Trwa ładowanie...
Przejdź na

Podzielą się kasą! Sprzedają dom

339
Podziel się

Górniak i Krupa chcą się rozwieść natychmiast. Najlepiej już na pierwszej rozprawie.

Podzielą się kasą! Sprzedają dom
bDfgWNSJ

Podobno Edyta Górniak i Dariusz Krupa są zgodni co do jednego - chcą zakończyć swój związek jak najszybciej. Najlepiej już na pierwszej rozprawie. Obydwoje uznali, że rozwiodą się bez orzekania o winie którejkolwiek ze stron - twierdzi osoba z kręgu znajomych pary. Więc skończy się tylko na jednej rozprawie.

Oczywiście o ile żadne z nich nie zmieni zdania. Na razie są zdecydowani pójść do sądu z gotowymi już ustaleniami dotyczącymi opieki nad ich synem i podziału kilkumilionowego majątku. Super Express twierdzi, że warta około 3 miliony złotych willa w Milanówku, w której Krupa zbudował Edzi "złotą klatkę" zostanie prawdopodobnie sprzedana, a małżonkowie podzielą się pieniędzmi.

Można także zakładać, że Krupa zatrzyma lexusa ls 460, bo Edyta nie będzie nim jeździć, gdyż nie ma nawet prawa jazdy. Pozostała jeszcze do rozwiązania ścisła współpraca zawodowa pomiędzy piosenkarką i mężem, który pełnił rolę jej menedżera. Prawnicy już nad tym pracują.

bDfgWNSL

Chodzi o to, aby Krupa przestał być prawnie i formalnie osobą, która dogląda jej interesów - mówi informator tabloidu. Krupa nie jest chyba przeciwny, bo obydwoje chcą, aby cała rozprawa przebiegła cicho i bezboleśnie. Oni po prostu mają dosyć zawieszenia w próżni i szumu medialnego, który wokół się nich dzieje. Wiedzą, że najbardziej na tym wszystkim może ucierpieć dziecko.

Podobno najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem tej kwestii jest zobowiązanie Krupy, że będzie płacił alimenty w zamian za nieograniczony kontakt z synem. Tak czy inaczej, na pewno źle na tym nie wyjdzie. Skończy to małżeństwo dużo bogatszy niż zaczynał, czego nie można powiedzieć o Edycie.

Edyta z Darkiem chcą rozwodu jak najszybciej - mówi znajomy pary. Lada dzień ma byc złożony pozew rozwodowy i rozprawa odbędzie się już niebawem. To pewne.

bDfgWNTm
KOMENTARZE
(339)
gość
11 lat temu
Ja widzę,że on jest zdolny jej wszystko wybaczyć i zapomnieć.
gość
11 lat temu
Kocham ja ! Polska to poje by!
jeremiasz
11 lat temu
śliczna jest. najpiekniejsza Polka
bDfgWNTn
gość
11 lat temu
Pusta Lala i tyle , a tyle bylo łez szczęscia na ąlubie ale Edzia lubi często płakac
gość
11 lat temu
sztuczne krówsko
Najnowsze komentarze (339)
gość
11 lat temu
Trafila na brzydala z wysokim czolem i glowe jak jak garnek.Uczucia minely i tyle.
gość
11 lat temu
dokladnie on byl dla niej za dobry... a ze to g****a i*****a to niestety nie zdolala ujrzec jakiego faceta ma u swojego boku...
kellunia1984
11 lat temu
Edyta dołem!
gość
11 lat temu
Z niej to wielkie g.... wkrOtce spłynie i dobrze.Dość idiotek.
gość
11 lat temu
"Oni po prostu mają dosyć zawieszenia w próżni i szumu medialnego, który wokół się nich dzieje. Wiedzą, że najbardziej na tym wszystkim może ucierpieć dziecko" niezła kpina :P Może Darek ma dość, ale Edzia jest raczej w swoim żywiole :P
gość
11 lat temu
Becia szybko kase rozfika i przyjdzie do exa na kolanach.
gość
11 lat temu
Teraz odżyje i sie trochę odżywi.Aż mi go żal taki mizerny..
gość
11 lat temu
Pożyjemy zobaczymy kto dla kogo był podporą.Smutne i żałosne słowa przysięgi tak zlekceważyć.Tylko dlatego ze do jednej z tych osób los się uśmiechnął....
bDfgWNTf
gość
11 lat temu
nogi opalone a co z resztą ciała???
gość
11 lat temu
co znaczy ten gest Krupy lewą dłonią na drugim zdjęciu ?
gość
11 lat temu
ona jest przesliczna, po komentarzach widac ze ludzie jej za to nienawidza, wyszla zjawiskowo pieknie, wrecz nienaturalnie, jak laleczka, cudo!
gość
11 lat temu
Ma piękny głos,a to że nie układa im się w życiu ich sprawa!!! I tylko ICH!!!!
gość
11 lat temu
żałosna pojebka
gość
11 lat temu
Kupa Wojewódzki powinien dostac swoją dolę...
...
Następna strona
bDfgWNTH