Trwa ładowanie...
Przejdź na

Podczas reality show wybiorą następcę Jacksona!

478
Podziel się

Tania podróbka będzie robić karierę kosztem prawdziwego geniusza...

Podczas reality show wybiorą następcę Jacksona!
bDHWFerV

Jeszcze nie opadły emocje po ostatniej aferze w sprawie koncertu w hołdzie Michaelowi Jacksonowi, a rodzinka gwiazdora już ma kolejny plan. Brat Króla Popu, Jermaine, chciał chyba sobie szybko zarobić i nie potwierdził przybycia żadnej z gwiazd. Skończyło się na tym, że imprezę trzeba było odwołać i przenieść na kolejny rok. Tylko, że jakoś trzeba opłacić rachunki. 54-latek zgodził się więc przyjąć propozycję sędziowania w nowym programie reality-show, który ma znaleźć tancerza na miarę Króla Popu.

Move Like Michael Jackson ma zadebiutować w brytyjskiej telewizji pod koniec tego roku. Uczestnicy będą mieli za zadanie odtworzyć legendarne już choreografie piosenkarza i udowodnić, że mają talent na miarę zmarłej legendy.

Michael był genialnym tancerzem i stał się inspiracją dla milionów ludzi na całym świecie – napisał w oświadczeniu Jermaine. Sprawiał, że każdy chciał tańczyć tak, jak on, ćwiczyć i tworzyć swoje własne, unikalne choreografie.

bDHWFerX

Tylko czekać aż następny Jackson wyskoczy z pomysłem na zarobienie na swoim zmarłym bracie. Czy ktokolwiek z nich ma jeszcze chociaż trochę wstydu?

bDHWFesy
KOMENTARZE
(478)
gość
11 lat temu
jasne nieznajda takiego drugiego !!
gość xdd
11 lat temu
wow !! ; / Ciekawe.. ; / ale on chyba zyje !!
Fani Michaela...
11 lat temu
Jeden problem......nie ma następcy Michaela..... A teraz napiszcie "Jesteśmy zaskoczeni nie wybrano następcy"żal.........czy wy nie rozumiecie że nie ma następcy Michael jest jedyny I będę go bronić do końca życia...
bDHWFesz
gość
11 lat temu
Tak zgadzam się i nie do podrobienia!!! [*]
marjol
11 lat temu
przecież Michael zatrudniał najlepszych, a i tak było widać KTO JEST KTO. MICHAELA nie da się zastąpić NIGDY I NIKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Psychofanka M...
11 lat temu
Coooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!???????? Tylko Michael był najlepszy a nie jakiś ufoludek Michae;l jest niepowtarzalny nikt mu nie doruwna
gość
11 lat temu
jak można tak mówić?
NAJWĘKSZA FAN...
11 lat temu
NIKT CIE NIE ZASTĄPII!!
NAJWĘKSZA FAN...
11 lat temu
SŁYSZYSZZZZZ KOCHAAMMMMMMMMMMMMM
NAJWĘKSZA FAN...
11 lat temu
Kocham Cie Michael !!!!!! ILOVEYOU=I LOVE YOUUUUU
gość
11 lat temu
PIEPRZENI LUDZIE ! CZY ONI W OGÓLE MYŚLĄ ?!
gość
11 lat temu
piepszą głupoty nikt niebędzie taki jak Michael... powinni byc smutni ze michael umarl a oni chcom jeszcze zarobic na jego smierci(MASAKRA!!!)
gość
11 lat temu
Wstydu ani godności nie ma żaden z rodziny Michaela. Nie mówiąć już o szacuku do zmarłego brata. Kocham Cię Michael!:*
bDHWFesr
gość
11 lat temu
Albo to zwykłe plotki, albo rodzinka Michaela nie ma za grosz wstydu! Jaki następca?!!! Jeszcze się taki nie narodził...
...
Następna strona
bDHWFesT