Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopków nie stać na wykończenie domu?!

847
Podziel się

Przeczytajcie, zanim weźmiecie kredyt!

Cichopków nie stać na wykończenie domu?!
bDHWwOZh

Historia Kasi Cichopek i Marcina Hakiela powinna być przestrogą i obowiązkową lekturą dla wszystkich par planujących zadłużyć się na całe życie. Nawet oni, znani i dobrze zarabiający ludzie mogą mieć problemy ze spłatą raty. Wystarczy wybrać nieruchomość zbyt drogą na swoje możliwości. Nie warto się popisywać i żyć ponad stan.

W show biznesie szczególnie łatwo się przekonać, że dobra passa może się szybko skończyć. Cichopki tak zachłysnęły się swoim sukcesem finansowym, osiągniętym na fali popularności Tańca z gwiazdami, że chyba zapomniały o zdrowym rozsądku. Ich inwestycje, w większości na kredyt, były ryzykowne nawet w tłustych czasach. Kryzys trochę ich zweryfikował.

Niedawno Marcin Hakiel zmuszony był zamknąć szkołę tańca w Poznaniu, która od miesięcy przynosiła straty. Liczy, że odkuje się w Warszawie, gdzie nadal łatwiej namówić ludzi, by wydali pieniądze. Właśnie otwiera swoją drugą szkołę w stolicy. Na wniosek Pyzy oferta została wzbogacona o propozycję dla narzeczonych, którzy mogą pod okiem instruktora przygotować się do wesela.

bDHWwOZj

Szkoły tańca i pensja prowadzącej Jak ONI śpiewają to obecnie podstawowe źródła utrzymania Cichopków. Już wiadomo, że Hakiel nie załapie się jako choreograf do Fabryki gwiazd, bo Polsat wstrzymał produkcję.

Kasia jest trochę zestresowana sytuacją - mówi koleżanka Pyzy Życiu na gorąco. Prowadzi "Jak ONI śpiewają". Ma świadomość, że na niej spoczywa główny ciężar utrzymania siebie, Marcina i maleństwa. Bardzo chcieli z Marcinem wprowadzić się do bliźniaka w Wilanowie, ale teraz chyba dom musi poczekac na lepsze czasy.

A sytuacja z domem jest taka: trzeba płacić co miesiąc kilkanaście (albo nawet kilkadziesiąt) tysięcy raty, a ceny domów spadły (oni kupili w szczycie), więc nie da się go sprzedać i pozbyć problemu. Jak widać, nie da się też wprowadzić... Tak się mogą skończyć popisy przed znajomymi.

bDHWwOZK
KOMENTARZE
(847)
gość
11 lat temu
to smutnie i może zdażyc sie każdemy.Sa zaradni wiec jakos dadza sobie rade!!
gość
11 lat temu
njhohyohibyobnyuovggcrycf578cr7ytruvtubht6ubuy htoj hjuoju0jh8pm0oi80mpkloo brfh hfjehchrjjvfguj
gość
11 lat temu
nie akceptuje ludzi spod znaku Wagi tak jak ona
bDHWwOZL
gość
11 lat temu
Mój koleżka b. fajnie ją nazywa: ŁOLEŚKA
gość
11 lat temu
To jest tak jak sodówka uderz a do głowy .
gość
11 lat temu
chyba hakiel a nie cichopkow ona ma podwojne nazwisko a on swoje wiec nie przekrecajcie bo sami robicie mamalyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
no chyba ty skoro coś nabazrgałeś/aś
gość
11 lat temu
to ich sprawa, kredyt oni muszą spłacać, a nie ty Pudlu, i watpię aby dom kupili dla szpanu
gość
11 lat temu
jakie cichopki przecież to jest rodzina hakielów
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
chyba się rozpłaczę nad ich losem i oddam i oddam im swoją emeryturę za 40 lat pracy 1150 miesięcznie ,piszecie takie bzdury że szok to zróbcie zrzutkę
gość
11 lat temu
mam w d***e ich kredyt, ich problem.Kto czyta ten szit ?
gość
11 lat temu
też siedze na demotywatorach!!!!!
bDHWwOZD
gość
11 lat temu
ZDJĘCIE ROKU!!! HA HA HA
...
Następna strona
bDHWwPaf