Pijany Michael Phelps miał wypadek!

180
Podziel się

Pływak zaprzepaści sportową karierę przez alkohol i narkotyki.

Pijany Michael Phelps miał wypadek!

Amerykańskie media kreują sportowców na wzory do naśladowania. Niestety, idealny wizerunek, jaki lansuje się w gazetach i stacjach telewizyjnych, znacznie odbiega od tego rzeczywistego. Świetnym przykładem jest Michael Phelps. 24-letni zdobywca 14 złotych medali olimpijskich ma na swoim koncie tyle skandali, że mógłby się nimi podzielić z połową show-biznesu.

Amerykańskie media donoszą, że pływak brał ostatnio udział w wypadku samochodowym. Nie dość, że jechał po alkoholu, to miał nieważne prawo jazdy. Na szczęście dla sportowca, to nie on spowodował wypadek. Jednak według policjantów, szybsza reakcja ze strony Phelpsa mogłaby uratować samochód przed jakimkolwiek zniszczeniem. Do zderzenia w ogóle by nie doszło, gdyby Phelps nie wypił kilku piw.

Pozostaje jedynie czekać na kolejne skandale z Michaelem w roli głównej. Palenie trawki na imprezie mu się upiekło (Zobacz: Palił trawkę! Chciał PRZEKUPIĆ TABLOID!). Phelps zapłaci za takie wybryki znacznie wyższą cenę niż niejedna gwiazda. Alkohol i narkotyki zakończą jego karierę.

KOMENTARZE
(180)
gość
11 lat temu
chyba "Y" w temacie zgubiliście nie pijan tylko pijany ;)
mary :))
11 lat temu
w******k
gość
11 lat temu
odwalcie się od niego, pływakiem jest świetnym, a co robi prywatnie to nie wasza sprawa!
gość
11 lat temu
"Pijany Michael Phelps miał wypadek!" Kochany pudlu. Według przepisów drogowych zarówno w USA jak i Europie pijany kierowca który uczestniczy w wypadku zawsze uważany jest za odpowiedzialnego za wypadek. No chyba, że nie przekroczył dopuszczalnej granicy promili, przewidzianych w ustawie, ale wtedy nie może on zostać uznany za PIJANEGO. Więc albo był pijany i spowodował wypadek, albo nie był pijany i nie spowodował wypadku. Bądźcie konsekwentni. Wykażcie się odrobiną wiedzy. A tak na marginesie, nawet po wypiciu soku jabłkowego, który fermentuje w żołądku, może okazać się, że mamy we krwi promile.
gość
8 lat temu
no i rzeczywiście zakończyły, całe szczęście, że nie ma go w Londynie. hahah :O i co głupie redaktorki, ma najwięcej medali IO, zazdrość idiotów...
Najnowsze komentarze (180)
seo plugin
6 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
8 lat temu
no i rzeczywiście zakończyły, całe szczęście, że nie ma go w Londynie. hahah :O i co głupie redaktorki, ma najwięcej medali IO, zazdrość idiotów...
gość
11 lat temu
jakbym miał 14 medali to bym robił co mi się żywnie podoba
gość
11 lat temu
to nie pierwszy raz!!! pierw narkotyki, teraz alkohol, on naprawde miał problemy ... ale już było dobrze, dali mu jescze jedną sznase, a on i tak po swojemu stracił.. CO ZA CHŁOP!!!! :/
gość
11 lat temu
myślałam,że w szpitalu wylądował i jest połamany czy coś
Symulantka
11 lat temu
Z PORADNIKA MŁODEGO ZIELARZA!
Symulantka
11 lat temu
P I J AN I NICPOŃ Z NIEGO!
gość
11 lat temu
plywak to tez czlowiek, a ty royu nie byles nigdy pijany ?? odwalcie sie od niego bo to przeciez nie jakis bog, ze we wszystkim jest idealny. !
gość
11 lat temu
wlasnie
gość
11 lat temu
Skoro to nie z jego winy to co by zmienilo gdyby byl trzezwy?
gość
11 lat temu
odczepcie sie od niego! Sportowiec- tez czlowiek!!!!!!
gość
11 lat temu
uwielbiam go! jest wspaniałym sportowcem ale i zwykłym 20 latkiem który nie tylko trenuje 7 dni w tygodniu!
gość
11 lat temu
A tak z ciekawości jaki temat? napewno wymyślili g***i temat.
gość
11 lat temu
Ucz sie i pisz sama. leniwiec się znalazl. A jak ciebie o coś zapytają ?na obronie a ty ani w ząb nic. Na darmo wszystko będzie. Do roboty!
...
Następna strona