Rubik buduje dom

Sąsiedzi złożyli się na rabat dla niego... Pół miliona.

Obraz

Rozpoczęła się budowa nowego domu Piotra i Agatki. Rubik osobiście wmurował kamień węgielny. Już kilka miesięcy temu podjął decyzję o kupnie dużego domu na strzeżonym osiedlu *w podwarszawskim Wilanowie. Rozpoczęcie inwestycji, w którą Rubikowie *zaangażowali się w lutymtrochę przesunęło się w czasie, prawdopodobnie ze względu na kryzys, jednak deweloper podjął już decyzję o rozpoczęciu prac.

Rubik jest nie tylko jego klientem, ale także "twarzą" nowego osiedla. Dlatego osobiście uczestniczył w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod fundamenty nowej inwestycji. Trochę sobie ubrudził ręce, ale było warto. Dzięki znanej twarzy, dostał upust co najmniej pół miliona złotych. Za prawie 400-metrowy dom zapłaci więc nie 4 miliony, ale "tylko" 3,5.

Ponieważ na rynku nie ma nic za darmo, każdy z sąsiadów Rubika złoży się na ten jego rabat. Dobrze by Wam się mieszkało z taką świadomością? :)

Obraz
© Agencja My Photo
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą