Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zmuszą dzieci Michaela do występu w reality show?!

221
Podziel się

Można się było tego spodziewać. Paris, Prince i Blanket wypromują swoich wujków i ciocie.

Zmuszą dzieci Michaela do występu w reality show?!
bDzabrud

Już jakiś czas temu informowaliśmy, że bracia Michaela Jacksona podpisali kontrakt z jedną amerykańskich stacji telewizyjnych na występ w reality show. Program, który początkowo miał być jedynie kilkudziesięciominutowym zapisem życia klanu Jacksonów, po śmierci piosenkarza zamienił się w kilkuodcinkowy tasiemiec z dużą szansą na kolejne sezony.

Bracia gwiazdora nie mają żadnych oporów, by pokazywać swoją żałobę publicznie. Czy można to jednak oglądać przez kilka tygodni? No właśnie… do takiego samego wniosku doszli oni sami. Chcą zmusić dzieci Michaela, by one też pojawiły się przed kamerami. Paris, Prince i Blanket z pewnością zgromadziliby przed telewizorami kilkumilionową widownię.

Program The Jacksons: Family Dynasty zadebiutuje już w grudniu, a prace nad nim wrą. Kamery telewizyjne nie odstępują braci gwiazdora na krok. Informatorzy donoszą, że Janet nie jest nim zainteresowana, bo teraz ma szanse na odzyskanie kariery solowej. Pomysłowi sprzeciwiła się starsza siostra piosenkarza, Rebbie. - Potępia zachowanie braci i twierdzi, że Michael przewraca się teraz w grobie - mówi źródło.

bDzabruf

Ponoć matka Jacksona zaprzeczyła, jakoby jego dzieci miały się pojawić w programie. Miejmy nadzieję, że i tym razem postawi na swoim i nie pozwoli, żeby maluchy zostały wykorzystane do promocji serii.

bDzabruG
KOMENTARZE
(221)
gość
11 lat temu
GNIJE PIEPSZONE
gość
11 lat temu
A NIBY JAK TE SIATKI CHRONIA PRzED PORWANIEM I DLACzEGO INNE GWIAzDY NIE WKLADAJA DzIECIOM SIATEK?????????????????????????
gość
11 lat temu
Nie po to Michael chronił je przed mediami.
bDzabruH
gość
11 lat temu
Ojj , tak męczyć te dzieci. Michael by wam pokazał za to co robicie z jego dziećmi ... Kocham Cię Słonko Michaelku ;**** Jestem Twoją najwierniejszą fanką !! < 333 ;****
gość
11 lat temu
w końcu ktoś napisał coś przyzwoitego o KRÓLU ja też kocham MIKA i to bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (221)
vylhrp
7 lat temu
bh1XYQ aomtaypknvto, [url= [link=
gość
11 lat temu
Zostawcie go w spokoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE CZYTAJCIE TYCH BZDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA WIEM JAK NA PRAWDĘ JEST!!!!!!!!!!!! TEN PUDEL JEST G***I!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Jak nie on to dzieci!! Kocham Cie Mike
gość
11 lat temu
Rebbie jest bardzo mądrą kobietą, udowodniła to wielokrotnie.. Biedny Mike.
gość
11 lat temu
czy wy nigdy nie dacie spokoju michaelowi i jego rodzinie to co robicie z tą rodziną to okropne
gość
11 lat temu
tak mi żal tych dzieci...
gość
11 lat temu
nigdy nie dadzą mu spokoju!
gość
11 lat temu
dobrze że jego matka, Rebbie i Janet nie popierają tego
bDzabruz
gość
11 lat temu
a gdzie jest wedlug Ciebie?;)
gość
11 lat temu
CO MNIE CIOLKIEM NAzYWASz?? A KULTURA TO GDzIE??? JAK NIE CHCIAL DzIECI POKAzYWAC TO TRzEBA BYLO NIE POKAzYWAC I JUz. NIE MACIE ARGUMENTOW. TYLKO BRAK KULTURY, WIDAC JAKICH MICHAEL MIAL FANOW!!!!! A SLAWNYCH LUDzI I ICH DzIECI NIE BRAKUJE. MICHAEL JAKOS PO SMIERCI NAzBIERAL TROCHE FANOW HEHEHE
gość
11 lat temu
co za jakas p..........a rodzina wspulczuje tym dzieciom rodzinki mam nadzieje ze oni jak dorosna to takie nie beda I LOVE YOU MICHAEL
gość
11 lat temu
NO DAJCIE SPOKÓJ naszym małym skarbom i nszemu królowi
gość
11 lat temu
Z czegos trzeba zyc!
gość
11 lat temu
biedne te dzieci!!!!!!teraz wychowuja sie bez ukochanego ojca w towarzystwie chciwej rodzinki!!!!!!!!
...
Następna strona
bDzabrvb