Trwa ładowanie...
Przejdź na

Richardson wyleciała z pracy!

522
Podziel się

Skończyło się obijanie za 30 tysięcy złotych miesięcznie.

Richardson wyleciała z pracy!
bDJnUQLF

Monika Richardson, która od czasu programu Europa da się lubić żyła na koszt abonentów, nie robiąc w zasadzie nic, popadła wreszcie w niełaskę. Nowy szef Dwójki, Krzysztof Nowak, nie zamierza dłużej płacić 30 tysięcy miesięcznie "gwiazdorskiej pensji" ulubienicy poprzedniego szefa. Zdecydował, że nie przedłuży Richardson kontraktu, który sprezentował jej poprzedni dyrektor Wojciech Pawlak.

Co zrobiła Richardson? W te pędy poleciała do Faktu, żeby się poskarżyć:

Spotkanie z panem Krzysztofem nie było miłe - żali się. Pan dyrektor uważa, że nadaję się do prowadzenia wielkich imprez, a nie autorskich programów w telewizji. Smutno jest usłyszeć coś takiego po 15 latach pracy. Pan Nowak stwierdził też, że nic nie wniosłam do programu "Europa da się lubić". Sukces tłumaczy tym, że był to program na licencji. Rozumiem, że nie przewidziano dla mnie miejsca ani na koncercie, ani w jesiennej ramówce.

bDJnUQLH

Zdaję sobie sprawę z tego, że mamy z dyrektorem TVP 2 odmienną ocenę moich kompetencji zawodowych i dopóki on rządzi, dopóty nie będę miała swojego programu. On sam zresztą mi to zakomunikował podczas naszego spotkania. Kontrakt nie zostanie przedłużony. Jestem osobą wolną. To i owo potrafię. Mam ukończone dwa fakultety na studiach, znam trzy języki obce, więc sądzę, że jakoś sobie poradzę - reklamuje się ewentualnym przyszłym pracodawcom. Dalej dramatyzuje z wyrzutem: Jeśli jednak nie będzie mnie stać na chleb, otworzę warzywniak i zacznę sprzedawać pietruszkę.

Szczerze? Nie zaszkodziłoby to jej. Ani nam.

Czy ta kobieta naprawdę nie potrafi przeżyć czegokolwiek w samotności i bez udziału tabloidów?

bDJnUQMi
KOMENTARZE
(522)
gość
12 lat temu
no dobrze jej tak o w sopocie to dopiero dala popis
gość
12 lat temu
No najwyższy czas iśc do tego warzywniaka choć watpię czy chciałby ktoś u Niej kupować - jest taka zimna, wyrachowana, nieszczera w tym co robi i co mowi.
gość
12 lat temu
nareszcie :) redakcja Zwierciadła jej też się pozbyła taka bezpłciowa meska a jej mąż taki żeński takie jopki brytyjskie
bDJnUQMj
gość
12 lat temu
aA TO NAPRAWDĘ S**A JEST RED. NACZ. ZWIERCIADŁA BYŁA-STAMTĄD TEŻ WYLECIAŁA MANIA WIELKOŚCI I SZYLD NA PYSKU
pabcio
12 lat temu
jest zalosna.. niech sie lepiej wezmie za ta pietruszke od razu:)
gość
12 lat temu
otwórz warzywniak - fajnie na tym wyjdziesz
gość
12 lat temu
niech spróbuje sprzedawać pietruszke zobaczy że to nie takie łatwe.
gość
12 lat temu
dzieki Bogu mialam juz dosc jej sztucznego usmiechu i falszywego w tancu z gwiazdami sztuczna jest
gość
12 lat temu
Popieram Nowaka !Dobrze zrobil !
gość
12 lat temu
taka tam slodka minka do zlej gry,dlaczego uwazam ze pan dyrektor ma racje za nic nikomu nikt nieplaci a ze sie tak utarlo to i myslala ze i dalej bedzie tak leciec a tu ziach,niech sobie machnie z jakims bogatym dziecko to dostanie niezle alimenty i tak sie bedzie dalej slizgac i nikt jej ich niezabierze
anna-lucy
12 lat temu
Kiedy czytam te komentarze przypomina mi się powiedzonko- ,,nic tak nie boli Polaka jak cudzy sukces, nic tak nie cieszy jak cudza porażka". Ludzie opamiętajcie się! Programy pani Moniki w bardzo fajnej formie przybliżały i pokazywały nam naszych sąsiadów, obalały sterotypy myślenia i oceniania poszczególnych europejczyków, uczyły Nas-Polaków jak pozbyć się zaściankowości i włączyć się w rodzinę europejczyków. Ludzie- uruchomcie własne szare komórki, nie powtarzajcie za innymi głupich kometarzy.
gość
12 lat temu
większość żyje za 1200
gość
12 lat temu
nie martw się kobieto
bDJnUQMb
gość
12 lat temu
Ma plaskaty ryj
...
Następna strona
bDJnUQMD