Trwa ładowanie...
Przejdź na

BEYONCE: "Kanye stanął w obronie sztuki!"

620
Podziel się:

Beyonce broni Westa, który upokorzył młodą Taylor Swift...

BEYONCE: "Kanye stanął w obronie sztuki!"
bEKJvamZ

Beyonce nareszcie przerwała milczenie po incydencie, który miał miejsce podczas imprezy MTV. Wręczenie nagrody młodej wokalistce Taylor Swift zakłócił słynny już "występ" Kanye Westa, który wtargnął na scenę krzycząc, że należy się ona Knowles. I chociaż piosenkarka oddała później głos swojej młodej koleżance, kiedy sama dostała statuetkę za teledysk roku, niesmak pozostał.

Po tej akcji Westa zjechało praktycznie całe środowisko. Sam prezydent Obama nazwał go "dupkiem". Od komentarza powstrzymywała się Beyonce, co nikogo raczej nie dziwiło. Była przecież w kłopotliwej sytuacji. Jednak w najnowszym numerze OK! Magazine postanowiła wreszcie powiedzieć, co o tym myśli. Wyznała, że broniąc jej West "bronił sztuki"...

Cóż, znałam jego intencje. Wiem, że stanął w obronie sztuki - tłumaczy. Powiedział mi wcześniej, kiedy wyczytano nominacje, że mam tą nagrodę w kieszeni. Kiedy nie padło moje nazwisko, Kanye był w ogromnym szoku, ale kiedy zobaczyłam, że idzie na scenę, modliłam się, żeby się powstrzymał. A kiedy już na niej był, myślałam o boże, nie, nie, nie...

bEKJvanb

Mimo to zdaniem Knowels nic wielkiego się nie stało. Nie ma się przecież co dziwić, że West stanął w obronie wielkiej divy. A że zepsuto wieczór młodej Swift...?

No i koniec końców przecież wszystko skończyło się dobrze - przekonuje Beyonce. Wieczór był fantastyczny, a Taylor przecież dostała szansę, aby powiedzieć parę słów podziękowań.

bEKJvanh
bEKJvanC
KOMENTARZE
(620)
gość
12 lat temu
niewychowany i****a bez klasy.
gość
12 lat temu
żałosny. ;/
gość
12 lat temu
Mialam lepsze zdanie o Beyonce - nie slusznie, jak widac.
bEKJvanD
gość
12 lat temu
yyy. ;| Spodziewałam się po niej lepszego skomentowania tej sytuacji.
gość
12 lat temu
W końcu jego wystąpienie dotyczyło jej (rewanżuje się)
Najnowsze komentarze (620)
gość
6 lat temu
Nie różni się niczym od tych, którzy w USA biegają po zasiłki...
gość
6 lat temu
sztuki...
gość
9 lat temu
ciekawe czy by mowiła, że nic sie nie stało jakby to jej tak zorbił
gość
11 lat temu
Spoko...O Boże, nie, nie, nie a nie o boże, nie , nie , nie...oj, oj pudelek
gość
11 lat temu
powiem ,że myślałam , iż Beyonce jest milsza . Taylor rządzi
gość
11 lat temu
Beyonce i sztuka? Proszę!
gość
11 lat temu
uwielbiam bee.
gość
11 lat temu
kaney jestes i****a, beyonce wspolczuje z ego znasz
bEKJvanv
gość
11 lat temu
Booże, wy z tym Westem to już przesadzacie. Powiedział co myśli i już. Ta małolata nie powinna żadnej nagrody dostać, zgadzam się z nimi.
gość
12 lat temu
ona mi przypomnina małpę, gdy "tańczy" i to nie ma nic wspólnego z jej kolorem skóry, po prostu, moim zdaniem zero wdzięku - ciężka i toporna jak belka co spadła z drzewa. poza tym to, to, to.... wycie, bo tego przecież śpiewem nazwac nie można, to jest autentyczne wycie kobiety opóznionej umysłowo. nie wiem dokąd ten świat zmierza, takie dno, kicz i beztalencie, a panienki mówią, że "DIVA" - RATUNKU !!! koło "divy" to ona nawet nie leżała i leżec nie będzie.
gość
12 lat temu
o beyonce - ona mi przypomnina małpę, gdy "tańczy" i to nie ma nic wspólnego z jej kolorem skóry, po prostu, moim zdaniem zero wdzięku - ciężka i toporna jak belka co spadła z drzewa. poza tym to, to, to.... wycie, bo tego przecież śpiewem nazwac nie można, to jest autentyczne wycie kobiety opóznionej umysłowo. nie wiem dokąd ten świat zmierza, takie dno, kicz i beztalencie, a panienki mówią, że "DIVA" - RATUNKU !!! koło "divy" to ona nawet nie leżała i leżec nie będzie.
gość
12 lat temu
+wiecie dlaczego wygrała ta cała swift? bo zdobyła sobie 'uznanie' wśród jakichś małolat które oglądają disney channel i inne g*wienka. a że te małolaty są z reguly bogate, to stać je na głosowanie na takie lale jak taylor swift ;]
Markoholiczka
12 lat temu
Kanye
gość
12 lat temu
haha kanye rządzi ;P
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKJvaoo
bEKJvaop
bEKJvaoq
bEKJvaor
bEKJvaos
bEKJvanX