi otyli znajomi są fantastycznymi, pogodnymi ludzmi. Jednak żonka się nie udała( nie chodzi o wygląd).
gość
12 lat temu
stary dziad!!!
gość
12 lat temu
co to za syf?
Kamilaa:*
12 lat temu
hehehe Krawczykowi przyda się trochę sportu na stare lata! phi ;p
gaga=*...xD
12 lat temu
to dobrze zeszczupnij trochę
gość
12 lat temu
Boze, przecież ten gość ma dopiero 53 lata. WYgląda jak stary rozpadający sie wrak. Mógłby zmienic tryb zycia mniej chlac i żreć, bo naprawdę żal patrzec, istne zombi
bDHOsjuz
gość
12 lat temu
jeny jaka fota ;D ;D
...
Następna strona
bDHOsjvb