Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie wystąpi na festiwalu, bo... PRZESTRASZYŁA SIĘ DODY!

490
Podziel się

Górniak ukrywa się przed TVP! Nie odbiera telefonów. Od nikogo.

Nie wystąpi na festiwalu, bo... PRZESTRASZYŁA SIĘ DODY!
bCYNpCtN

Jak już pisaliśmy, Edyta Górniak niespodziewanie zrezygnowała z występu na sopockim festiwalu Dwójki. Od tamtej pory kręci, ukrywa się i nie odbiera telefonów. Zresztą nie tylko ona. Dariusz Krupa także.

Zgodnie z informacją otrzymaną od pana Dariusza Krupy, reprezentującego Edytę Górniak w rozmowach dotyczących festiwalu TVP 2, piosenkarka nie wystąpi na tegorocznym Sopot Hit Festiwal. Menedżer artystki nie podał powodu tej decyzji. Rezygnacja Edyty Górniak z udziału w festiwalu nastąpiła z przyczyn niezależnych od Telewizji Polskiej - głosił wtorkowy komunikat TVP.

Dariusz Krupa zapowiedział, że się z tego wytłumaczy: W środę każda redakcja dostanie oficjalne oświadczenie dotyczące rezygnacji pani Edyty Górniak - oznajmił. Środa jednak minęła, minął nawet i czwartek, a oświadczenia ani śladu. Najwyraźniej telefony od redakcji tabloidów zaczęły mu działać na nerwy, bo wieczorem wyłaczył telefon.

bCYNpCtP

Super Express zgłosił się więc do Karoliny Siudyły, która figuruje na stronie internetowej piosenkarki jako osoba odpowiedzialna za jej wizerunek.

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Edyta zrezygnowała z festiwalu. Nie pracuję już z panią Edytą. Od dwóch tygodni ma wyłączone obydwa telefony, nie mam z nią żadnego kontaktu tak samo jak pan Krupa - poinformowała krótko.

Polsat na wszelki wypadek zaprzecza, że zabronił Edzi udziału w festiwalu: Taką decyzję podjęła pani Edyta, nie my - oznajmił rzecznik prasowy Polsatu Tomasz Matwiejczuk.

To jest wydarzenie artystyczne. Edyta jeżeli miałaby ochotę wziąć w nim udział, to nic nie stało na przeszkodzie - dodaje anonimowo pacownik stacji. Tak jak np. w Top Trendach występują gwiazdy nie tylko związane z Polsatem, tak Edyta może dawać koncert, gdzie chce.

bCYNpCtV

Wiadomo już, że zamiast Górniak wystąpi Paulla, laureatka tegorocznych Top Trendów, mocno promująca się na "nową Górniak". Wygląda na znacznie mniej zmanierowaną niż oryginał, a co najważniejsze bierze tylko 8 tysięcy za występ, co oznacza, że organizatorzy zaoszczędzą aż 32 tysiące.

Fakt dorzuca swoje trzy grosze, sugerując, że Górniak zrezygnowała, bo przestraszyła się konkurencji w postaci Dody. Podobno przygotowane przez nią show rzuca na kolana.

Już dziś wieczorem podczas Sopot Hit Festiwal zaprezentuje misternie przygotowywany spektakl - zapowiada tabloid. Na scenie pojawi się wielka metalowa klatka, nie zabraknie specjalnych efektów świetlnych i pirotechnicznych. Doda zatańczy w towarzystwie najlepszych tancerzy w Polsce, a jej układ choreograficzny powstał pod okiem samego Agustina Egurroli.

Tymczasem Edzia ma ostatnio do zaoferowania jedynie goły biust za 0,99 zł.

bCYNpCtW
bCYNpCuq
KOMENTARZE
(490)
gość
11 lat temu
jest sie czego bac
gość
11 lat temu
NO COŻ MAM WRAŻENIE, ŻE JUŻ NIC MĄDREGO TO ONA NIE WYMYŚLI
gość
11 lat temu
Wystepowac z Doda na tej samej scenie to chanba. Nie ta polka.Dobrez Edzia zrobila.
bCYNpCur
gość
11 lat temu
przestraszyła sie ludzi za swój skandal jaki wywołała
gość
11 lat temu
jak mozna sie bac takiej plastikowej lalki? edzia troche odwagi !!!
Najnowsze komentarze (490)
gość
11 lat temu
Gorniakowa jest popierd_olona na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!
gość ja ja
11 lat temu
jak ma ładne to niech pokazuje a ciebie sciska wiesniaro porazka uceikaj stad bo kopa dostaniesz ona cudownie spiewa a twoja dodzia gały tylko umie robic
gość ja ja
11 lat temu
hahaha ze co ze niby górniak sie dody przestraszyła ale wy pustaki jestes pierdziele :) górniak to gwiazda prawdziwa piekny głos nieporównywalny ma do tej pustej lali hahaha ona na wigilie chciała jesc jajecznice i pic herbate o jaa ale zal
gość
11 lat temu
Ahh.. do czego ten swiat kieds doprowadzi ?. NIE MA CZEGO EDZIA !. Doda schowaj sie .
gość
11 lat temu
dobrze że ta g****a górniak wystraszyła się dody
gość
11 lat temu
nie ma szans do dody
gość
11 lat temu
wyłączyła telefony,bo pewnie jak Wiśniewski pęka przed komornikiem
gość
11 lat temu
p*****d...się w głowie Edzi,powinna zostać sama jak palec wtedy doceni,nie jest pępkiem świata
bCYNpCuj
gość
11 lat temu
edzia beztalecie i zapucnieta geba co tu tylko gole cycki umie pokazywac za 0,99zl
gość
11 lat temu
Boże jaka Edzia jest sliczna
gość
11 lat temu
nie nawidze gorniaczki! wielka paniusia!!!
gość
11 lat temu
prędzej boi się swojej kopii Paulli ;)
gość
11 lat temu
górniaczka W*N do garów
gość
11 lat temu
do psychiatryka zabrać ją! i to na sygnalee... babie klepki sie chyba poprzestawiały!!!!
...
Następna strona
bCYNpCuL