Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Kożuchowskiej stracił połowę pensji!

281
Podziel się

Teraz będzie już naprawdę na jej utrzymaniu.

Mąż Kożuchowskiej stracił połowę pensji!
bCYuafJx

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej jako reporter Panoramy zarabiał dotąd około 7 tysięcy złotych miesięcznie. Niestety, w wyniku cięć budżetowych stracił właśnie połowę pensji.

Od ponad miesiąca Bartek musi się przyzwyczaić do nowego mniejszego o 50 procent wynagrodzenia - pisze tygodnik Gwiazdy. Ale nie musi się obawiać, że nie będzie mu wystarczało do pierwszego. Jest przecież mężem jednej z najlepiej zarabiających aktorek w Polsce, która tylko za jeden odcinek "M jak miłość" inkasuje około 8 tysięcy złotych .

Jednak, jakby nie patrzeć, to niezbyt komfortowa sytuacja. I świetny przykład absurdu, na jakim opiera się show-biznes. Skoro aktor z telenoweli w ciągu jednego dnia zarabia wielokrotność miesięcznej pensji normalnie pracującego w telewizji człowieka, to trudno nie zadać sobie pytania - właściwie za co?

bCYuafJz

Prawda jest taka, że wszyscy szeregowi pracownicy telewizji, którzy zarabiają bardzo mało, albo wręcz dopłacają do pracy (np. stażyści w TVN-ie) składają się na kosmiczne gaże pracujących w tych samych firmach gwiazd. Dziwne, że nikt jeszcze głośno się temu nie sprzeciwił. Młodzi stażyści składający się na kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznej pensji Kini Rusin... To przecież aż bulwersujące.

bCYuafKa
KOMENTARZE
(281)
gość
11 lat temu
ciacho :D napewno chetnie go utrzymuje :D
gość
11 lat temu
NIECH MI DADZA TYLE CO JEMU PO ODCIECIU CZYLI 3500 A BEDE ZYLA ZA TA KASE Z MEZEM I CORKA DOSC DOBRZE I JESZCZE ODLOZE KASY I JAK MU WRAZIE ZABRAKNIE TO MU POZYCZE.......
gość
11 lat temu
w d***e z nim,
bCYuafKb
gość
11 lat temu
on ma okropnie głęboko osadzone oczy.oby dzieci były podobne do gosi
gość
11 lat temu
pierwszy raz pierwsza!! jupii i tak maja ful hajsu jakos mi ich nie szkoda
Najnowsze komentarze (281)
KRYLA
11 lat temu
Idiotyczne i głupie sytuacje...
gość
11 lat temu
Mam 4o lat pracy 59 lat życia 12oozł brutto miesięcznie.Zyje.
gość
11 lat temu
Właściwie za co tyle pieniędzy potem dziwimy się zze wszystko upada. Bo zabardzo to wszystko jest rozbuchane.
gość
11 lat temu
Też tak uważam.Za co im płaca taką kasę.Lekarze,inżynierowie nie zarabiają tyle za cały m-c , co taki aktor czy ktoś ze znanym nazwiskiem za 1 odcinek.To naprawdę skandal te ich zarobki.Rusin.Durczok,czy inni - to prawdziwy skandal te ich zarobki.
gość
11 lat temu
JA SIE SPRZECIWIAM!
gość
11 lat temu
haha pierwsza!
gość
11 lat temu
Szczera prawda. Starzyści muszą nawet wykonywać służbowe telefony z prywatnego numery! To już chyba jest poniżające dla TVN'u. Ale wierchuszki to wcale nie rusza, aby tylko mieli swoją kasę. Płacą według uznania, a nie za pracę!
gość
11 lat temu
żal...
bCYuafJT
gość
11 lat temu
ta kinia to dopiero musi ciala dawac
gość
11 lat temu
straszne! normalnie straszne! jak on przezyja za 3,5 tys miesięcznie! a waciki?
gość
11 lat temu
Małgosia i Bartek jesteście WIELCY.Bartek życzę powodzenia .Jak może świetny uczciwy irzetelny dziennikarz ,który zawsze jest wzorowo i profesjonalnie przygotowany tak mało zarabia ,a pseudo gwiazdy typu Rusin ,popek itym podobne zarabiają krocie za co
gość
11 lat temu
czysty idiotyzm placenie cieniasom takie pieniadze wina ludzi ktorzy sie na to zgadzaja
gość
11 lat temu
kibicuje tej parze od początku.Wierze że niebawem znajdzie pan Bartek pracę za godziwe pieniądze Panorame a wcześniej Puls oglądałam ze względu na pana jest pan rzetelnym i bardzo miłym dziennikarzem.Telewizja jest dla pana.Pan jest gwiazdą!!!
gość
11 lat temu
no i jak tu przeżyć za 1.300 zł miesięcnie
...
Następna strona
bCYuafKv