Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joe Jonas ma... POLSKI MEDAL?! (FOTO)

679
Podziel się

Medal Za Udział w Wojnie Obronnej 1939 - bardzo na czasie...

Joe Jonas ma... POLSKI MEDAL?! (FOTO)
bDfgvDXF

Przyznamy się od razu, że my też nie do końca rozumiemy, o co w tym chodzi. Fakty są takie: nasz czytelnik podesłał nam plakat Jonas Brohters, który ukazał się w jednym z ostatnich numerów hiszpańskiej edycji kultowego magazynu Bravo. Na zdjęciu widać, że Joe Jonas został ozdobiony czymś, co wygląda jak... polski medal.

Medal Za Udział w Wojnie Obronnej 1939 ustanowiono w 1981 roku. Trudno określić, w jaki sposób znalazł się w posiadaniu amerykańskiej gwiazdki. To jednak dość ciekawe, szczególnie, że zbiegło się z obchodami 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Przyjrzyjcie się tym zdjęciom - zgadza się praktycznie wszystko, oprócz koloru medalu. O co tu chodzi?

bDfgvDXH
bDfgvDYi
KOMENTARZE
(679)
gość
11 lat temu
Ja wam powiem o co chodzi...Poprostu kupil u chinola sobie (wiecie ze chinczycy to wszystko maja) i sobie zalozyl! ;)
Dorota CHICAG...
11 lat temu
Polska staje sie trendy w swiecie
Biołaśna
11 lat temu
Bravo pewnie użyło photoshopa żeby powstał skandal? Lub nie tylko Polska miała taki medal.
bDfgvDYj
gość
11 lat temu
Czy to oznacza, że on brał udział w wojnie '39 roku? Bo chyba za to go przyznają? A skoro to replika to jestem ciekawa, co ma ona symbolizować? Bo nie wierzę, że on w ogóle słyszał o walce Polaków we wrześniu '39 roku.
gość
11 lat temu
ku rwa ale ludzie pracujacy w pudlu sa tępi
Najnowsze komentarze (679)
gość
10 lat temu
Jeżeli kupił to nie uczestniczył w lekcjach historii ! Bo na pewno by nie założył , gdyż wiedział by że ten medal powinien należeć tylko do ludzi którzy przelewali krew na polskich ziemiach i nie tylko dla polaków .Chyba chłopak ma trochę rozumu i wie ile ten znak rozpoznawczy tych ludzi dla polaków znaczy . A na pewno tego ani nie dostał jak Polacy ani nie odziedziczył po dziadku czy po kimś innym w rodzinie . Jak kupił to jest żałosny ,bo takich rzeczy nie powinno się traktować jako dodatku do garderoby . Koleś nie ma szacunku dla Polski,naszych wspomnień, wylanej krwi i dla samego siebie . A fotomontaż mało prawdopodobne chyba że Hiszpanom odbiło albo jakiś d***l wpadł na ten pomysł a inni i****i się na to zgodzili . Porostu nie mam do tego słów , ludzie trochę szacunku dla przeszłości i innych narodów .
jONASOWA
10 lat temu
Ach mój Joseph marzy o Polsce
gość
10 lat temu
kocham cię
gość
10 lat temu
hot
I LOVE JOE JO...
10 lat temu
TO WY JESTEŚCIE TĘPI!!! wYSTARCZY SOBIE POCZYTAĆ TROCHĘ O NIM. MNIE TO ZAINTERESOWAŁO, WIĘC WPISAŁAM W GOOGLE ,,JOE JONAS'' I WYSKOCZYŁO. ON MA POCHODZENIE WŁOSKIE, HISZPAŃSKIE, INDYJSKIE I NIEMIECKIE. POGRZEBAŁAM DALEJ I WYSZŁO, ŻE TATA JEGO MAMY BYŁ NIEMCEM. WIDOCZNIE TYM DOBRYM I STĄD NA SZYJI NASZEGO KOCHANEGO JOE JONASA WZIĄŁ SIĘ MEDAL ZA OBRONĘ POLSKI PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ. BYĆ MOŻE JEGO DZIADEK WALCZYŁ W CZASIE OBRONY POLSKI? NO CÓŻ... ZDARZALI SIĘ DOBRZY NIEMCY...
Miki xD
11 lat temu
uuuuu yeah, u żadnego chiniola, Polska jest zwyczajnie Z*******A !!!! :D
gość
11 lat temu
I Love you JOE :***
gość
11 lat temu
no moze od dziadka dostal, bo jego dziadek bronil polske??
bDfgvDYb
brokemountain
11 lat temu
ahh ;kocha polske ahhajajaa
00
11 lat temu
oddaj ten medal do polskiego muzeum
nick jonas
11 lat temu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) jonas braders nick & love mi faforite singel is sos weronika!!!! 5 !!konsekts
gość
11 lat temu
joe jesteś piękny
gość
11 lat temu
ludzie.. robicie z tego jakąś wielką aferę, a medalik można sobie kupić wszędzie. a może mieli jakąś rodzinę daleką w polsce ?taką za czasów wojny i to im pozoztało np. po dziadkach ?
gość
11 lat temu
mój wójek ma taki
...
Następna strona
bDfgvDYD