Rubik ma żal do rodziców, że go upaśli!

"Byłem nieszczęśliwy."

Obraz

Piotr Rubik uważa, że za kłopoty z wagą, jakie towarzyszyły mu przez większość życia, winę ponoszą jego rodzice. Postanowił podzielić się swoim bólem z... tygodnikiem Na żywo.

Najważniejsza była szkoła muzyczna. Rodzice nie chcieli narażać mnie na kontuzje - wspomina Rubik. Zrobiłem się pulchny. Byłem nieszczęśliwy.

Piotr obiecuje czytelnikom, że oszczędzi swojej córeczce traumy, którą sam przeżył w dzieciństwie:

Nie chcę, żeby kiedyś miała do mnie pretensje - wyznaje.

Z tym może być trudno. W wypadku jego córki powiedzenie "twoja stara klaszcze u Rubika" nabiera całkiem nowego wydźwięku...

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja My Photo
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą