Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Darek BYŁ JEJ SŁUŻĄCĄ I POKOJÓWKĄ!" - mówi siostra Górniak

1012
Podziel się:

"Sama chciała w tej klatce siedzieć. To cud, że Edyta trafiła na kogoś takiego jak Darek. Nasza mama nie może zrozumieć, dlaczego go teraz niszczy."

"Darek BYŁ JEJ SŁUŻĄCĄ I POKOJÓWKĄ!" - mówi siostra Górniak
bEUyKCbV

Edyta Górniak rozkręciła się nadobre. Jej niedawne intymne zwierzenia za 99 groszy zdziwiły nie tylko nas, ale przede wszystkim jej rodzinę. Przyrodnia siostra Edyty, Małgorzata, zdecydowała się trochę przefitrować żale, które ta kieruje pod adresem swojego męża. Jej zdaniem było całkiem odrotnie:

Sama chciała w tej klatce siedzieć - mówi w rozmowie z Życiem na gorąco. My, najbiższa rodzina, nie mogliśmy sobie z nią robić zdjęć, bo bała się, że się przedostaną do prasy. W Darku i w nas podsycała poczucie zagrożenia i mówiła, że musimy ją chronić. Wiem, że kiedy Allanek przyszedł na świat, Darek zaproponował jej normalne wyjście ze szpitala z dzieckiem na rękach, spokojne 5 minut dla prasy. Edyta kategorycznie odmówiła, a teraz twierdzi, że było odwrotnie. Darek stał się dla niej Aniołem Stróżem, służącą i pokojówką. Wymagała, by chronił ją zawsze i wszędzie. Sama byłam świadkiem niejednej awantury, którą robiła mu ze strachu o siebie i dziecko. To cud, że Edyta trafiła na kogoś takiego jak Darek. Nasza mama nie może zrozumieć, dlaczego go teraz niszczy.

Pomimo że Edyta nie utrzymuje kontaktów ze schorowaną matką i nigdy nawet nie dzwoni podczas jej licznych pobytów w szpitalu, pani Grażyna, jak każda matka, martwi się o nią:

bEUyKCbX

Widzę, jak mama płacze po każdym artykule na ich temat, dosłownie chudnie w oczach. To przecież jej dziecko, chociaż nie rozumie, skąd u Edyty takie wahania nastroju, skąd tyle kłamstw, w których już sama się gubi. Wiem, że kilka razy sugerowała jej wizytę iu psychologa. Edyta nie chce jednak o tym słyszeć.

Siostra Górniak przyznaje jednak, że to, co obecnie dzieje się wokół Edyty, specjalnie jej nie dziwi. Jest po prostu tak jak zwykle:

Zawsze wszyscy są winni, tylko nie ona, zawsze obcy mają rację, a najbliżsi chcą zrobić jej krzywdę. Niestety tak właśnie myśli moja siostra. To normalne, że w życiu są problemy, ale przecież można o nich rozmawiać. Z kim, jak nie z bliskimi, z mamą, która sama dwa razy układała sobie życie. Siostro, opamiętaj się!

Taki apel na łamach tabloidu nie przysłuży się raczej odbudowaniu rodzinnych więzi. Ale z drugiej strony, Edzia i tak już wszystko zmarnowała. I tak wszyscy wiedzą, że skończy jak Villas - samotna, opuszczona, zdziwaczała.

bEUyKCcd
bEUyKCcy
KOMENTARZE
(1012)
gość
12 lat temu
to kawał przeegzaltowanej krowy ze zrytym beretem
gość
12 lat temu
Edzia pusta lalka
gość
12 lat temu
Nie wiem jak to jest-ale po wywiadach z Edyta dawno dało razde zauwzyc-ze według niej wszystcy sa źli niedobrzy-tylko ona jedna biedna-wiecznie krzywdzona i wykorzystywana
bEUyKCcz
gość
12 lat temu
g****a baba
gość
12 lat temu
Edyta pieknie spiewa i ma super nogi-natomiast całe reszta to porażka. Ona skończy gorzej niż Villas
Najnowsze komentarze (1012)
gość
5 lata temu
Małgorzato oni byli małżeństwem i rodziną, trochę trzeba pomóc swojemu dziecku i żonie, mieszkała w jego domu a nie w swoim, gdyby nie był jej mężem i ojcem dziecka to nie pomagałby. To jakaś zazdrość że służący i pokojówka, chłop swojej pomagał przy dziecku pod jego dachem.
gość
5 lata temu
To niech matka i siostra Małgosia nagrają płytę i sprzedają swoje zdjęcia. Chciałyby zarobić na piosenkarce, Edyta śpiewała 20 lat, pracowała latami na swój wizerunek, to co rodzina teraz od niej pieniędzy chce. Edyta matki i siostry nie musi utrzymywać, są dorosłe, musi swoje dziecko utrzymać i wychować.
dziennikarz
5 lata temu
Edyta pracowała sobie na nazwisko w branży muzycznej, dużo latami, sporo wyrzeczeń. To są media, tam ludzie zdolni do wszystkiego, mogą coś zrobić, zmontować. Są i tacy co skrzywdzą. Nie brakuje zawiści, są takie baby co jej nie lubią, a innym się podoba. Mąż pomagał, bo miał z nią małe dziecko, a małżeństwa się rozpadają ludziom z różnych powodów.
gość
7 lat temu
Wspaniała piosenkarka. A Wy wszyscy co tu piszecie to tacy normalni,bezkonfliktowi i żyjący w zgodzie z rodziną jesteście?
gość
7 lat temu
g***i to jesteście Wy jak tak mówicie na Edytę , nie znacie jej sytuacji rodzinnej , a mówicie... Nie wiadomo jak tam było , a tak naprawdę prasa podsyca wszystko... I dobrze , że Edyta nie chciała zdjęcia z dzieckiem po wyjściu ze szpitala , niby dlaczego miałaby sprzedawać swoją prywatność i to w takim momencie gdzie potrzebuje spokoju??!!!!
vltdlnfbfql
10 lat temu
857ow5 qflefqpiaoze, [url=http://trgxasxtzgwb.com/]trgxasxtzgwb[/url], [link=http://kskcchitpdno.com/]kskcchitpdno[/link], http://tzhzpluhhstf.com/
gość
12 lat temu
ale to fakt głos ma..... to lepiej niech wyja zamiast mysleć ;]
gość
12 lat temu
oj... obszczykuje się kwasami...to może trochę mózgu jej wszczykną... masakra
bEUyKCcr
gość
12 lat temu
Krupa wyglada jak mechanik samochodowy lub jak palacz.hahahahaha Spojrzcie na jego wyraz twarzy hahahahahaha
gość
12 lat temu
mysle, że teraz to juz psycholog jej nie pomoze tylko psychiatra bo ona ma straszne zaburzenia osobowosci!!!
gość
12 lat temu
no głos to może i ma tylko jakoś jej nie słychać...
gość
12 lat temu
A ZAPOMNIAŁAM...MAM NADZIEJĘ ŻE LUBISZ BLONDYNKI...
gość
12 lat temu
EDZIA NIE POWIĘKSZAJ JUŻ UST!BO CI TYLKO ROLE W PORNOLACH PRZYPADNĄ!!!!
gość
12 lat temu
DARUŚ CHĘTNIE CI BĘDĘ I SŁUŻĄCĄ I POKOJÓWKĄ ITD...BYLEŚ ZAPOMNIAŁ O TEJ SZTUCZNEJ LALCE...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUyKCdk
bEUyKCdl
bEUyKCdm
bEUyKCdn
bEUyKCdo
bEUyKCcT