Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie wojna o dziecko!

350
Podziel się

"Chłopczyk bardzo przeżywa tę sytuację. Raz jest z mamą, raz z tatą."

Będzie wojna o dziecko!
bDISKNGt

Wprawdzie zarówno Dariusz Krupa jak i agentka Edyty Górniak zgodnie zapewniają, że zależy im na kulturalnym i cywilizowanym rozwodzie, ale czuć, że emocje aż kipią. Punktem spornym jest oczywiście stopień zaangażowania w tę sprawę 5-letniego synka pary.

Darek strasznie martwi się o Allanka - przyznaje Super Expressowi znajomy muzyka. Chłopczyk bardzo przeżywa tę sytuację. Raz jest z mamą, raz z tatą. A to nie jest dla niego dobre.

Krupę niepokoi także to, że Edzia używa syna jako maskotki. Nie tylko zabiera go ze sobą w miejsca, gdzie kręcą się fotoreporterzy, ale nawet sama go im wystawia, tak jak podczas sesji dla magazynu Viva.

bDISKNGv

Ważne jest dobro małoletniego - podkreśla były sędzia okręgowy i przyjaciel domu Piotr Ostrach. Biegli z zakresu psychologii zbadają więź Allanka z rodzicami i ocenią, przy kim powinien zostać. Gdybym w tym temacie doradzał Darkowi to sugerowałbym jak najszybsze wniesienie pozwu z wnioskiem o orzeczenie winy pozwanej. Uwielbiam obu małżonków, ale wiem, że dla dobra Allana lepiej by było gdyby jak najwięcej czasu spędzał w Darkiem.

Jeżeli takie słowa wypowiada przyjaciel rodziny, coś to chyba znaczy...

bDISKNGW
KOMENTARZE
(350)
gość
9 lat temu
A nie masz przypadkiem całego tekstu tej piosenki? Pamiętam małe fragmenty z dzieciństwa, ale teraz tego już chyba nikt nie śpiewa, nigdzie nie mogę zdobyć tego tekstu. Jakby co to z góry piękne dzięki.
gość
11 lat temu
Gdyby byla zwyklą kurą domową to nie śpiewałaby tak uczuciowo. I nie mielibyśmy gwiazdy. Pięknie śpiewa ale musi sie to skądś brać. Szkoda że się rozstali.
gość
11 lat temu
to małżeństwo było fikcją. edyta potrzebowała pomocy i wsparcia,świat jej się walił.czy ona rzeczywiście mogła zakochać się w kimś takim, ludzie
bDISKNGX
gość
11 lat temu
ONA JEST PSYCHICZNA !!!!
gość
11 lat temu
Jestes ladna ,ladnie spiewasz ale twoje morale.Darek uciekaj od tej ladacznicy!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
wojna,czy wiesz i****o co to jest wojna.
gość
11 lat temu
Oj Edzia , czy naprawde Ci tak zle w tym zwiazku z Darkiem , ja mysle ,ze Ci w glowie sie przekreca z nadmiaru kasiory. Pomysl o dziecku najlepiej wiesz ze dzieci chca miec obydwoje rodzicow.
gość
11 lat temu
ale prawdziwa nie smotruh
gość
11 lat temu
cyganka prawde ci powie
gość
11 lat temu
a coz to za sensacyjny temat mowiacy o tym,ze dziecko przezywa roztsanie rozdzicow,codziennie setki par sie rozchodzi i ich dzieci przezywaja dokladnie to samo co slynny alanek,no rewelacja,naprawde
gość
11 lat temu
.....jakie to jest wszystko chore!!! Najpierw wielka miłość niby na całe życie, a teraz co? Nie mogę uwierzyć w cała tą sytuację. Ale takie juz chyba są te związki w showbiznesie - liczy sie kasa
gość
11 lat temu
POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Zwróćcie uwagę,że nieliczne pozytywne dla Edyty komentarze sa najdłuzsze.Czytajac je mam wrazenie,że pisze je ciagle ta sama osoba.Kto tak zaciekle wpaja nam ze Edyta jest niewinna, taka wrazliwa -ona sama?, czy jej nowy narzeczony, dla którego porzuciła męża i dziecko????
bDISKNGP
gość
11 lat temu
Żaden normalny są nie da wariatce dziecka (z naszymi bywa różnie więc pewnie będzie inaczej). Ona zdolna ale freak tak jak Michael J i pewnie skończy w wariatkowie bo se dziewczyna nie radzi ze swoim ,,darem o Stwórcy "
...
Następna strona
bDISKNHr