Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małaszyński padł ofiarą hakera!

164
Podziel się

Podszywając się pod niego porozsyłał po jego znajonych i współpracownikach rózne obraźliwe listy."

Małaszyński padł ofiarą hakera!
bDfCVZOZ

Paweł Małaszyński z komputera korzysta często i chętnie, podobno jest nawet w pewnym sensie nałogowcem. Wygląda na to, że wkrótce będzie musiał wprowadzić ostrzejsze zabezpieczenia. Jak donosi Na żywo, na aktora uwziął się pewien haker:

Nie dość, że złamał hasło do konta e-mailowego aktora i skasował mu wszystkie wiadomości, to na dodatek podszywając się pod niego porozsyłał po jego znajonych i współpracownikach rózne obraźliwe listy.

Małaszyński oczywiście zgłosił sprawę na policję. Obecnie trwa śledztwo w tej sprawie, a aktor na własną rękę próbuje odkręcić niezręczną sytuację, w której się znalazł. Jeżeli więc dostaliście od Małaszyńskiego jakieś wulgarne maile, nie martwcie się - to nie on.

bDfCVZPb
bDfCVZPC
KOMENTARZE
(164)
gość
11 lat temu
fajny jest i wbrew pozorom bardzo niesmiały
Myst
11 lat temu
Jeszcze raz - bo może ktoś nie zrozumiał: Skąd pewność, że osoba która się włamała na czyjś komputer była akurat hakerem ? to, że ktoś potrafi to zrobić nie czyni go od razu hackerem, to że ktoś to robi nie oznacza, że jest hakerem Włamywacz komputerowy to nie haker !!! To, że kogoś złapią i go posadzą za włamanie się do sieci - nie oznacza, że to był haker !!! Haker to absolutny TOP w zakresie znajomości sieci, zabezpieczeń itp. - ale to, że ktoś jest mega specjalistą w tym zakresie nie oznacza że od razu że się włamuje !!! Jest taki kongres hackerów w USA - zwie się defcon - od wielu lat zjeżdżają się tam świetni hakerzy, ale jakoś nikt ich nie aresztuje Profesor Hołyński, jeden z twórców grafiki 3D na komputerach, osoba która w latach 70 kiedy ludzie sie podniecali że komputer wielkości pokoju potrafi dodać 2 cyfry, to on wykładał rafikę 3D na MIT, zmienił też podejście w tym biznesie - w SG z maszynowego na programowy on w swojej książce jak i wielu wypowiedział nie krył, że jest hackerem /bo był/ - ale jakoś nikt nie próbował go aresztować za włamania... Na świecie co dziennie miliony gówniarzy próbuje sie gdzieś włamać bo uważa się za hackerów, tymczasem armia hackerów cały czas pracuje nad tym by uczynić sieć bezpieczną Ale panowie dziennikarze potrzebowali news'a, więc mamy hackera = czyli tego złego, oraz specjalistę od IT = tego dobrego /zapominając o fakcie, że w każdej firmie stanowisko specjalisty to jedno z najniższych - ot po prostu ktoś kto się zajmuje tylko jedną rzeczą i na tym kończy się jej wiedza.../ A do tego Pana nie włamał się hacker, a włamywacz !!!
Zbyszek
11 lat temu
Mysty masz 100 % racji
bDfCVZPD
gość
11 lat temu
CUDOWNY :D aż mi wilgotno się obi na jego widok :D
gość
11 lat temu
brawo dla tego hakera ;]
Najnowsze komentarze (164)
gość
11 lat temu
kwestia gustu mi on odpowiada i jego styl bycia i zachowanie
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
MAŁASZYŃSKI
gość
11 lat temu
też go lubie:) swoją drogą ciekawe co miał na celu ten haker:p
gość
11 lat temu
to najlepszy polski aktor
gość
11 lat temu
pudelku a czemu tak mało jego zdjęć?? :(
gość
11 lat temu
Acha ,acha da da da !!!
gość
11 lat temu
Cudny aktor.Czekam na nowy film.
bDfCVZPv
gość
11 lat temu
To tak gwoli przypomnienia,zyje,jestem!!!
gość
11 lat temu
Do Kupy Wojewódzkiego też?
gość
11 lat temu
śliczny jest i bardzo sympatyczny xDD ;*****
gość
11 lat temu
do teatru zapewne również nie zaglądasz młotku, a tak się fatalnie dla ciebie składa, że Małaszyński częściej grywa w teatrze niż na ekranie.
gość
11 lat temu
jeszcze dodam, że go lubię ;]
gość
11 lat temu
haha taa ja dostałam haha ;d
...
Następna strona
bDfCVZPX