Ibisz płaci 13 tysięcy miesięcznie!

413
Podziel się

Alimentów.

Ibisz płaci 13 tysięcy miesięcznie!

Tyle wynoszą alimenty jakie Krzysztof Ibisz płaci na swoich dwóch synów, których spłodził z dwiema różnymi Annami.

Co miesiąc przelewa swoim byłym żonom w sumie 13 tysięcy alimentów - zdradza Super Expressowi znajomy prezentera.

Właściwie nie wiadomo, dlaczego. Czyżby Ibisz chciał się pochwalić za pomocą "znajomego", że nie miga się od obowiązków...? Czy może dać do zrozumienia Ninie Terentiew, że należy mu się podwyżka...? Ostatnio metoda komunikowania się z pracodawcami za pośrednictwem tabloidów okazała się bardzo opłacalna.

Krzysiek to naprawdę cudowny tata - chwali Ibisza kolega. Bardzo kocha swoje dzieci. Nigdy nie skarżył się na wysokość alimentów.

Podobno drugie tyle wydaje na prezenty dla dzieci i wspólne spędzanie czasu. Starszego syna zabiera także na wakacje. Zawsze dokładnie wiadomo, gdzie byli, bo zaraz po powrocie pędzi do tabloidu sprzedać temat.

Wzruszony Super Express twierdzi, że Ibisz płaci najwyższe alimenty w show biznesie. Z tym się nie zgodzimy. O ile dobrze pamiętamy, Tomasz Lis na swoje dwie córki płaci Kindze Rusin 20 tysięcy.

KOMENTARZE
(413)
gość
10 lat temu
Chcialabym być jego bylą żoną.
gość
10 lat temu
za tyle to pol roku mozna przezyc...
gość
10 lat temu
zrobił to niech płaci...
gość
10 lat temu
przy jego dochodach nalo
gość
10 lat temu
chu,jasz
Najnowsze komentarze (413)
gość
6 lat temu
)
gość
10 lat temu
Totalny gejek.Nie dziwie się że żony go się nie trzymają!!!
gośćLEPPER SE...
10 lat temu
Krzysiu buśkę masz jak koza d--ę
gość
10 lat temu
Kiedy wreszcie w Polsce będzie sprawiedliwie,jedni pracują za grosze,drudzy mają tysiące ot tak.
gość
10 lat temu
ZADNE WYKSZTALCENIE NIE DAJE GWARANCJI WYSOKICH DOCHODOW ANI ZYCIA NA POZIOMIE. TRZEBA JESZCZE UMIEC SIE SPRZEDAC.
gość
10 lat temu
To trzeba było sie kształcić a nie narzekać
gość
10 lat temu
Na marginesie: kwota 13000zl jest kwota, ktora Ibisz zobowiazal sie placic na dwoje dzieci, nie na jedno, wobec tego na jedno dziecko przypada 6500zl.
Blitz
10 lat temu
Rozumiem to i nie twierdze, że ma płacić 50%, a 50% drugi z rodziców, bo oczywiście to, że drugi rodzic zajmuję się wychowaniem dziecka nie pozostaje bez znaczenia. Problem w tym, że w tym przypadku osoba, na której ciąży świadczenie alimentacyjne płaci jakieś 1000% rzeczywistych kosztów utrzymania tego dziecka, z którego to matka nie pracując może spokojnie utrzymać siebie, je i jeszcze 8 obcych dzieci. A dlaczego? Tylko i wyłącznie dlatego, że dużo zarabia. Odnośnie zaś wcześniejszego wpisu, to do sprawy podchodzę bez żadnych uprzedzeń - po prostu wydaje mi się, że te alimenty są zdecydowanie za wysokie. Może ktoś z was jest rodzicem albo pamięta ile na ciebie wydawali twoi rodzice? 13,000 zł? 20,000 zł miesięcznie? Rozumiem, że dziecko Ibisza wiedzie trochę inne życie od naszego ale na Boga niech mi ktoś napiszę na co może potrzebować aż 13,000 zł miesięcznie? Przypominam, że alimenty mają zapewnić dziecku możliwość kształcenia się, rozwijanie swoich talentów i spokojne życie. Wiekszość ludzi w tym kraju za takie pieniądze utrzymuje się prawie rok.
gość
10 lat temu
A wy się dziwicie Bachledzie, że se dała dzieciaka zrobić...ta to dopiery alimenty bedzie miała hihihihi
gość
10 lat temu
potworny
gość
10 lat temu
W rownym, to nie znaczy, ze w takiej samej wysokosci. Wez pod uwage, ze rodzic zobowiazany nie jest obarczony ciagla opieka nad dziecmi, a zatem dysponuje wiekszymi mozliwosciami chocby czasowymi, aby zdobyc srodki na utrzymanie.
gość
10 lat temu
Strasznie madra, a jaka odkrywcza! Jak swiat swiatem zawsze byli biedni i bogaci. A w ogole to po co nam kapitalizm i wolny rynek? Moze powrocmy do starych "dobrych" komunistycznych czasow, co?
gość
10 lat temu
o lol
gość
10 lat temu
Jestescie wszyscy beznadziejnie zawistni. Ibisz placi duze kwoty bo chce, zeby jego dzieci zyly na odpowiednim poziomie-jak on sam. Ale gdyby placil malo to byscie podniesli za to wrzask: Ibisz wyrodny ojciec!zaluje wlasnym dzieciom! placi takie niskie alimenty a sam zyje jak jasnie pan!
...
Następna strona