Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Eminema: "NIE STAJE MU!"

791
Podziel się

"Natura nie obdarzyła go zbyt hojnie. Jeśli planujesz uprawiać z nim seks, lepiej zaopatrz się w niebieską pigułkę. Inaczej nic z tego nie wyjdzie."

Żona Eminema: "NIE STAJE MU!"
bDeWUqfF

Krótkie, bo dwuletnie małżeństwo Eminema z Kim Mathers przez długi okres było dla rapera źródłem inspiracji. Próżno jednak szukać w tekstach Marshalla Mathersa miłosnym wyznań. Wręcz przeciwnie. Żona była adresatką najgorszych epitetów. W jednej piosence "podmiot liryczny" nawet ją uśmiercił. Na koncertach podczas wykonywania piosenki "Kim" Eminem miał zwyczaj demonstrować na dmuchanej lalce, w jaki sposób najchętniej udusiłby swoją żonę. Co ona sama przypłaciła załamaniem nerwowym i próbą samobójczą...

Od tego czasu para kilkakrotnie schodziła się i rozstawała, zawsze z coraz większym hukiem, przy okazji obrzucając się błotem w mediach. W końcu jednak ich drogi rozeszły się na dobre.

Kim musi nadal czuć uraz za swój niezamierzony wkład w twórczość słynnego rapera, gdyż nie przepuszcza żadnej okazji, aby mu się odwdzięczyć. W ostatnim wywiadzie dla stacji radiowej WKQI definitywnie zaprzeczyła, jakoby ponownie miała zejść się z byłym mężem:

bDeWUqfH

Nie mogę go znieść - wyznała. Z każdym dniem staje się bardziej ohydny. Na sam jego widok czy dźwięk jego imienia zbiera mi się na wymioty. Nie czuję już do niego kompletnie nic .

Postanowiła wypowiedzieć się na temat jego problemów z erekcją: Natura nie obdarzyła go zbyt hojnie - opisuje. Poza tym jeśli planujesz uprawiać z nim seks, lepiej zaopatrz się w niebieską pigułkę. Inaczej nic z tego nie wyjdzie.

Jak to dobrze, że poprzestali na jednym dziecku, 13-letniej Hailie Jade.

bDeWUqfN
bDeWUqgi
KOMENTARZE
(791)
gość
11 lat temu
No nie dziwne, że mu przy niej nie staje.
gość
11 lat temu
Prostacka złośliwość.
gość
11 lat temu
Jak ma mu stnąć jak ona taka brzydka ...
bDeWUqgj
gość
11 lat temu
no to chyba tez od niej troche zalezy czy mu staje czy nie...
gość
11 lat temu
odwalić się proszę od Eminema!
Najnowsze komentarze (791)
Love&Hate
9 miesięcy temu
Nie da się Eminema obronić, a ona się rzuca, bo jej życie złamał. Tyle widzę.
Love&Hate
9 miesięcy temu
Eminem to człowiek o podwójnych standardach, na to wychodzi. Sam może, komuś nie da, i na litość boską, nic go nie tłumaczy, jeśli prowadzi kogoś na sznur, to bardzo źle to o nim świadczy jako człowieku. Nie obroni się już twórczością. Doprowadza kogoś do załamania nerwowego i próby samobójczej i jeszcze ktoś go broni?! Nieprawdopodobne... Zapomnijcie o nazwisku EMINEM, oceńcie sam czyn!!!
Love&Hate
9 miesięcy temu
Eminem powinien się w końcu ogarnąć, niezrównoważony skoro takie teksty pisze. Z problemami psychicznymi idzie się do psychoterapeuty lub psychiatry, a nie doprowadza matkę własnego dziecka do załamania nerwowego. Z tego co mówiło się w mediach pierwszy zdradził, więc ciężko zrozumieć, że komuś może mieć aż tak za złe. Czy to nie hipokryzja? Raczej. Koszmar mieć takiego mężusia, żonka broni się tylko tym załamaniem nerwowym.
gość
3 lata temu
nie ma co się dziwić, ale z drugiej strony jak pojawią się u niego takie problemy to niech sięgnie po Maxigrę Go. Moim zdaniem to najlepszy lek na takie męskie problemy.
gość
7 lat temu
nie dziwne że mu przy niej nie staje . przecież on może mieć każdą a męczył się z takim czymś..
gość
8 lat temu
Nie dziwne,przy takim ryju.
gość
9 lat temu
Może to jej wina , że mu nie staje jak taka brzydka jest ;D
gość
9 lat temu
Może to jej wina , że mu nie staje , jak taka brzydka jest ;D
bDeWUqgb
9 lat temu
Ona jest chora psychicznie nawet pisało że biła go krzesłem a on jej nie oddał ... żal mi jej
gość
9 lat temu
S****a kasy nie ma to go obraża żeby zarobić.Zwykła k***a puszcza sie za kase ale nikt z jej usług nie korzysta.Ona k***a z******a za topiękna Co za d****a.
gość
9 lat temu
pewnie sama nie ma się czym pochwalić ;d
gość
9 lat temu
MACie racje nie dziwimy się że mu nie staje. Skoro ma taką żone haha XD nikomu by nie staneło hehe ;P żal mi Kobiety.! Jak bym miała takiego męża to mmm. :D
gość00
10 lat temu
Właśnie, dla Hailie powinni przestać.Serio nie dziwie sie mu, ta kukła to nic fajnego.Fuuuj! Hailie z urody to poszła w niego bo jakby miała pójść w nią to by musiała chodzić z workiem od ziemniaków na głowie.Czemu akurat ona musiała być jego żoną, nie ma innych lepszych lasek na świecie?!
haaa
10 lat temu
w sumie nie dziwie mu sie ;D , za Ojczyzne bym jej nie wzięła jak bym była chłopakiem ;d . Eminem FOREVER ;D
...
Następna strona
bDeWUqgD